320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Sillamäe Kalev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    lasteaed saage üle

    Kommentaar


      Mehhanisaatorile veel niipalju. Ma tean näiteks küll tüüpe, kes armastavad naisi kolkida. Nad on saanud oi-oi kui palju kordi peksa. Aga ei ole see midagi aidanud. Kui mõni eit ikka närvi ajab, siis esimese asjana lastakse rusikad käiku. Küürakat parandab vaid haud.

      Kommentaar


        Meile kunagi vene keele tunnis räägiti, et venelastel on kombeks naist peksta, sest see pidavad armastuse märk olema. Umbes, et mida rohkem peksab, seda rohkem armastab, äkki siis Tännu ka sellepärast..

        Kommentaar


          Algselt postitas 17 Vaata postitust
          Meile kunagi vene keele tunnis räägiti, et venelastel on kombeks naist peksta, sest see pidavad armastuse märk olema. Umbes, et mida rohkem peksab, seda rohkem armastab, äkki siis Tännu ka sellepärast..
          Ma pole sul minig venks onju!

          Kommentaar


            Algselt postitas Shermann Vaata postitust
            Mehhanisaatorile veel niipalju. Ma tean näiteks küll tüüpe, kes armastavad naisi kolkida. Nad on saanud oi-oi kui palju kordi peksa. Aga ei ole see midagi aidanud. Kui mõni eit ikka närvi ajab, siis esimese asjana lastakse rusikad käiku. Küürakat parandab vaid haud.
            Toredad<tuttavad sul siis Eks jah, aga samas niisama ka lamp vaadata ju kuidas eided lõuksi saavad!

            Kommentaar


              Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
              Ma pole sul minig venks onju!
              Tännu, las ma aitan sind mõtlemisel .

              Venelased kolkisid ilusaid tüdrukuid sellepärast, et näidata oma armastust. Nüüd oled sina armukade ja lähed kolgid sellepärast venelasi.

              Kommentaar


                Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                Tännu, las ma aitan sind mõtlemisel .

                Venelased kolkisid ilusaid tüdrukuid sellepärast, et näidata oma armastust. Nüüd oled sina armukade ja lähed kolgid sellepärast venelasi.
                selle "teema" võiks siin nüüd ära lõpetada ja rääkida meeskonnast. Kes tahab edasi jahuda minge "Fänluse" alla edasi rääkida.

                Ja Tännul on olemas oma topic nn Tännu blogi - Peded laupäeval Tallinnas, seal võib temaga juttu edasi arendada kellel soovi on

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                  Toredad<tuttavad sul siis Eks jah, aga samas niisama ka lamp vaadata ju kuidas eided lõuksi saavad!
                  Ma ei ütlen ainult üht: Mine, arene ja tule aasta pärast tagasi. Nägemiseni!

                  Kommentaar


                    Mõistes hukka vägivalla, tekkis selline küsimus, et kuidas FC Flora fännid eraldavad terad sõkaldest, ehk siis need kes osalesid Sillamäe fännidest laupäevases kakluses nendest, kes ei osalenud? Või tuleb selline "tibladele molli, hurraa" üritus? Ma usun, et ka Tallinnas elab inimesi, kes on pärit Sillamäelt, ning võivad oma endise kodulinna klubi toetada. Mis teete, nõuate eelmise nädala kohta alibit (ning alla lennupileti suunal New York Antarkita te ilmselt ei usu) ja selle puudumisel tambite kodaniku ära? Lisaks mõelge ka sellele, et teie tegudel on tagajärjed ning toovad suure tõenäosusega kaasa selle, et nii mõnigi üksi liikuv Flora fänn võib pärast mängu ka Tallinnas peksa saada selle eest, et tal sall kaelas oli. Olgugi, et ta Sillamäe aktsioonis osaline polnud. Ja kas keegi, kellele kallale tungiti avalduse ka politseise tegi ?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                      Ma pole sul minig venks onju!
                      otse vastupidi oligi mõeldud

                      Kommentaar


                        No üks Sillamäe tüüp sai juba nuga ju tammsaare pargis, Juri. Jumal karistab neid kõiki ära.

                        Kommentaar


                          Viimane uudis Kalevi fännidest ja poolehoidjatest http://www.fcsillamae.ee/?a=news_last

                          Kommentaar


                            Minumeelest peaksid Viies Sektor ja Parem Tiib tegema Viies Sektor ja Parem Tiib samasuguse avalduse, mitte vehkima siin oma rusikatega.

                            Aga arvatavasti seda avaldust näeme me samapalju kui mina oma kõrvu.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kitty72 Vaata postitust
                              22 august flora f2nnid.. narva transiga narvas m2ng hahahhahahhashahahqhhahahahhahahah
                              Ja Sina Kitty72 ei provotseeri praegu???

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Karbs Vaata postitust
                                Viimane uudis Kalevi fännidest ja poolehoidjatest http://www.fcsillamae.ee/?a=news_last
                                Viienda Tiiva ja Parema Sektori vastus:
                                Pole hullu, musi!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X