320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Sillamäe Kalev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Di Vicino on Sillamäe jaoks juba kaheksas leegionär.
    Eks ole näha kaua see vend seal Sillamäel püsib. Siin kaks varianti - kas tuleb ja teeb või läheb sama kiirelt. Võib vabalt nimetada ka Jokkeriks.

    Kommentaar


      Algselt postitas Silver Vaata postitust
      Eks ole näha kaua see vend seal Sillamäel püsib. Siin kaks varianti - kas tuleb ja teeb või läheb sama kiirelt. Võib vabalt nimetada ka Jokkeriks.
      Khm. Khm.

      Kommentaar


        Noh, nii kiirelt ausalt ma ei oodanud. Kurb. Oleksin tahtnud natukene näha mida kaasmaallane ikka oskab.
        Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
        Premium Liiga Clubs News
        Facebook
        Twitter

        Kommentaar


          Uuendatud logo näeb täitsa kena välja minu arust.

          Kommentaar


            AI / EPS / vektorPDF versiooni ka leiab kusagilt?

            Kommentaar


              Äkki oskab keegi kirjeldada olukord Sillamäe-Paide mängust, kus teine pall platsile "ilmus", millest Rooba rääkis ?!??
              "Eriliselt jääb meelde lisaks moment mida treenerikarjääri jooksul varem näinud ei ole – Paide ründajad olid kontrarünnaku tagajärel Sillamäe väravvahiga 2-1 vastu, mis aga lõpetati kohtuniku poolt vilega ja mängu peatamisega kuna väljakule oli löödud teine pall."

              Kommentaar


                Noh, oleksite siis 2:4 saanud. Edu

                Kommentaar


                  Ma ei pidanud eriti seda silmas, seal vist oli point selles, et Sillamäe enda mängija olevat selle platsile visanud, oskab keegi selle kohta midagi öelda ?

                  Kommentaar


                    Sillamäel on selline jalgpallipotentsiaal, miks Kalev ei suuda seda realiseerida? Kui koduses futsali finaalis oli vaatamas üle 700 inimese, siis ka täna tuli Tallinnasse ikka väga palju Sillamäe poolehoidjaid, kes elasid aktiivselt kaasa. Saan aru, et ehk selline Welco efekt, kus sõbrad ja pereliikmed käivad, aga mida kuradit need Eesti kõrgliiga mängijate sõbrad siis teevad? Igatahes väga vinge ja näitab vaid seda, et Ida-Virumaal inimesi siiski huvitab jalgpall.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                      Sillamäel on selline jalgpallipotentsiaal, miks Kalev ei suuda seda realiseerida? Kui koduses futsali finaalis oli vaatamas üle 700 inimese, siis ka täna tuli Tallinnasse ikka väga palju Sillamäe poolehoidjaid, kes elasid aktiivselt kaasa. Saan aru, et ehk selline Welco efekt, kus sõbrad ja pereliikmed käivad, aga mida kuradit need Eesti kõrgliiga mängijate sõbrad siis teevad? Igatahes väga vinge ja näitab vaid seda, et Ida-Virumaal inimesi siiski huvitab jalgpall.
                      Ilm, ilm, ilm ja veel ilm. Kui jalgpalli struktuurid oleks paremad (loe: üks katus peal), ma panustan et inimesed hooaja algusel oleks rohkem.
                      Võibolla hooaeg alustab liiga varem ja lõppeb liiga hiljem. Lühikesem aitaks ka.
                      Olin ka seal ja väga hea atmosfäär.
                      Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                      Premium Liiga Clubs News
                      Facebook
                      Twitter

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
                        Võibolla hooaeg alustab liiga varem ja lõppeb liiga hiljem. Lühikesem aitaks ka.
                        Rumori di Kesa
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                          Rumori di Kesa

                          Kui sa tahtsid teada, siis ma vahenesin ka PL klubide arv tagasi 8le ja Esiliiga peaks olema 4 geograafilist gruppi (Põhja, Ida, Lääne, Lõuna). Võitjad Play-offile Euromängude reegli järgi ja finaal A.LeCoq Arenas. Võitja pääseb PL'sse 10le klubi asemel.
                          Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                          Premium Liiga Clubs News
                          Facebook
                          Twitter

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust

                            Kui sa tahtsid teada, siis ma vahenesin ka PL klubide arv tagasi 8le ja Esiliiga peaks olema 4 geograafilist gruppi (Põhja, Ida, Lääne, Lõuna). Võitjad Play-offile Euromängude reegli järgi ja finaal A.LeCoq Arenas. Võitja pääseb PL'sse 10le klubi asemel.
                            see oleks hea plaan kui täna PL oleks kaks kindlat autsaiderit, kes saavad tappa absoluutselt kõigi käest.
                            aga täna ma küll ei julgeks öelda kes need 2 oleks kes ei vääri PL kohta.
                            Seisan üksi mere ääres
                            jalas kollased sandaalid
                            valged, merevahust sääred
                            hüüan: "Elagu skandaalid!"

                            Kommentaar

                            Working...
                            X