320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Sillamäe Kalev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Shermann Vaata postitust
    Minumeelest peaksid Viies Sektor ja Parem Tiib tegema Viies Sektor ja Parem Tiib samasuguse avalduse, mitte vehkima siin oma rusikatega.

    Aga arvatavasti seda avaldust näeme me samapalju kui mina oma kõrvu.
    Et nad ei tee avaldust kus vehiks lehekülje jagu rusikatega ja siis kirjutaks võltsvabanduse või ma ei tea misasja lõppu??
    Avaldus tegi seda, mida kõik nad enne rääkind, meie olime ka väheke süüdi aga teised palju rohkem jam uidugi palju rohkem purjus kah. Võta näpust keda uskuda

    Kommentaar


      Algselt postitas kitty72 Vaata postitust
      22 august flora f2nnid.. narva transiga narvas m2ng hahahhahahhashahahqhhahahahhahahah
      Kas see pole mitte, laus ähvardamine?
      sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

      Kommentaar


        Algselt postitas Shermann Vaata postitust
        Minumeelest peaksid Viies Sektor ja Parem Tiib tegema Viies Sektor ja Parem Tiib samasuguse avalduse, mitte vehkima siin oma rusikatega.

        Aga arvatavasti seda avaldust näeme me samapalju kui mina oma kõrvu.
        Ma arvan ka et sama palju nagu oma kõrvu.
        Ei ole plaanis ei Viiendal Sektoril ei Paremal Tiival mingit avaldust kirjutada!
        Ja miks me peaksime? Elus ei anna andeks et meid igasugu jamaga loobiti, et meile kallale tuldi ja eriti veel naistele ja peale seda suudate veel valetada ja vabandada oma lolli artikli lõpus kus kõik on üdini vale.
        Ei palu ka kunagi andeks et oma kodumaal peame me tiblakeelset teenindust taluma ja teie rõvedusi kuulama. Iialgi!!!

        Kommentaar


          See on ähvardamine! Lisaks kes oli puudu kokkulepitud koosolekust (kes lubasid tulla)? SILLAMÄE esindajad! Kas midagi oli häbeneda mis ei tahetud, et välja tuleks või mis kõikidele selgeks saaks? Kui lubatakse siis ka tehakse, mitte ei käituta munni kombel, et lubatakse ja siis ette teatamata ei tulda. Häbenege! See oli muidugi ette teada, et Sillamäelt ei tule kedagi kuna neil pole midagi normaalset öelda.

          Kommentaar


            Kohe näha, et Sillamäel on asi jalgpallist väga kaugel.

            Sel ajal kui Flora fännid olid koosolekul, et Sillamäe esindajatega kokkuleppele jõuda, olid Sillamäe esindajad (ja "fännid") kohalikku puskarit jooma läinud ja mälus peaga ära unustanud kogu teema ja õpetanud järjekordselt oma "fännidele" millised fašistid kõik eestlased on ja milline fašisti sümbol see on kui Eesti keelt räägid Eestis.

            Teretulemast sõbralikku multikultuursusesse.

            Ansip tšmo, elagu seltsimees savi...putin!

            Kommentaar


              Kahju, et kapten peab punase kaartide tõttu mängu vahele jätma ... see tal esimene mäng sel hooajal, kui mäng vahele jääb

              Go, Go Kalev :P
              Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

              Kommentaar


                Ma ei ole siiani Kittylt vastust saanud,kas see mitte ei olnud laus ähvardamine?
                sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                Kommentaar


                  Kusjuures sekundeerin siinkohal, mind huvitab ka mida selle Narva jutuga öelda tahetakse.
                  Seega preili Kitty, palun valgustage mind kes ma asjast miskit ei tea. Lihtsat ja konkreetset vastust ootaks
                  päikest.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas HaTe Vaata postitust
                    Ma ei ole siiani Kittylt vastust saanud,kas see mitte ei olnud laus ähvardamine?
                    Keegi TEIST vajutas teil jälle paanikanuppu v?
                    pole siin mingit ÄHVARDUST !!! ÄRGE KUJUTAGE ENDALE ETTE!!
                    Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kitty72 Vaata postitust
                      Keegi TEIST vajutas teil jälle paanikanuppu v?
                      pole siin mingit ÄHVARDUST !!! ÄRGE KUJUTAGE ENDALE ETTE!!
                      No aga mis mõte sellel lausel oli siis? Palun seleta.

                      Ahjaa, päris "hästi" ütlesid EESTI televisioonis, et EESTIS Eesti keele rääkimise nõudmine töötajalt on provotseerimine. Preili kus teie mõistus on? Sa ei ela Venemaal, vaid Eestis.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ballack Vaata postitust
                        No aga mis mõte sellel lausel oli siis? Palun seleta.

                        Ahjaa, päris "hästi" ütlesid EESTI televisioonis, et EESTIS Eesti keele rääkimise nõudmine töötajalt on provotseerimine. Preili kus teie mõistus on? Sa ei ela Venemaal, vaid Eestis.







                        saad vastused kätte siit, kaua ikka ühte mula siin ajada ! loe niikaua kuni aru saad !!!
                        Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kitty72 Vaata postitust
                          Vastuse saab kätte jah, eesti keelsel versioonil pole midagi kirjas eriti, kõik on vene keeles

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Inari Vaata postitust
                            Vastuse saab kätte jah, eesti keelsel versioonil pole midagi kirjas eriti, kõik on vene keeles

                            mine pane vene k. peale ja seal esilehel SELGES EESTI KEELES KÕIK KIRJAS !!! (koduleht uuendamisel praegu)

                            sellepärast on kõik uudised praegu koos vene keelsete all
                            Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

                            Kommentaar


                              Seal oli kirjas,et joodi viina jne. Mina nägin küll viina joomist ainult vene rahvusest inimestel,ning suured ´mürsud´ Taurus,Presidendi 8 jne. Väga kange alkohol õlle kohta.
                              sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                              Kommentaar


                                kas lõppeb see jama ära v? kas te veel väsinud pole sellest mõttetust tõmblemisest?? kaua võib ühte ja sama kuulata?
                                Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

                                Kommentaar

                                Working...
                                X