320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Sillamäe Kalev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    duubeldan Raineri teksti!
    FC Lelle! FC Flora! FC Barcelona!

    Kommentaar


      Aga ikkagi mingi vabandus ühelt poolt ju!

      Ma ei usu ka,et mingi 150 inimest nüüd rusikatega kallale tulid. See oleks täielik purgaa olnud ju.
      Fakt on see, et flora fännid olid nagu nii vÄga ülbed. Võiks ju aru saada, et keskkonnas nagu Sillamäe ei oska tõesti kõik eesti keelt ja mõnele turvamehele(pässile) turja karata selle pärast pole kuigi tark, mida ta üksi ikka suudab korra tagamiseks teha.
      Samuti võiks aru anda, et vastaspoolt tuleks ignoreerida, kui selline inimjõu ülekaal on.
      Kokku võtteks läks kaks lakkutäis seltskonda kaklema ja ühed said lihtsalt rohkem peksa.
      Ganvix!

      Kommentaar


        Flora ja Sillamäe fännid te vist vaidlesite ja kaklesite liiga vähe , et kõigil on veel pärast kaklust sõna võtta ja vinguda üksteise kallal :S

        Tehke üks fännimatš ja leppige ära !

        Kommentaar


          Ma arvan, et Flora fännid ei peaks enne üldse vabandama kui pole konkreetselt vabandatud meie tütarlaste ees. Verised ninad võib unustada ja andestada, aga seda, et üks täismees läheb ja lööb tütarlast, seda ei saa küll andestada.
          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

          Kommentaar


            ma loen küll sellest Narva-postitusest pigem hoiatust kui ähvardust
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Algselt postitas Varikonto Vaata postitust
              Aga ikkagi mingi vabandus ühelt poolt ju!
              Mine munni värdjas. Türa homo raisk. Pede selline.
              Vabandust.

              Ma ka ju vabandasin sama postituse lõpus.

              Kommentaar


                No Türbel küll lõpetame ära selle jama,ma ei õigusta kumbagi poolt,aga siin lihtsalt kuskil sitases foorumis konkreetne süüdistamine ka laus idiootsus,eks see annab lähiajal tunda mida otsustab EJL,Parem Tiib ning Viies Sektor.
                sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                Kommentaar


                  Ulatuslik artikel “01.08.2009 konflikti“ teemal:


                  Intervjuu A. Starodustseviga (JK Sillamäe Kalev president) “01.08.2009 konflikti” teemal:

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Aats Vaata postitust
                    Ulatuslik artikel “01.08.2009 konflikti“ teemal:


                    Intervjuu A. Starodustseviga (JK Sillamäe Kalev president) “01.08.2009 konflikti” teemal:
                    http://rus.delfi.ee/projects/opinion...71&l=fpOpinion
                    Kui aru saaks mis seal kirjas siis isegi loeks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ballack Vaata postitust
                      Kui aru saaks mis seal kirjas siis isegi loeks.
                      Ei tahaks siin teemas küll enam kirjutada aga vastuseks sulle:

                      Esimene artikkel neist on väga hästi kirjutatud, tõmmatakse korralikult vesi peale ühele artiklile mis levis ka vene ajakirjanduses ja mis on täis valesid ja laimu.

                      Autor küsib kas see oli intsident kui Flora fänn palus eesti keeles rääkida kuna ta ei saa aru mis talle üteldi. Kas see on seaduse rikkumine kui oma kodumaal ei tohi eesti keeles rääkida?
                      Sillamäe kädi jaoks oli see esimene intsident.

                      Flora fännid hüppasid nagu ahvid ja jõid viina ka siis kui neile politsei kutsuti ja politsei nina all joodi viina.
                      (Täpsustuseks, mina kutsusin politsei umbes kella 18.00 ajal. Seda saab väga hästi tõendada kui vaja.)

                      Autor küsib selle kohta tõestusmaterjali, kasvõi pildimaterjali viina joomisest ja nendib et kogu see jutt on umbes "Mina saatsin Gagarini kosmosesse"

                      Rossia, rossia karjumise kohta ütleb autor, et kui see tõesti nii oli siis see on ikka täielik pizdets.
                      Ruuni lipu kohta ütleb, et kuidas saab see lipp venelasi solvata ja soovitab venelastel ajalugu rohkem õppida.

                      Lõpetuseks ütleb:
                      Poliitika jalgpallist eemale, tribüünilt välja, jätke see endale meelde!
                      Ruuni pole poliitika, venelased jätke see endale meelde! Ärge karjuge Rossia-Rossia - ärge tehke endale häbi!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Sen Vaata postitust
                        Ärge karjuge Rossia-Rossia - ärge tehke endale häbi!

                        Parem laulge enne igat mängu Eesti hümni nagu madjarid Debrecenis Ungari hümni laulsid.

                        Kommentaar


                          Hästi kirjutatud siis. Seal ikka leidub normaalseid inimesi ka

                          Kommentaar


                            Teine artikkel on täis valesid ka Sillamäe presidendi Aleksandr Starodubtsevi poolt.

                            Miks te ütlesite et kaebate siis Flora peale kui teid karistatakse?
                            - Praegu käib juurdlus ja kui teie hüppate minu peale siis on mul ka teised salvestised, ma ju filmisin tervet mängu. Ja salvestistest on näha et Flora fännid algatasid kogu selle jama.

                            Mida nad siis tegid?
                            - Neil oli juba omavahel kaklus. Miks algatati kriminaalasi? Ta läks lihtsalt poodi ja lõi poemüüjat. See oli provokatsioon: tulla Ida-Virumaale ja hakata siin korda looma!

                            Kas lähedus SS 20-diviisi memoriaalile võis olla fännide sellise teguviisi põhjuseks?
                            - Ei tahaks seda seostada. Mina filmisin ainult jalgpallureid.

                            Staadionil jõid ka teie fännid?
                            -Ei. Asi on selles, et staadionil on lubatud juua õlut. Ainult- plasttopsides.

                            Need olid mõned punktid intervjuust.

                            Aleksander, miks te ei räägi sellest kui te katuselt mööda redelit alla tulite ja teie omad sillamäelased tõmbasid teilt redeli alt ja kukkusite koos selle redeliga. Kas kaamera jäi ikka terveks?
                            Kas seda ka teie nn filmimehed filmisid?
                            Milline kriminaalasi? Minu teada pole mingit kriminaalasja.

                            Tõesti ei viitsi enam jahuda sel teemal!
                            Vene propaganda töötab ka sillamäel.

                            Kommentaar


                              seal venkude artiklis jahutakse ka klaasikildudest - et loomulikult ju florakate pudelitest

                              kui pärast rüselust staadioni väravas taandusid florakad staadionile hakati neid pilduma pudelitega - need lendasid päris kõrgelt , sihiti loomulikult pähe

                              õnn et keegi pihta ei saanud - tagajärjed võinuks olla kõige traagilisemad
                              aga enamik kilde stadkal kindlasti sellest

                              kohalikud sellest loomulikult vaikivad - ega seda ei saagi andeks anda

                              filmilint selle koha pealt ka kindlasti tühi..

                              Kommentaar


                                kes on see müstiline sillamäe eestlasest tibla,pilti on? Kädi,äkki on kjadi?
                                Invest In Africa

                                Kommentaar

                                Working...
                                X