320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Sillamäe Kalev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Njah mina k2in vabalt nii narvas,sillamael jalkat vaatamas.Kohalikud on v2ga s6bralikud enne eesti-brasiilia m2ngu k2isin eesti lipp k2es sillamael ringi,mitte yhtegi kommentaari ega solvangut.pigem s6ltub ikka inimesest,kui norid ise peksa-saad kah.Ma ei ole halvasti meelestatud yhegi rahvuse suhtes.idioote leidub ka eestlaste seas.seega sillamae alateemas j2tke enda tiblade,vanjade jne.nimetamine kirjutamatta. Elagu jalgpall ja erinevast rahvusest m2ngijad ja f2nnid jalgpallis !
    Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

    Kommentaar


      Ma ei taha kellegile öelda, et millest nad peaksid kirjutama ja millest mitte aga tõsiselt frustrueeriv on lugeda nädalate viisi vägivalla ja rahvuste vahelise vaenu juttu.

      Sõbrad, teen ettepaneku, et see teema on ammendatud ja edaspidi keskendume ainult positiivsele! Meil niigi vähe toredaid asju millest kirjutada, ärme tõmba ise kunstlikult seda veel alla.
      "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
      www.facebook.com/jkkalju

      Kommentaar


        Suitsu tahad peksa on

        Kommentaar


          Algselt postitas HABE Vaata postitust
          Mitmel mängul sa Sillamäel oled käinud???

          Sillamäel on toredad fännid. See et üks mäng läks seal suureks löömaks, sest kokku said 2 osapoolt kes mõlemad olid joobes ja agressiivsed. Kõik kaitsevad omasi ja nii juhtus ka Sillamäel et ühtäkki oli vene päritolu inimesi rohkem florakate vastas kui alguses. AITAB JUBA SELLEST TEEMAST ja jamast.
          Minuga on tuldud plõksima nii Sillamäel kui ka Paides (see tore ja sõbralik koht Kesk-Eestis kõigi sõnul). Ka Tallinnas võib poe nurga taga tüli norida kui soovi on, et pole mõtet sõimata ei venepäritolu inimesi ega kedagi teist (mõne klubi fänne isiklikult).

          Nõmme Kalju fännid ootavad juba Sillamäele küllasõitu taas.
          kui sind seal kohal polnud ja oled kuulnud kuulujutte, siis ole hea ja ära räägi asjast. fänne on loomalikult erinevaid ning sõida siis sillamäele ja vaata sealsed turvanõuete täitmine üle. ootan ka ise kalju võõrsilmänge, kuid nyyd tuleb hetkel lahing pidada FLORA vastu.
          kas punkte sadaxe?

          Kommentaar


            Algselt postitas almar Vaata postitust
            kui sind seal kohal polnud ja oled kuulnud kuulujutte, siis ole hea ja ära räägi asjast. fänne on loomalikult erinevaid ning sõida siis sillamäele ja vaata sealsed turvanõuete täitmine üle. ootan ka ise kalju võõrsilmänge, kuid nyyd tuleb hetkel lahing pidada FLORA vastu.
            kas punkte sadaxe?
            teades millised on turvanõuded teiste klubide kodumängudel, siis ma eriti ei usu, et seal midagi hullemat oleks.
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Algselt postitas elx Vaata postitust
              teades millised on turvanõuded teiste klubide kodumängudel, siis ma eriti ei usu, et seal midagi hullemat oleks.
              vaevalt et mujal on alkoga ligipääs lubatud(erandeid tglt on kyll) nn tribyyni taga kusemine ja oksendamine on vist tõesti lubatav, turvamehed räägivad aind yht keelt, sedagi juhul kui nad viitsivad tulla seletama 70 pluss(ei leidnud märki üles) turvad

              Kommentaar


                me räägime ikka turvanõuetest eksole, mitte sellest, kuidas turvamehed sõpradele erandeid teevad pealegi on ette heidetud seda, et kaks fännigruppi üksteisest eraldatud pole - mina pole seda seni Eestis kusagil näinud.
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  Algselt postitas almar Vaata postitust
                  fänne on loomalikult erinevaid
                  Võtab kogu teema suht hästi kokku.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas elx Vaata postitust
                    me räägime ikka turvanõuetest eksole, mitte sellest, kuidas turvamehed sõpradele erandeid teevad
                    Ka erandite tegemine läheb turvalisusnõuete alla.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas almar Vaata postitust
                      kui sind seal kohal polnud ja oled kuulnud kuulujutte, siis ole hea ja ära räägi asjast. fänne on loomalikult erinevaid ning sõida siis sillamäele ja vaata sealsed turvanõuete täitmine üle. ootan ka ise kalju võõrsilmänge, kuid nyyd tuleb hetkel lahing pidada FLORA vastu.
                      kas punkte sadaxe?
                      Rahune hetke, ma olen käinud Sillamäel vist juba 5 korda mängu vaatamas. Kui nüüd rääkida turvanõute täitmisest, siis millise Klubi kodumängul on need piisavalt korralikud??? Kui staadionitel pole toitlustamist siis kahjuks tuleb ka lasta omad joogid sisse. Üks asi viib teiseni. Kui ise ei noki (kui ise ei noki vastu vaid jääd külmaks) siis ei juhtu ka midagi. Tülinorijaid leiab kõikjalt.

                      Kommentaar


                        kusjuures ei tule ette et kuskilgi olex täiuslik, kuid sellist kohta ei saa ollagi kuskil. kõige hullemad turvanõuete eiramine on siiski seal ida pool. siin linnas on asi suhtkoht kontrolli all, kuid miinuseid igal mängul

                        Kommentaar


                          No turvanõuded peavad olema vastavuses mänguga. Ei ole mõtekas panna sada turvat Tammeka Kalevi mängule ja on ilmselgelt liiga vähe turvasid Sillamjäe Flora mängul (noh mõned ainult...kellest pooled on enam-vähem pensionärid) kus pealtvaatajaid on palju ja laulmist on palju (mida ei aktsepteeri kohalikud kuldsete kõridega tegelased aia taga). Aga noh ega klubi tasandil pole Eestis turvateenistus ja politsei eriti loogika ja käitumisega hiilanud (no erandeid muidugi on).

                          Kommentaar


                            Kas kuskil sillamäelaste koduväljaku mõõtmeid pole kirjas? Lisaks sellele et sealne muru on kehva kvaliteedidega tundub see plats ka kuidagi väga väiksevõitu, vähemalt läbi telepildi.

                            Kommentaar


                              Kas ma olen ainuke, kel netist enam mängu ei õnnestu vaadata?

                              Kommentaar


                                Keegi mänguseisu ei oska öelda?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X