320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Sillamäe Kalev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Maksim Smirnov olevat täna Kalevi trennis olnud. Päris kindel ma pole.

    Kommentaar


      Algselt postitas Vapper Kass Vaata postitust
      Maksim Smirnov olevat täna Kalevi trennis olnud. Päris kindel ma pole.
      Saate hea mängija

      Kommentaar


        Algselt postitas Vapper Kass Vaata postitust
        Maksim Smirnov olevat täna Kalevi trennis olnud. Päris kindel ma pole.
        vaevalt et ta sinna jäetakse ta on ikka vana ja väsind peale selle on ta ju nagu lego.Kui kuskile meistriliigasse siis ilmselt Kohtla-Järvele kindlasti oleks tast huvitatud Paide Kure jne aga keegi ei taha ju raha maksta ja ilmselt Maks tasuta mängida ei viici

        Kommentaar


          Ma ei ütleks, et 30 või 31 on niivõrd palju. Eeti tasemel ta müttaks veel küll.

          Smirnov trennib koos Kaleviga.

          Siin on trennis ka mingi noor andekas kutt, kes mängis Tartu Tammekas. Oli ta vist Jääger. Jättis hea mulje. Oli viimased aastad USA-s.

          Kommentaar


            Kui Smirre põlveopi teeks ja jala korda saaks, siis oleks ta arvestatav jõud. Seni kuni seda ei juhtu, pole ka mängu.

            Kommentaar


              V.Kazatsjonkovi intervjuu "Põhjarannik" ajalehele:

              Kommentaar


                Täna mängi Sillamäe kontrollmängu FC Lootusega ja võitis 2 0. Mõlemad väravad olid standartolukordadest. Näha oli, et Sillamäe oli väsinud, Kazatšjonok on neile kõva koormuse peale pannud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Vapper Kass Vaata postitust
                  Täna mängi Sillamäe kontrollmängu FC Lootusega ja võitis 2 0. Mõlemad väravad olid standartolukordadest. Näha oli, et Sillamäe oli väsinud, Kazatšjonok on neile kõva koormuse peale pannud.
                  Lootus mängis eile õhtul Flora teisega 0:1, ei saanud nemadki värsked olla.

                  Kommentaar


                    Sillamäelt vist Daniljuk ja Smirnov kah Lootusesse liikunud, vähemalt eile Flora II vastu mängisid.

                    Kommentaar


                      wikipediast väga huvitav leid:

                      Felix Katongo 18 April 1984 (age 25) Sillamäe Kalev 38 (10) Zimbabwe, 16 May 2005



                      Kommentaar


                        See oli kellegi loll nali lihtsalt..

                        Kommentaar


                          aga huvitav ikkagi, et leiti ka riik ja inimene kellele selline lollus külge kleepida

                          Kommentaar


                            Max Smirnov siis Sillamäel testimas! Eelmine hooaeg oli ta Kaljus üsna kahvatu .Mis need põjused olid seda ei tea õieti keegi. Olid vigastused , motivatsioonipuudus või veel miskit aga mängumeest tast suurt ei olnud.
                            Ei usu millegi pärast ,et ta Sillamäele saab aga võta sa kinni .Treener arvab ehk teisiti.
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              Kuresoo ja Jädal kah Sillamäel siis proovimas. Võib vist juba ette öelda ,et poisid ei tea veel kuhu nad ronivad. Mängige ennem parem ilma rahata kusagil mõnes madalama liiga Tartu klubis ,kui et lähete Sillasse. Seal ei pea ükski eestlane kaua vastu seda enam toredad poisid Jürka ja Jädal Mõistus päehe kutid. !!
                              FCF Forever

                              Kommentaar


                                Kuresoo minu meelest mängis Sillamäel üle-eelmine hooaeg, eksin? Koos Dupikoviga laenul ja nii palju, kui kuulnud, siis olid mõlemad mängijad väga rahul - linn pidi küll nagu pommiauk olema, aga palk alati õigel ajal kohal.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X