320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Sillamäe Kalev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Vapper Kass Vaata postitust
    Ei tea mis maailmas toimub. Räägitakse, et isegi Nikita Andrejev soovib teha treenni koos Sillamäega. Tal olevat Hispaanias paberitega jama. Soovib vormi hoida ja vaatab nüüd ida suunas.
    Vene passiga oled igal pool rott ,kui sa just esimese suurusjärgu täht ei ole.
    FCF Forever

    Kommentaar


      Algselt postitas Silla Vaata postitust
      Teemaks oli jalgpalliliidu/klubi ametiisiku poolt "anonuumselt" (tegelikult pole eriline saladus kes 17 on) tehtud solvav kommentaar vastasmeeskonna mangija kohta. Kinnitan, et mina ei ole mitte kuidagi seotud ei EJL-i ega uhegi klubiga ( ega ole ka sillamae klubi fann) ja arvan, et seetottu pole minu isik ka eriti oluline. Lihtsalt tunnen veidi Mishat ja tean et tegemist pole ei johkardi ega molakaga.

      Ma ei ole kordagi Misha kaitumist oigustanud. Minu arust oli ta selles olukorrast punast kaarti vaart. Kui moni Kuressaare fann nimetanuks Mishat "vene molakaks" poleks ma valjagi teinud. Kuna aga soimajaks osutus Kuressaare naiskonna treener (peaks vist ka 2010 nii olema) ja EJL (nuud siis endine) tootaja, siis hakkas vastu. Koik.
      Ah, rahune maha. Kui mina ütlen midagi, siis on see sinu arvates minu töökoha ametlik seisukoht? Kui 17 kommenteerib siin kasutajanimega 17, siis pole tegelikult ju oluline, et kellelt ta tavaelus palka enda arvele ootab. Kui tunned Mishat, siis kaitse teda normaalselt, aga ära mine mingile "näe, selle üksuse ametlik seisukoht".
      Ala, et ma magan mõne ministeeriumi töötajaga ja siis ütlen, et ministeeriumi ametlik seisukoht on mul m*nni imeda. Naljakas oled.

      Vabandan kõigi ees, et mitu päeva vana teemat avan, aga see lõi juhtme kokku.

      Kommentaar


        Kazatsjonok Eesti jalgpallist:

        Известный футбольный специалист неделю назад возглавил эстонскую команду. Корреспондент Спорта связался с Владимиром Казаченком и попросил поделиться впечатлениями от новой работы, а также... .

        Kommentaar


          Algselt postitas Aats Vaata postitust
          Korra viskas ta villast, öeldes, et Sillamäe klubi aastaeelarve on sama suur, kui Vene I divisjoni keskmise klubi mängija aastapalk.

          Eeldades, et Sillamäe eelarve on kuskil 5 miljonit krooni, siis ei tahaks uskuda, et Vene I divisjonis nii palju teenitakse.

          Kommentaar


            Järsku see hooaeg on see midagi uut?

            Kommentaar


              Algselt postitas urmar Vaata postitust
              Korra viskas ta villast, öeldes, et Sillamäe klubi aastaeelarve on sama suur, kui Vene I divisjoni keskmise klubi mängija aastapalk.

              Eeldades, et Sillamäe eelarve on kuskil 5 miljonit krooni, siis ei tahaks uskuda, et Vene I divisjonis nii palju teenitakse.
              Tõmmaku nahhui kui ei meeldi.

              Kommentaar


                Algselt postitas Aats Vaata postitust
                Aga siiski jätkus tal meie jalgpalli kohta ka kiidusõnu. Tema meelest on meil korralikud treeningtingimused , kohati paremadki ,kui Venmaal mõnel kõrgema liiga klubil. Krt. vend on Piiteris ikka täielik isa , kogu aeg tehakse intekaid ja tuntakse huvi tema tegemiste vastu. Ambitsiooni tal jätkub ja kahe aastane leping on samuti taskus. Nii ,et siis kaks järgmist hooaega lähevad kullad Sillamäele või ?
                FCF Forever

                Kommentaar


                  Keegi wikipedias nalja teinud või ongi Zambia koondislane Sillamäele siirdumas?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                    Keegi wikipedias nalja teinud või ongi Zambia koondislane Sillamäele siirdumas?
                    Mis siin ikka imestada ,kui täna Kameruni koondist võitnud Gambia koondise mängijad on näiteks Gruusia ja Valgevene klubides mänginud.
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      See on ainult hea, elu läheb põnevmaks
                      www.jkkalju.ee
                      www.facebook.com/jkkalju

                      Kommentaar


                        See mees on hetkel Aafrika rahvuste karika mängus platsil ka koos oma vennaga

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                          Mis siin ikka imestada ,kui täna Kameruni koondist võitnud Gambia koondise mängijad on näiteks Gruusia ja Valgevene klubides mänginud.
                          See riik, kes täna Kameruni seljatas on GABON, mitte Gambia.
                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                            Keegi wikipedias nalja teinud?
                            Ei tea, ei usu.

                            His brother is fellow international player Kurb from soccernet.

                            Kommentaar


                              Ennem seda seal polnud. Kui valeuudis on, siis on väga kahju muidugi, päris tore oleks olnud sellist venda Meistriliigas näha

                              Kommentaar


                                Kuidas Sillamäe treeneril on tervis.Temal vist olid probleemid südamega,kui ta oli Himki klubi treener .

                                Kommentaar

                                Working...
                                X