320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rakvere JK Tarvas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    nii et nyyd siis ametlik et kuusik ja aava läinud... mõnes mõttes kurb et võistkond nõrgemaks jääb aga samas poistele kõige paremat! ja kui kures läbi ei peaks mingil imelikul põhjusel lööma siis tulge aga rakvere alla tagasi!

    Kommentaar


      kindlasti saab Rakvere ka ise täiendusi

      Kommentaar


        Ma arvasin,et Akimovil vigastus,aga ei ta hoopis kolis ära Kohtla-Järvesse,kahju,et küll veteran kuid hea ründaja ära läks

        Kommentaar


          http://www.virumaateataja.ee/?id=72734

          Kommentaar


            senise kosseisuga hakkame kyll tappa saama nii mis koliseb ja tere teine liiga järgmine aasta...

            Kommentaar


              Algselt postitas metssiga Vaata postitust
              senise kosseisuga hakkame kyll tappa saama
              Labane...

              Kommentaar


                kui reaalsus on labane siis kyll

                Kommentaar


                  Ma olen päris kindel, et tulevasel hooajal Rakvere küll rohkem peksa ei saa kui eelmisel hooajal.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ClubLife Vaata postitust
                    Ma olen päris kindel, et tulevasel hooajal Rakvere küll rohkem peksa ei saa kui eelmisel hooajal.
                    Aga vähem ka mitte? II liiga on kahjuks Rakvere reaalsus.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -thierry- Vaata postitust
                      Aga vähem ka mitte? II liiga on kahjuks Rakvere reaalsus.
                      sa oma nime ei taha selle jutu peale ära muuta vä? Nimi ja logo ei ühti väga.
                      sigpic
                      It's all about Football, Football and Nothing else.

                      Kommentaar


                        suht mõttetu hämada, mis meie reaalsus vms on...eks see hooaeg näitab...oletada võid, mida tahad...kedagi ei huvita...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas elBiD Vaata postitust
                          sa oma nime ei taha selle jutu peale ära muuta vä? Nimi ja logo ei ühti väga.
                          Vabanda, kuid kust ma seda teha saan? Ja mis see sinu asi on, mis minu nimi on? Kui Alkolt saadakse tappa, siis ei ole ju midagi teha seal esiliigas minu arvates, see on hea, et noored saavad mängida.

                          Kommentaar


                            Alkot saime tappa küll, aga mida see loeb..need alles hooajaeelsed mängud, kus uue treeneri käe all alles proovime uusi ajsu ..esimene poolaeg oli puhtalt meie..ei teagi miks teine nii ära vajus..ja tõesti paljud noored on nendes mängudes mänguaega saanud...nii mõnigi põhikoosseisu mees puudugi olnud....samamoodi võib öelda, et orbiiti, kes oli eelmine hooaeg alkost eespool, võitsime 3-0...nüüd türi canwixi 4-0...kuigi nemad väheke kehvemal positsioonil
                            alles järgmised mängud hakkavad asju vb selgemates värvides näitama, kui hakkame mängima esi-ja meistriliiga meeskondadega.
                            Kui 1-2 täiendust veel saaks, siis poleks probleemi ma usun.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas -thierry- Vaata postitust
                              Vabanda, kuid kust ma seda teha saan? Ja mis see sinu asi on, mis minu nimi on? Kui Alkolt saadakse tappa, siis ei ole ju midagi teha seal esiliigas minu arvates, see on hea, et noored saavad mängida.



                              Selle teema alt, ehk siis Soccernet.ee (oli vist) alajaotuse all on nime muutmise teema, mis on tehtud Herr Smutti poolt. Sealt saad abi, juhul kui soovi on .

                              Ega ei olegi minu asi, ära siis pahanda, lihtsalt loodan, et Rakvere ikka järgmisel hooajal, mitte vastu peab, vaid esikolmikusse pürgib. Kursavend ka nende meeste seas seal, nii, et oma esiliiga lemmikmeeskond on olemas noh!

                              Kõike paremat!
                              sigpic
                              It's all about Football, Football and Nothing else.

                              Kommentaar


                                Tõenäoliselt ei pea sa pettuma elbid. Küll petz nende kriitikute suu kinni paneb väravate näol

                                Kommentaar

                                Working...
                                X