320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rakvere JK Tarvas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    krt nyyd on nende samade hiigelrahadega veel endale neti ugandasse kaasa vedanud....

    Kommentaar


      Juhul kui Meistri- või Esiliiga klubi duubelvõistkonnaks on mitte omanimeline Esiliiga või Teise liiga võistkond, siis võib kõrgema liiga mängus kasutada vabalt 5 (viit) duubelvõistkonna mängijat ning Teise liiga mängus vabalt 3 (kolme) vastava kõrgema liiga võistkonna mängijat


      suht raske on sellest punktist aru saada peaks mainima selge on see, et meie 5 mängijat saaks kasutada trans...kuid repliik-Teise liiga mängus vabalt 3 (kolme) vastava kõrgema liiga võistkonna mängijat-peaks tähendama, et teises liigas mängiv duubeltiim saab kasutada kolme kõrgeme tiimi mängijat....esiliiga meeskonna kohta, kes meistrika duubel on, ei ole midagi öeldud. oskab keegi midagi selgitada??

      Kommentaar


        Nagu näha, siis esko on nii palju klubi rahasid saanud, et käib kohe ekstra sõpruskohtumistel kaasa löömas...trenni sa vist seal ei, kuna värav jäi löömata nagu ma kuulsin:P

        Kommentaar


          Algselt postitas petz87 Vaata postitust
          Nagu näha, siis esko on nii palju klubi rahasid saanud, et käib kohe ekstra sõpruskohtumistel kaasa löömas...trenni sa vist seal ei, kuna värav jäi löömata nagu ma kuulsin:P
          Esko teistsugust trenni seal mustal mandril.

          Kommentaar


            Eks mõlemad punnitavad ikka oma jõududega ma usun. Narva tahab algul kodumänge rakveres pidada ja kui nüüd nende duubel, siis ei pea väljaku renti äkki maksma?

            Kommentaar


              Algselt postitas Põld90 Vaata postitust
              Narva tahab algul kodumänge rakveres pidada
              Trans peaks sel kevadel seal Jõhvi külje all asuvas Ahtmes mängima.

              Kommentaar


                Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                krt nyyd on nende samade hiigelrahadega veel endale neti ugandasse kaasa vedanud....
                Mul tekkis paratamatult küsimus, kas Sul lõi sari "Kirgede torm" pähe. :P

                PS! Pets oled neljapäevaks konditsioonis?

                Kommentaar


                  ma hetkel ei teagi...pole nüüd poolteist nädalat palli puutunud...täna on aga plaan...seega eks õhtul paistab...loodan et olen korras, samas kui ikka valu teeb pole mõtet..peaasi et hooaja alguseks korras on...
                  sa ise ikka plaanid tabiveres mängida või oled meelt muutnud??

                  Kommentaar


                    ei mulle on jätnud sygavad haavad hinge tõsielu sari "tivoli"

                    Kommentaar


                      Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                      ei mulle on jätnud sygavad haavad hinge tõsielu sari "tivoli"
                      Liiga palju telekat mees!

                      Kommentaar


                        yritan parandada ja rohkem staadionil vahtida

                        Kommentaar


                          ei no legendaarne Limpa on ikka kõigile hinge läinud...

                          Kommentaar


                            26.02 kl 18.00 Rakvere kunstmuru: Rakvere FC Flora - Narva Trans 1:6 (1:1) (Rakvere värav Siim Rannamäe)

                            01.03 kl 13.00 Maarjamäe kunstmuru: Tallinna Levadia II - Rakvere FC Flora 1:0 (0:0) (ov. Jaanus Kaasik)

                            Kommentaar


                              Vahero pidi töö pärast lahkuma ja ka Petrovitsil mingi häda tervisega ?

                              Kommentaar


                                mul jah väike vigastus... mängus Lootusega tegin kubemele liiga ja peale seda kaks nädalat andsin puhkust ning proovisin transi vastu, aga seal lõi uuesti välja...ei teagi...määrin mingit kraami sinna peale ja loodan et laupäevaks on enamvähem...panen kapsikammi ja käib küll

                                Kommentaar

                                Working...
                                X