320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rakvere JK Tarvas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Järjekordne võitluslik 1:1 viik, seekord siis Flora duubliga, väravatelöömise eest kandsid hoolt Tarva mängijad (55. ov. Alari Tovstik - 25. Mikk Mehike).
    Isiklikult on Mikk mind seni päris positiivselt üllatanud, hooaja algul juba kaks olulist kolli kõmmutanud. Ehk on arengus sammu edasi tegemas : p

    Mängupildi põhjal oli viik ka üsna aus tulemus, väga vabalt oleks võinud mäng lõppeda ükskõik kumma võistkonna võiduga. Kuigi Tarval paistsid olevat paremad võimalused kui Floral, ei suudetud neid kahjuks realiseerida. Samas floorakatel lasti päris tihti kasti ääres peavalu tekitada, aga iga kord oli Susi tasemel ning kaitseliin sai üldjoontes hakkama. Samuti jagunesid ka kaardid võrdselt 3:3, kuigi Hangu teenitud kollane tundus küll väga lamp ja arusaamatu. Tõenäoliselt kohtuniku bläkk kui mu kollased prillid mind ei peta, aga mis seal ikka.

    Järgmine vastasseis siis juba kolmapäev Kohtla-Järvega (võõrsil), ja pärast seda, pühapäeval Tartu SK10-ga kodus.

    Kui midagi veel lisada, siis et 70-st pealtvaatajast pooled olidki vast Rakvere omad, ja tribüünil olles väga aru ei saanud, et oleks võõrsil mängu jälgimas. (Kunst)muru oli ehk vaid veidi rohelisem...

    Kommentaar


      No kes ikka läheb duublile kaasa elama? Mõni mängija ema vast ainult. Vähemalt ühe naisterahva kommentaarid tekitasid minus seal tõsist piinlikust. Aga annan talle andeks, kuulda oli, et ta jalgpallist suurt midagi ei tea ning ei kujuta ette kui palju kahju võib üks või teine kokkupõrge tekitada.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Selge, nojah, ma lähtusin lihtsalt sellest, et Flora on Eesti üks suuremaid klubisid ja omavad ka üht suurimat fännibaasi(?). Kuid ega ma nende tegemistest suurt midagi ei tea. Eeldasin/lootsin ainult, et äkki on mõned aktiivsemad fännid jõudnud ka duubli mängule kaasa elama. Kuid ju siis see päev mitte ; )

        Kommentaar


          Algselt postitas Andres. Vaata postitust
          Selge, nojah, ma lähtusin lihtsalt sellest, et Flora on Eesti üks suuremaid klubisid ja omavad ka üht suurimat fännibaasi(?). Kuid ega ma nende tegemistest suurt midagi ei tea. Eeldasin/lootsin ainult, et äkki on mõned aktiivsemad fännid jõudnud ka duubli mängule kaasa elama. Kuid ju siis see päev mitte ; )

          Ma ühte nägin.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Ma ka nägin ühte. Ja siis veel keegi neiu karjus vahepeal flora-flora-flora.
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Peab patu üles tunnistama - käisin jah . Minu jaoks oli mängu rohkem ,kui Flora ja Tammeka mängus ,kus ärakohitsetud Tammekast oli juba ette teada ,et nad kaotavad . Sel hooajal olengi planeerinud ,et vaatan rohkem Esiliiga ja muude madalamate liigade mänge ,kui Flora -Viljandi , Flora -Kure mänge ,kus võitja on ette teada . Vähemalt on võrdsete vastaste vihane andmine . Mis teistesse meie fännidesse puutub siis eks igaüks ise teab mida otsib .
              Duubli mängul oli meeldivalt publikut ja uued Flora piletid torkasid kohe silma vot see meeldis väga ,et lõpuks ometigi on meil jälle kenad piletid tagasi.
              Rakverel muidugi tahtmist on aga kui tahetakse ikka ML-i jõuda või Esiliigat võita siis selle koosseisuga seda ei tee.palju amatöörlust torkas siiski silma igas mõttes ja elemendis aga see pole paha pärast öeldud .Eks kõik käivad tööl , kes koolis jne. selle pealt nii mängida on väga tubli.
              FCF Forever

              Kommentaar


                Samas hooaeg on alles poisike

                Kommentaar


                  Vähemalt nii palju kui mina olen aru saanud, siis Meistriliigasse jõudmise eesmärki pole otseselt (selleks) hooajaks püstitatudki, vähemalt klubi poolt mitte. Meistriliigat on siin hüüdnud pigem teiste klubide toetajad, eelkõige Flora omad
                  Ning kui ma nüüd valesti ei mäleta, siis kuskilt väljaütlemisest on mul kõrvu/silma jäänud, et pigem on 3.-5. koht klubi (esialgseks) eesmärgiks. Ning no paremal juhul võib näiteks 3-ndal kohal lõpetades terendada üleminekumäng (või äärmisel juhul isegi neljandal? - näiteks Flora duubel paistab, vähemalt senise põhjal, päris asjalik). Aga see selleks.

                  Ning nagu Tomm ütles, hooaeg on alles alguses ja eks ümberhäälestamine võtab tiba aega. Kui eelmine hooaeg sai kõvasti teerullida, siis nüüd on mängud hulga võrdsemad. Ma usun, et Tarvas on ennast alles käima tõmbamas, ning eks hooaja teises pooles saab vaatama hakata, et kes kus finišeerib. Lisaks veel, et fännirühmitus või kaasaelajate pundikene, või kuidas iganes seda praegu nimetada julgeb, on alles sünnitusjärgus. Eks näis mis sellestki tuleb/saab.

                  Nagu ma juba varem siin ka korra mainisin, siis usun, et väga põnev Esiliiga hooaeg on hakanud. Tasub tähelepanu pöörata küll ; )

                  PS! Teie kena piletikene jäi endalgi silma, pole paha!

                  Kommentaar


                    Kunn, mina sind Tammeka mängul ei näinud.. aga uued piletid olid juba ka seal olemas ; ) Tõesti on kenad. Tarvale jõudu-jaksu! Pange sama moodi edasi ja näete ka Flora fänne Rakveres taas
                    Parem georg otsas kui Paul keres.

                    Kommentaar


                      Kas kusagil on üleval kodumängude kava ka? EI leidnud teist. Mõnikord kodulinna sattudes üritaks mängu külastada.

                      Kommentaar


                        ...mina tahaks teada, millal Rakvere vutimeeste koduleht tuleb?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas zelee Vaata postitust
                          Kas kusagil on üleval kodumängude kava ka? EI leidnud teist. Mõnikord kodulinna sattudes üritaks mängu külastada.
                          Mul millegipärast jäi tiba segaseks praegu, kas mõtled mängukavasid, mida jagatakse mängudel ja nagu kasutaja Martin on Tammeka teemas üles laadinud? Siis paraku nii kvaliteetset kraami kahjuks Tarval (veel) ei ole, mängukava on küll olemas, aga suhteliselt lihtne ja tõenäoliselt interneti avarustes ei liigu. Kuigi esialgu ajab asja ära küll.

                          Või pidasid silmas pigem Rakveres toimuvate mängude loendit, siis sedagi vaevalt hetkel väga mujalt näeb kui jalgpall.ee kalendrist.

                          Kopipeist jalgpall.ee-st. Koduste liigamängude toimumisajad:

                          18.03 14:00 Rakvere JK Tarvas - FC Puuma - 1:1
                          01.04 14:00 Rakvere JK Tarvas - Tartu SK 10
                          11.04 18:45 Rakvere JK Tarvas - Tallinna FC Levadia II
                          22.04 14:00 Rakvere JK Tarvas - Tartu JK Tammeka II
                          06.05 14:00 Rakvere JK Tarvas - Kiviõli Tamme Auto
                          20.05 14:00 Rakvere JK Tarvas - FC Infonet
                          10.06 14:00 Rakvere JK Tarvas - Kohtla-Järve FC Lootus
                          17.06 17:00 Rakvere JK Tarvas - Tallinna FC Flora II
                          01.07 17:00 Rakvere JK Tarvas - Pärnu Linnameeskond
                          15.07 14:00 Rakvere JK Tarvas - Tartu JK Tammeka II
                          29.07 17:00 Rakvere JK Tarvas - Tallinna FC Levadia II
                          12.08 17:00 Rakvere JK Tarvas - Tartu SK 10
                          29.08 18:30 Rakvere JK Tarvas - FC Puuma
                          16.09 14:00 Rakvere JK Tarvas - Pärnu Linnameeskond
                          23.09 14:00 Rakvere JK Tarvas - Tallinna FC Flora II
                          30.09 14:00 Rakvere JK Tarvas - Kohtla-Järve FC Lootus
                          07.10 14:00 Rakvere JK Tarvas - FC Infonet
                          28.10 14:00 Rakvere JK Tarvas - Kiviõli Tamme Auto

                          Hetkel kõik kodumängud Rakvere Kunstmurustaadionil (Rakvere, Võidu 67). Millal Rakvere linnastaadioni murule saab, seda ei tea vast praegu keegi.

                          Algselt postitas mortan Vaata postitust
                          ...mina tahaks teada, millal Rakvere vutimeeste koduleht tuleb?
                          Nii palju kui ma kuulnud olen, siis pidavat koduleht tegemisel olema. Kuid vaevalt see nii pea ilmavalgust näeb. Kuid praegu ajab asja ilusti ära ka fatšebuuk: http://www.facebook.com/rakverejktarvas

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                            /-/Minu jaoks oli mängu rohkem ,kui Flora ja Tammeka mängus ,kus ärakohitsetud Tammekast oli juba ette teada ,et nad kaotavad . Sel hooajal olengi planeerinud ,et vaatan rohkem Esiliiga ja muude madalamate liigade mänge ,kui Flora -Viljandi , Flora -Kure mänge ,kus võitja on ette teada.
                            Ma lihtsalt ei saanud seda postitust tegemata jätta

                            Kommentaar


                              Nonii, vahepeal alistati võõrsil Hangu väravatest Kohtla-Järve Lootus (0:2). Kuid eile kaotati kahjuks kodus Tartu SK10-le 1:3 (väravad: 74. Siim Rannamäe - 11. Aleksandr Pruttšenko, 33., 48. Olari Perlin). Mis seal ikka, pühapäev juba järgmine tähtis mäng, võõrustab FC Infonet. Mõlemad kohtuvad võistkonnad said eelmisest mängust väikse peapesu, eks näis siis kumb ennast paremini kokku võtab.


                              Pildid

                              Eile oli rahvast ametlike andmete järgi 135. Vooru parim tulemus läks napilt Pärnu 142-ga. Rakvere puhul siis väike tagasiminek (mis oli ka prognoositav), ilm oli kohati ikka päris nutune. Teisel poolajal tuli vahepeal lausa lumi maha ja väljak läks päris libedaks, nii et mängijatel oli tükk tegu püsti olemisega.

                              Järgmine kodumäng aga 11.04 (kolmapäev) kell 18:45, külla sõidab Levadia duubel.

                              Kommentaar




                                hetkel inf tarvas - levadia II mängult, kollastel esimesel poolajal luhtunud pennal aga teise alguses hangu väravast 1:0 ees!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X