320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paide Linnameeskond

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  Paluti edastada info

  Paide Linnameeskonna peatreener Meelis Rooba vastab 5. oktoobril fännide küsimustele. Küsimusi saab esitada e-maili aadressile linnameeskond@hot.ee, Paide Linnameeskonna Facebooki kontol või Soccernet.ee foorumis.
  Parima küsimuse esitajale pakub Paide Linnameeskond võimaluse osaleda vabalt valitud Meistriliiga kohtumisel mängueelsel taktikanõupidamisel ning jälgida mängu treeneripingilt. Lisaks saavad kolme parima küsimuse esitajad Paide Linnameeskonna fännisalli.

  Fännide küsimuste vastuseid saab 5. oktoobrist alates vaadata Paide Linnameeskonna kodulehelt ning see on omamoodi avalöök Paide Linnameeskonna TV-le, mis hakkab järgmisest hooajast pakkuma intervjuusid mängijate ja treeneritega.

  50 korral Eesti koondist esindanud 34-aastase Rooba juhendamisel on Paide Linnameeskond teinud suurepärase hooaja ning hoiab Meistriliigas kindlalt kuuendat kohta.

  Kommentaar


   Kas Saaremaal Teet Allase autot rünnanud looma näol oli tegemist kaotusvalus paide põdraga, kes oma meeskonna liidri suunas füüsilise noomituse otsustas teha?

   Kommentaar


    Laupäevase võidu juures Ajaxi üle oli muidugi parim kild see, et vahetult enne Tikenbergi otse nurgalöögist löödud väravat hüüdis üks juba suht jokkis Paide fänn talle midagi sarnast: "Keeruta otse sisse, nad ei oska seda elu sees oodata" Pärast väravat tõstis Tikenberg ka selle fänni poole tunnustavalt käe, justkui tänutäheks. Fänn ise oli muidugi oma hiromantsetest võimetest nii leilis, et vaevalt ta seda enam tähele pani.

    Kommentaar
     Paide LM TV alustas!

     Kommentaar


      Algselt postitas nurmalna Vaata postitust
      Lihtsalt suurepärane. Loodan, et jätkate samas vaimus ja uusi videosid tuleb pidevalt juurde. Sellise suhtumise korral võib Meistriliigast kunagi ka asja saada! Tublid!

      Kommentaar


       Algselt postitas ericbana Vaata postitust
       Lihtsalt suurepärane. Loodan, et jätkate samas vaimus ja uusi videosid tuleb pidevalt juurde. Sellise suhtumise korral võib Meistriliigast kunagi ka asja saada! Tublid!
       +1, tõeliselt mõnus ja kvaliteetne töö, kahjuks ise unustasin küsimused esitamata, kuid meeldisid Rooba sümpaatsed ja realistlikud vastused, mitte nagu iga teise Eesti amatöörklubi või noorteklubi sõnad näiteks ajakirjas Jalka, et 10 aastaga tuleme Eesti meistriks vmt. Sihte tuleb luua, aga tuleb olla realist, et praeguses seisus on 5-6 professionaalset klubit Eesti mastaabis maksimaalne.

       Kommentaar


        Kes pidi tulema 5 aastaga Eesti meistriks? Amatöörklubi Kalju, miks siis mitte Paide?

        Kommentaar


         Värsked kommentaarid tänasest mängust:

         Kommentaar


          Super töö poisid!Järgmine mäng siis tasute kevadise ebaõigluse eest ja võtate ka liidri skalbi!
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


           Ilusad sõnad vanameistrilt.

           Paide võttis Levadialt sel hooajal kokku viis punkti – sama palju kui sai Levadia neilt. Mis muudab nad niivõrd ebamugavaks vastaseks? "Ma arvan, et neil on üks suur pluss, mida on vaja igal jalgpallimeeskonnal ja mida iga Eestis olev jalgpallimeeskond võiks Paidelt õppida – see hing, kuidas nad tahavad mängida," kiitis Lemsalu.

           "Kõik me ju teame, et raha nad oma töö eest ei saa. Mõnes mõttes on lausa lust vaadata neid mehi – hing on taga ja see ongi see võti. Me ei ole suutnud nende vastu oma käiku millegipärast leida. Täna oli teine poolaeg puhtalt meie oma, aga nad suudavad väga hästi kaitsta ja see ongi see võti," rõhutas ta.

           Kommentaar


            Väga kõva tulemus. Nüüd tuleb ehk 40 punkti ära kaa. Viljandid peame ainult võitma, ehk saame sellega hakkama.

            Kommentaar


             Kas mõni M.Roobalt küsija on oma väljateenitud salli ka kätte saanud või vähemalt vastukaja saanud?

             Kommentaar


              Kuhu Varendi meeskonnast kadunud on?

              Kommentaar


               Täna oli Paide veidi parem ja õnneks suudeti ka üleolek realiseerida. Aga tõesti, mäng oleks võinud olla kunstmurul, oleks ilusat söödumängu ikka näinud. Huvitav, miks mulgid kunstmuruga nõus ei olnud?

               Ja Kõll tõestas täna, et tema oleks pidanud küll kuuluma Meistriliiga parimate poolkaitsjate koosseisu. Tõeline dirigent Paide keskväljal!

               Kommentaar


                siin on liikuvas pildis Paide - Violjandi kohtumise (29.10.2011) kahest väravast teine (´56 - Rauno Kald) + veel mõned olukorrad mängust (sh. viga - 01:45 - mille kohtunik Hannes Kaasik pidas Bert Klemmerile teise kollase kaardi vääriliseks!!!).
                kaadris on kohtumise kahest väravast teine (´56 - Rauno Kald) + veel mõned olukorrad mängust (sh. viga - 01:45 - mille kohtunik Hannes Kaasik pidas Bert Klem...

                Kommentaar

                Working...
                X