320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paide Linnameeskond

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  Ei mänginud nad midagi halvasti. Lihtsalt saalijalgpall ja väljaku jalgpall on kaks iseasja.

  Kommentaar


   No seda oli valus vaadata, ent mis puudutab leegionäre, siis ma nii kriitiline ei oleks. Aga see oli tüüpiline eelmise hooaja mäng, kus minnakse ründavalt ja naiiivselt peale ja kaitse nagu läbisõiduhoov...Yao ja Iyede ma usun et on Eesti tasemel väga head ääred, nende trump on selgelt kiirus, tehnika ning töövõime, ideaalsed vasturünnaku mänguplaani, üsna kehvad positsioonirünnakuga mänguplaani, kus palju jõudu ees.

   Ega esimese viie minutiga aru ei saanud, mis taktikaga täpselt peale mindi ja seetõttu ootasingi mängijärgseid komentaare ja kui Frolov ütles, et läksime ülevalt suruma ja Florat üllatama, siis olin küll Slavas pettunud - no kurat, kaitsev taktika toimis Levadia vastu, Flora on liiga kõige ohtlikum sats, kui neile anda ruumi vasturünnakuteks ja siis lähed ikka "üllatama". Eks tagant järgi pealtvaatajana lihtne targutada, aga loodan, et see hooaeg saab esikolmiku vastu näha ikka kaitsest lähtuvat mängu. Lõbusat mängu võime mängida Pärnu ja Tartu vastu.

   Outtara keskkaitses on minu arust selgelt parem, kui meie eelmise hooaja valikud, Sukharov tundub väga hea ja lõpuks ometi on meie standardolukorrad ohtlikud, Sukharov paneb ikka väga kvaliteetseid palle kasti.


   1-0 - korralik kaitsemängija lööb seal puhtaks, Tur üritas lükata kõrvale oma mehele olukorras, kus vastased kiirrünnakus ülekaalus...no pane puhtaks auti ja kõik korras, naiivselt vaja igas olukorras maast jalga otsida.
   2-0 - Jah, hea väravavaht oleks ära võtnud, aga olukord tekkis taas sellest, et Kaldma naiivselt läks mingit diagonaalsööti sügaval pressi all kaitses panema keskväljale ning otse vastasele jala peale...samas äärekaitsja pakkus äärel. Sellised rumalused tuleb lõpetada, et neljandale kohale mängida.
   3-0 siin ei ole midagi kobiseda, nurgast ikka lüüakse.
   4-0 Liotti...küllap Tamme saab võimaluse.
   5-0 Liotti...
   6-0 - mäng ammu tehtud, olime rämedate jõududega juba ees.

   Kommentaar


    Tundub, et Liotti saab järgmisel korral uuesti proovida...
    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

    Kommentaar


     Pärast kolme esimest mängu saab vaid tekkida küsimus, et millal Zahovaiko kinga saab? Arvestades materjali ja nähes seda mängupilti erinevate vastaste vastu, tekib ikka päris palju küsimusi.

     Ahjaa, see Tamme on ikka eriline õli. Selliseid eksimusi suudab teha vaid kas totaalne kõõrdsilm või tudisev võõrutusnähtudega endine kräkisõltlane.
     Last edited by Mister; 14.03.18, 00:52. Põhjus: Typo

     Kommentaar


      Tabasin minagi end mõttelt, et Slaval võib hetkel olla kerge paanika.
      Esimesest mängust saadi korralik tulemus kätte ja peale seda tuli Flora vastu suure hurraa ja kõrge pressiga, mis on iga satsi jaoks täielik enesetapp Flora vastu mängimiseks. Ei teagi mis moodi seda eeltööd ja analüüsi tehti aga saadi oma triibulised kätte kohast kust punkte oodata nii või naa keskmisest keerulisem.
      Aga peale ketukat Flora vastu tulla Pärnu vastu nii passiivselt ja arglikult.. Pärnul ei olnud mingit probleemi ära seista ja tõttöelda ei tekkinud lõpuski erilist kahtlust, et Vaprus ära seista suudab kui ise mingit käkki ei tee.
      Kuidagi sarnased on need aastad Paides.
      Slava muidugi ääretult sümpaatne inimene ja teeb asja suure südamega ja kindlasti on potentsiaali aga praegu tundub küll, et mingit sorti paanika kumab mängust välja.
      FC Flora

      Kommentaar


       Eelmisega nõus.

       Lisaks jäi mulle silma nii Flora kui Pärnu mängust, kus tihti Valge, Frolov, Vainumäe ja vb paar tegelast veel kogu aeg passisid vastase kaitseliiniga ühel joonel või seal kandis. Keegi Paide omadest üritas alati üksi tõusta palliga ja ilmselgelt kaotas palli 2-3 vastas mängija vastu. Levadia mänguga oli erinevus see, et Levadia pressis üle väljaku ja oli selle tõttu ruumi. Flora ja Pärnu lasid Paidel tupikusse joosta. Nendest kiiretest äärtest pole mingit kasu kui nad palliga otse vastaste hulka sprindivad. Ega muud siin valesti ei tundugi olevat kui see et on taktika valikuga puusse pandud 2 mängu järjest.

       Natuke ebaõnne oli ka Paidel, sest need väravad olid müstilised või siis piinlikud kui väravavahist rääkida.

       Kommentaar


        Paide on huvitav võistkond. Suudab näidata Levadiale hambaid (kuigi praegune Levadia on ideaalist kaugel), siis täielikult põruda Flora vastu ning jätta saamatu mulje liiga punase laterna vastu. Samas potentsiaali on hulganisti. Mingi hetk võiks hakata seda realiseerima ka hakata.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


         Paide Pärnu mäng oli rohkem selline kummiväljakul veepalli mängimine kui jalgpall. Väga tihti eksiti elementaarsete söötude ja puudetega nende olude tõttu. Paide oli tõesti hambutu ja pikk palli kasti või äärel tsenderdus Ander Ott Valgele, kes ilmselt lühim mees väljakul, ei ole ka ju eriline taktikaline võidukäik. Neemeloga oleks kindlasti sellistes oludes paremini välja kukkunud.
         Arvan, et Paide lühikest ja kiiret söötu mängida oli paraku üsna keeruline märjal ja kõval kunstmurul. Loomulikult see ei vabanda halba esitust, aga pigem eelise annavad sellised tingimused vähem tehnilisele võistkonnale.

         Üldiselt natukene ootaks veel enne Slavale hinnangu andmist. Võtmeküsimus peaks olema, kuidas Yao ja Iyede kiirust ja osavust kuidagi paremini ära kasutada.
         Inter - ausaim klubi Itaalias.

         Kommentaar


          Õhtulehel käis külas Andre "Froll" Frolov ja teemade ring oli lai! Valus lahkuminek Floraga (muuhulgas kõlas võrdlus noa selga löömisega), kirgi küttev Eesti meistriliiga kalender (Frolov: "Eks kõik saavad aru, et see on natukene absurd."), mehe suur ketsiarmastus, hiphop muusika, põgus koondisekarjäär (mis ei pruugi veel sugugi lõppenud olla), Magnus Pehrsson, unistus Paidega medaleid võita ja palju muud! Muuhulgas saab teada, kes ütles Frollile, et ta on igav jalgpallur!

          https://www.ohtuleht.ee/868055/kolma...ource=facebook

          Kommentaar


           Paide hooaja algus on ikka üsna mudas. Ei tea, kas vahetatkse peatreenerit või meeskonda :S

           Kommentaar


            Ehk juba aitab Slavale? Ei tule tal see asi kuidagi välja.

            Kommentaar


             Kahju, et sellise suure potentsiaaliga meeskonna eesotsas on mees, kes ei suuda seda välja tuua meestest..

             Kommentaar


              Mängujärgsest intekast mulle küll tundus, et Frolov andis ka mõista, et tuleb peatreenerit vahetada.

              Slava on inimesena väga sümpaatne, aga jalgpallioskustega head inimesed sobivad noortetreeneriks, esindusmeeskond ei vaja head inimest vaid head treenerit.

              Igor Prins?

              Kommentaar


               Algselt postitas nurmalna Vaata postitust
               Igor Prins?
               Kui Prins lükkas Tuleviku pakkumise tagasi, tahtes treenida pigem sünnilinlasi, siis vaevalt Paide huvi teda nüüd meelt muutma paneks.
               "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

               Kommentaar


                Miks viimane mäng itaallasest vv pingil polnud? Tema asemel oli yks kolmest kesk-eesti poisist vv.

                Kommentaar

                Working...
                X