320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paide Linnameeskond

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  Kesa ,ära anna udulojusele konti suhu...
  Invest In Africa

  Kommentaar


   Paides on tõesti viimasel ajal suur probleem publiku huvi.Tegelikult meeskond mängib väga hästi .Viimastes voorudes on publiku arv olnud kuskil 50-70 mida on meistriliiga klubi kohta ikka väga vähe.Põhjuseks võib tuua ka varajase kellaaja aga ka luapäevastes mängudes on vaevalt 100 inimest.Võibolla oleks järgmiseks hooajaks ettepanek,et klubi võiks tegeleda veidi ka fännluse arendamisega näiteks siis,et toitlustamine mängul,vaheajal loosimised või jalgpalliviktoriin,aktiivsematele fännidele väike üllatus.Teha mingi kaart,kuhu saad templi ja siis hooaja lõpus saab vaadata mitut kodumängu oled külastanud.Samuti näiteks jalgpalli päeva vms üritused.

   Kommentaar


    Algselt postitas Paide LM Vaata postitust
    Teha mingi kaart,kuhu saad templi
    Kusjuures ma olen ka mõelnud sellisest templikaardist a la u-19 EM'il ja erinevates söögikohtades lõunase päevapraega nt. Et siis kogud 4 templit neljalt mängult ja iga viienda mängu sissepääs tasuta. Kas igal klubil oma kaart või ühtne ML kaart, seda võib veel arutleda.

    Sellisel juhul ei tohiks teoorias hooaja lõpupoole need vaatajanumbrid nii drastiliselt langeda, kui ikka mõned vaatavad, et paar templi kohta veel tühjad, peaks ära käima.

    Kommentaar


     Nö 100% Paide klubi, ehk trennid ja elamine Paides - see ei ole hetkel kuidagi moodi isegi reaalne. saan aru, et kõik see oleks nii tore ja välismaal nii on, aga keskenduda tuleks ikkagi praeguses kontekstis olukorra parandamisele. Mina arvan, et enamik Paide Lm mängijaid ei soovigi profid olla. Nad lihtsalt soovivad väärilist tasu saada oma pingutustele põhitöö kõrvalt ning seda nad ilmselgelt hetkel ei saa. Ehk siis meeskond peab muutuma poolprofessionaalseks.

     Templikaardi idee pakkusin hooajaeelsel ümarlaual välja. Ehk siis, kellel rohkem templeid, saab midagi, olgu see reis, raha või misiganes. samas loomulikult see kunstlik võte ja klubil on efektiivsem võtta palgale asjalik Paide inimene, kes rabab tööd sisulise poolega. ühesõnaga kohalik Raimo Nõu tuleb leida ja talle maksta vääriliselt!

     Kommentaar


      Nõmme Kalju ründaja Tarmo Neemelo vastas ERR-i spordiportaali vahendusel lugejate küsimustele. Muuhulgas avaldas Meistriliiga parim väravakütt, et näeb Paide Linnameeskonnal võimalust jõuda euromängudele.  


      Kurat, selline suhtumine mulle meeldib. Juba on Paides vennad Roobad, tundub, et kodukoha eest mängimine on ikkagi auasi . Millal pärnakad oma staare tagasi võtma hakkavad?

      Kommentaar


       Paidelt ka väga ilus hooaeg mehed mängivad vutti töö kõrvalt ja ikkagi suudavad ka proffidega võrdselt mängida, sest kõigilt peale flora ja leva on punkte võetud,viimases mängus Levadiaga ei jäänud ka palju puudu.Loodame,et järgmine hooeg suudetakse jällegi üllatada ning veelgi juurde panna. Kindlasti tahakse näha meeskonnas järgmisel hooajal ka Teet Allast, kaitses väga vajalik mees samuti suurepärased karustuslöögid.Äkki õnnestub hankida ka paar täiendust.Igatahes hooaeg 2012 oli Suurepärane! Ainukene - on publiku arv,võibolla tuleks sellega veel tegeleda.

       Kommentaar


        Algselt postitas Paide LM Vaata postitust
        Ainukene - on publiku arv,võibolla tuleks sellega veel tegeleda.
        Mitte võib-olla, vaid kindlasti. Paidelt ootaks küll oma kogukonna poolehoidu ka 200 keskmiseks publikuks. Ninamehed, võtke initsiatiiv üles nagu Tartus tehti

        Kommentaar


         Publikuga on jah väga nadi seis. Võimas mäng eile, kiire tempoga ja loodi momente, Paide polnud kindlasti kaotust väärt. Hr Salong ei TOHIKS kunagi enam Paide mänge vilistada, kõige ebasümpaatsem kohtunik, ta oli mängu algusest peale 100% Levadia poolt ning vilistas selle mängu kotti. Ja see pole tema poolt ainus mäng mille ta ära rikub .

         Kommentaar


          Ei laskuks siiski niivõrd kohtuniku kritiseerimise lainele, JAH loomulikult tegi härra Salong omajagu otsuseid, mis kippusid just kodumeeskonna kahjuks rääkima, aga Leva võttis ikkagist oma, eesotsas Antonovi suurepärase mänguga.

          Olnuks ju ilus, kui Kaldi pomm lennanuks lõpus lati alt sisse, kui kellegi kinnas polnuks ette tulnud. Olnuks ju ka ilus sedasi hooaeg kümnenda viigiga lõpetada, aga meeskond väärib sellegipoolest kiidusõnu südi ja tempoka mängu ning loomulikult ka eduka hooaja eest!

          Kommentaar


           Do you know if V-O Lehtonen stays with Paide next season?

           Kommentaar


            Lõppenud hooajal Meistriliigas kuuenda koha saanud Paide Linnameeskonna koosseisus suuri muutusi ei tule ning senine tuumik jätkab ka uuel hooajal, teatab meeskonna kodulehekülg.


            Rõõm näha, et tuumik püsib. Ning eriti tegi rõõmu, et Paide särgis hakkab uuest hooajast mängima taas Rauno Kööp.
            "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

            Kommentaar


             Jaan Leimann peaks küll Paidele tõhusaks täienduseks olema. Ma juba mõtlesingi, et kuhu see poiss potsatab.
             "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

             Kommentaar


              Kas Paide meestele üldse tasu ei makstud, et Orgla pidi peale head hooaega vähemalt juriidiliselt palgatöötajaks hakkama Flora juures?

              Kommentaar


               Paides pole profimängijaid, seega enamik olid juriidiliselt palgatöötajad... Aga selgituseks, et Orgla oli juba eelmine hooaeg Floras noortetreener, tänavu siis esindusmeeskonna juures, seega mängijana ta enam jätkata Paides ei saa. Aiko tegi korraliku hooaja ning oli üks peaarhitekte kuuenda positsiooni säilitamisel. Kindlasti saab tema asendamine olema järgmine hooaeg väga raske ükskõik kellel.

               Kommentaar


                Sergei Ratnikov asub ametisse Paide Linnameeskonnas

                Sihukesed uudised siis, Ratnikovist saab M. Rooba parem käsi.

                Kommentaar

                Working...
                X