320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paide Linnameeskond

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ootaks ka Pohlaku kommentaari selle tantsusaate asja peale...

    Kommentaar


      Algselt postitas asko23 Vaata postitust
      Ragnar Klavan siis tantsusaatesse. Ma ise ei oska öelda kui tõsine vigastus on, et tantsima saad minna, aga klubi aidata väga tähtsates mängudes ei saa? Lihtsalt see ainult minu arvamus, aga lihtsalt ei kõla hästi klubi ei esinda aga iga pühapäev lased tantsu
      Lihtsalt peale välismaal mängimist on Eesti liigas nii igav, et parem läheb tantsima

      Kommentaar


        Kindlasti suurem pommuudis, kui oli Liverpooliga liitumine

        Kommentaar


          Et siis olukord on põhimõtteliselt järgnev:

          1. Liverpool ja Chelsea mängivad premmi 38. voorus 3. ja 4. koha peale. Liverpool peab võitma, muidu jäävad neljandaks.
          2. Samal ajal on teada, et CLi finaalis on liigas viiendaks jäänud Tottenham ja ELi finaalis kuuendaks jäänud ManU. Ehk neljas võib CLi kohast ilma jääda.
          3. Van Dijk mõtleb, et pohh, ütlen, et olen vigastatud ja lähen parem tantsusaatesse.

          Et tiimi X fännid mölisema ei hakkaks, siis disclaimer, et nende meeskondade nimed võib asendada ükskõik mis Premmi satside nimedega.

          Geniaalne.

          Kommentaar


            Korralik Cartoon Network püsti.
            Igasugune endast lugupidav klubi ei lubaks mängijal sellist asja korraldada ning ükski klubist lugupidav mängija ei läheks nii tähtsate mängude ajal kuhugi tantsusaatesse klouni mängima, vigastatud või mitte.

            Kommentaar


              Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
              Et siis olukord on põhimõtteliselt järgnev:

              1. Liverpool ja Chelsea mängivad premmi 38. voorus 3. ja 4. koha peale. Liverpool peab võitma, muidu jäävad neljandaks.
              2. Samal ajal on teada, et CLi finaalis on liigas viiendaks jäänud Tottenham ja ELi finaalis kuuendaks jäänud ManU. Ehk neljas võib CLi kohast ilma jääda.
              3. Van Dijk mõtleb, et pohh, ütlen, et olen vigastatud ja lähen parem tantsusaatesse.

              Et tiimi X fännid mölisema ei hakkaks, siis disclaimer, et nende meeskondade nimed võib asendada ükskõik mis Premmi satside nimedega.

              Geniaalne.
              Ja samal ajal on Van Dijk lisaks veel, ütleme, Aston Villa president....

              Taas üks uus lehekülg korralikuks telliseks muutuvasse raamatusse nimega "Võimalik ainult Eestis jalgpallis".

              Kommentaar


                Linpere kuskil ütles, et Klavanil on rohkem eaga Kaleviga tegeleda, äkki on midagi toimumas/toimunud, millega me ei ole kursis. Oleneb muidugi vigastusest aga väikse vigastusega Klavan peaks ikka oma kogemuse ja positsiooni valikuga kasulikum olema, kui teised kaitsjad.

                Kommentaar


                  mind rohkem kummastab, et mees on varem korduvalt väljendanud enda tõrksust meedia ja tähelepanu suhtes. samas selles mõttes aus värk, et: "Ma ei ole mingisugune jutumees, ma olen alati lasknud oma jalgadel tööd teha."

                  Kommentaar


                    Aga vb järgneb sellele varsti uudis karjääri lõpetamise kohta ? Siis tunduks tagantjärgi isegi loogiline.

                    Kommentaar


                      Mis motivatsioon peaks 37a endisel Liverpooli mängijal olema, et peaks meie kohalikes tingimustes ja kliimas Paide eest rapsida? Väga väga loogiline, et aitäh ajaloolise mängijakarjääri eest ja elu ning universium liiguvad edasi.
                      lisan editiga: las mees teeb seda, mida heaks peab, selles vanuses

                      Kommentaar


                        Kõik oleks super hästi kui teade karjääri lõpetamise kohta oleks juba tulnud. Tundub küllalt ebareaalne, et Klavan järgmisel aastal jätkab. Kõik jalkahuvilised, eranditult, mõtleksid heldimusega suurepärasele karjäärile ja vaataksid pühapäeva õhtul ka seda saadet. Eesti jalka ja liiga fännina on aga praegu kummaline tunne, a la “et mis kuradi nali see selline on?”

                        Kommentaar


                          Kas Klavani tantsusaate esituse eest saab fantasy punkte ka?
                          FC Flora

                          Kommentaar


                            Tõsi, et see on isegi minu jaoks natukene veider

                            Küll aga oleks ta võinud ju varem öelda, et ta on sunnitud vigastuse tõttu hooaja varem lõpetama.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                              Kas Klavani tantsusaate esituse eest saab fantasy punkte ka?
                              Asking real questions!

                              Kommentaar


                                Vandenöuteoreetik minus ütleb endiselt, et lükke taga köledast vihmaselt Inglismaalt sooja vahemereäärsesse linna kolida, sealt edasi päris söbrannade juurde Eestisse ja löpuks, khmm, naljaklubist (no pun intended) vahvasse tantsusaatesse mida ise kah kölbab vaadata, on ikkagi....naine
                                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X