320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paide Linnameeskond

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  Samas, kui vist 2 aastat tagasi oli kah Paide hooaja 1 pool korralikus "mudas" ja samuti tekkis küsimus, et miks Zahovaikot ei ole säkitud. Ei säkitud ja jõuti vist euromängudele.

  Kommentaar


   Nagu arvata oli, siis Kams eile Betsafe'i laivis konkreetseid vastuseid ei andnud ning keerutas nagu Jüri Ratas. Ühe korra ütles ühes lauses mingi 5 korda kurat ja see tema puhul suht räige kõnepruuk.

   Kommentaar


    Klavan oleks võinud ka selle vaktsiini juuni-juulis ära teha, peale põdemist poole aasta pärast vist peaks tegema? Praegu juba august ja tulemus käes....või on tegu antivaxxeriga?
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

    Kommentaar


     Algselt postitas Iceman Vaata postitust
     Klavan oleks võinud ka selle vaktsiini juuni-juulis ära teha, peale põdemist poole aasta pärast vist peaks tegema? Praegu juba august ja tulemus käes....või on tegu antivaxxeriga?
     Lovreniga liiga kaua koos mänginud

     Kommentaar


      Tegelt see konto on lahe mu meelest. Jah, kohati on F1 teemast väljas, aga muidu tiptop.

      https://sport.delfi.ee/artikkel/9455...itteri-kontoga
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


       nonii, Paide went full retard:
        
       Kahjuks seekord nii. Ja mitte tulemuse mõttes.
       Eile tuli meil ühes selle aasta ilmselt kaalukamas Premium liiga jalgpallilahingus, millel oluline tähtsus ka tiitli jagamisel, alla neelata mõru pill. Ja olgu selguse mõttes kohe mainitud, et seda mitte tulemuse mõttes, kuigi (tipp)spordile omaselt tahavad mõlemad osapooled ju võita. Aga võitmine ja kaotamine on spordi loomulik osa, millega tuleb mõlemal juhul hakkama saada. Just sellepärast sport tervikuna ka nii kütkestav on, nii tegijale kui kaasaelajale. Küll aga loodavad nii tulevased võitjad kui kaotajad, et paremus selgub sportlikult, ehk võidab tollel päeval parem, kiirem, osavam, hingestatum. Kaotamine seejuures ei ole kaugeltki häbiasi, eriti eeldusel, et oled andnud endast parima. See on spordi loomulik osa, olgugi, et lootuste ja unistuste purunemine on teinekord valus, ja mõnikord lausa pisarateni valus.
       Hoopis teine asi on, kui kaotus ei selgu sportlikult. Eile just nii juhtus. Klubina ei pea me üldjuhul ei kohaseks ega vajalikuks kohtunike tööd kritiseerida, sest kohtunike parem ja halvem hakkamasaamine ja seejuures eksimine on mängu üks osa. Jah, osa, mida teinekord spordimeestel ja kaasaelajatel valus alla neelata, aga siiski inimlik ja selgelt mängu osa. Eilse mängu kulg, arvestades ka selle mängu olulisust, asetub nendest piiridest välja. Kohtunike ränkade eksimuste ja seejuures eraldiseisvalt Fair Play mõistes selgelt mittesobiliku käitumisega, lasti latt ebaõiglaselt alla. Lühiajaliselt võib see kellelegi võiduna tunduda, aga tegelikult on see kaotus, ka võitjatele.
       Kui tavapäraselt ei ole Eesti Jalgpalli Liidul kombeks kohtunike tegevuse osas avalikult arvamust avaldada ja seda toetab ka üldine rahvusvaheline praktika, mis on ka mõistlik, siis sel korral palume alaliidul selge seisukoht võtta. See lihtsalt tundub vajalik ja ka aus nii spordimeeste kui kaasaelajate suhtes.
       Siinjuures ma vabandan ka meie klubi poolt kohati liigse emotsionaalsuse ja valuliku reageerimise pärast peale mängu. Usun, et see on mõneti mõistetav tunnetatud ülekohtu ja sellest tuleneva pettumuse tõttu, aga kindlasti proovime edaspidi ka selle mängu osaga tippklubile omaselt paremini hakkama saada.
       Lõpetuseks, soovin südamest tänada meie treenereid ja mängijaid, kes olenemata selgest ülekohtust platsil reageerisid olukorrale ratsionaalselt ja oodatava professionaalsusega ning näitasid seeläbi tippmeeskonnale omast sisu.
       Ja kõige viimaseks tänan Eesti Jalgpalli Liitu ja kohtunikke, kes on loonud järjepidevalt areneva atraktiivse kohaliku jalgpalliliiga ja ausat mängu võimaldava keskkonna, kus parem saab üldjuhul selguda siiski vaid sportlikel alustel.
       Veiko Veskimäe
       Jalgpalliklubi Paide Linnameeskond president

       Kommentaar


        Aga mille poolest see full retard on? Istume rahulikult ja oleme olukorraga rahul?

        See oli HOOAJA TÄHTSAIM mäng Premium liigas. Paide on sisuliselt kulla ja hõbeda heitlusest väljas, sest kohtunikebrigaad mitte ei teinud halba esitust, vaid otsustas täielikult ja omavoliliselt mängu saatuse.

        Võib lõputult diskuteerida, kas Anierilt värava ära võtmine oli õige või vale, aga sellele eelnesid ja järgnesid absoluutselt valed otsused punase kaardi ja penalti näol. Ja see on lubamatu, seda ei saa aksepteerida ja sellele peab kuidagi reageerima. Mäng käib tiitli peale, eurokohtade peale, suurte summade peale.
        See ei ole mingi tilu-lilu, et kutid teevad natsa jalkat ja ma tulen puhun veits vilet.

        Minu arust Paide staffi poolt väga mõistlikud lükked. Saavad tõenäoliselt hea trahvi, aga mis sellest.

        Kommentaar


         Mulle meeldib Järvela artikkel, et Paide kaotas selle mängu ikkagi ise. Eks Paidele on enne ka kohtunikud ette jäänud ja tõenäoliselt jäävad ka edaspidi. Eelmise hooaja medaliga on ootused kõrgeks aetud ja kui endal välja ei tule hakkadki teisi süüdistama. Betsafe podcastis visatakse ju ka pidevalt nalja, et millal pressiteade tuleb...

         Kommentaar


          Sattusin vaatama betsafe podcast nr 10 kui Kams oli suht värske Paide spordidirektor. Seal ütles, et 2021 algab baasi ehitus Paides, see on teema või see on cancelis täielikult? Sest ju praegu ei kujuta küll ette, et Tallinnast väljakoliks.

          Kommentaar


           Uue staadioni ehitus Paides tundub igatahes päevakorras olevalt
           https://www.facebook.com/PaideLinnam...45250888827159

           Kommentaar


            Zahhovaiko läinud! Kes järgmisena? Välismaalt keegi?

            Kommentaar


             Supper uudis, loodan, et Voolaid saab võimaluse.

             Kommentaar


              Voolaid oleks loogiline jätk.

              Kommentaar


               Nüüd saab Karl Mööl tagasi tulla.
               Instagram

               Twitter

               Eesti Lokomotiv Moskva fännid

               telekavaataja.blogabet.com

               Kommentaar


                Vaat mina ei oska küll selles uudises mingit superit näha. Zahovaiko tegi kroonilisest ning lootusestust keskmikust medalimeeskonna. Kui just tegemist ei ole nö. ressursi ammendumisega. Huvi kadumisel ei maksa tõesti punnitades jätkata.

                Kommentaar

                Working...
                X