320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paide Linnameeskond

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ütleks ,et Paide tuli esimesest mängust täiesti auga välja sest sauna neile ei köetud. Minu ennustus muide 5-0 narvale.
    FCF Forever

    Kommentaar


      vastus korduvalt esitatud küsimusele: kuuldavasti võib aprillis ka tribüüne paides näha

      Kommentaar


        Algselt postitas tugisammas Vaata postitust
        vastus korduvalt esitatud küsimusele: kuuldavasti võib aprillis ka tribüüne paides näha
        No väga vaffa ja kui üles monteerima hakkate siis ärge jumala pärast neid jälle kusagile metsa alla vedage vaid pange korralikult sinna kummiraja peale ,et saaks tõelise jalgpallistaadioni efekti ja ei peaks kusagilt kaugelt kõõritama. Siis on vaataja ka ilusti mängus sees ja fännamine kukub kohe paremini välja.
        Ma loodan väga ,et te nii teetegi Eelmisel aastal käisime 3 korda Paides jalkat vaatamas ja sel aastal on meil samuti plaanis tulla.
        FCF Forever

        Kommentaar


          sauna ei köetud 3-0 on juba kindel seis, pole mõtet enam pingutada ja end väsitada... edu on piisav
          www.ehrakennus.ee
          Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

          Kommentaar


            Transi treener oli viite tahtnud. Röökis nagu loom peale esimest poolaega.

            Mis mulle veel väga meeldis, olid Transi "fännid" (loe kohalikud kalkarid, kes kell 14:00 keset päeva jumala sassis olid), kes olenemata, meie väikesest fänniarmeest nii liigutatud olid, et koguni terve mängu mölisesid ja näppudega vehkisid, ilma mängu jälgimata. Südamest kahju, et sellised kunagi oma meeskonnaga võõrsilmängudel ei käi.

            Aga mängust siis niipalju, et Narva mängis, nagu arvata oligi, kiire tempoga suhteliselt jõulist jalgpalli. Kahju ainult, et vastu ei löönud. Aga eks aega on, las poisid kohanevad ( Mille all, ma ei mõtle ärkamist suve lõpus, vaid järgmisel nädalal ehk Sillamäel).
            sigpic
            It's all about Football, Football and Nothing else.

            Kommentaar


              Algselt postitas elBiD Vaata postitust
              Mis mulle veel väga meeldis, olid Transi "fännid" (loe kohalikud kalkarid, kes kell 14:00 keset päeva jumala sassis olid), kes olenemata, meie väikesest fänniarmeest nii liigutatud olid, et koguni terve mängu mölisesid ja näppudega vehkisid, ilma mängu jälgimata. Südamest kahju, et sellised kunagi oma meeskonnaga võõrsilmängudel ei käi
              Palju Paide toetajaid oli kohal ja kas häälekat toetust oli? Olete atripuutikat ka omale hankinud?
              "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
              www.facebook.com/jkkalju

              Kommentaar


                Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                Palju Paide toetajaid oli kohal ja kas häälekat toetust oli? Olete atripuutikat ka omale hankinud?
                Kuna info edastamisega tekkis miskine väike aps, siis buss lahkus lubatust varem, seega kohal olid need, kes oma autodega kohale tulid. Julgen arvata, et 60-ringis. (Pressiteates on, et kohal oli 200 inimest. Isegi kokku lugedes neid parme, kes värava taga olid ja lähiümbruses ringi kooserdasid, ei saa sealt 200. Aga mine sa tea, ehk seal see numbrite arvutus teistmoodi... )

                Häält tegime küll, aga selle hoo sisse saamisega on nii nagu on. Hinne 3 / 5
                Seesama trumm, mis Pärnus lärmas, oli , ning Paide legendaarsetel jalgpallihuvilistest vanahärradel olid oma pasunad kaasas, nagu alati!

                Üldiselt esimese asjana siin Meistriliigas, meeldib mulle see, et mängupäevad ei ole enam pühapäevad.
                sigpic
                It's all about Football, Football and Nothing else.

                Kommentaar


                  60 fänni/toetajat välismängul teeks igale klubi eestis au!

                  Aga need pasunad on küll kõige hullem asi, mis jalgpallifänluses võib juhtuda.
                  "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                  www.facebook.com/jkkalju

                  Kommentaar


                    Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust

                    Aga need pasunad on küll kõige hullem asi, mis jalgpallifänluses võib juhtuda.
                    Tean seda
                    Oled seda meile juba vist korduvalt ka maininud. Aga austusest väga muhedate vanemate härrade vastu, kes igal jumala mängul kodus kui ka võõrsil kaasas on, ei häiri see mind enam ammu.

                    (Tuleb lihtsalt nii valjusti trummi taguda, et ... )
                    sigpic
                    It's all about Football, Football and Nothing else.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas elBiD Vaata postitust
                      Mis mulle veel väga meeldis, olid Transi "fännid" (loe kohalikud kalkarid, kes kell 14:00 keset päeva jumala sassis olid), kes olenemata, meie väikesest fänniarmeest nii liigutatud olid, et koguni terve mängu mölisesid ja näppudega vehkisid, ilma mängu jälgimata. Südamest kahju, et sellised kunagi oma meeskonnaga võõrsilmängudel ei käi.
                      See on õnneks-kahjuks Narva tavaline, tuleb vaid harjuda..

                      Kommentaar


                        Algselt postitas 17 Vaata postitust
                        See on õnneks-kahjuks Narva tavaline, tuleb vaid harjuda..
                        Just ! Pole midagi viriseda, järgmine mäng veel Sillamäega ja siis juba Teiega.
                        sigpic
                        It's all about Football, Football and Nothing else.

                        Kommentaar


                          25 aprill loodan juba vähemalt 100 Paide toetajat Nõmme auulide vahel näha, teeme korraliku jalgpallipeo
                          "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                          www.facebook.com/jkkalju

                          Kommentaar


                            Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust

                            Aga need pasunad on küll kõige hullem asi, mis jalgpallifänluses võib juhtuda.
                            ning hoolimata sellest küsitakse iga mäng, kus mu pasun on, kui seda kaasas ei ole

                            Kommentaar


                              Kuidas eilse mängu mängupilt oli ka? On lootust suurtelt ka punkte võtta?

                              Kommentaar


                                Seda lootust peab ikka oma silmaga üle vaatama ja kaema tulema. Kõik on võimalik.
                                sigpic
                                It's all about Football, Football and Nothing else.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X