320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paide Linnameeskond

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas elionpros Vaata postitust
    kahju et Pebrega on ainult laenuleping , see mängija oleks 2-3 aastapärast radune A-koondisevend , igatahes mängudel võitleb ta kõvasti .
    sellepärast ongi ainult laenuleping, et Levadia vajab teda ise aasta-paari pärast. trenni tegi ju koos põhivõistkonnaga, aga (esialgu) ei pääsenud veel platsile

    Kommentaar


      Algselt postitas willane Vaata postitust
      sellepärast ongi ainult laenuleping, et Levadia vajab teda ise aasta-paari pärast. trenni tegi ju koos põhivõistkonnaga, aga (esialgu) ei pääsenud veel platsile
      nüüd kui paide suht kindlustab ML kohta järgmiseks aastaks võiks kaaluda ta ostu vms ?

      Kommentaar


        // Oijah mida see Kalev lubab omale

        Kommentaar


          Tänane Voolaidi mustikas...ulme!

          Kommentaar


            Algselt postitas barackobama Vaata postitust
            Pebre on siiski väga hea täiendus Paidele, sest talenti on kindlasti tal väga palju ja eestimees, kast õlu on sinu oma juba
            ääääitahhh

            Kommentaar


              Kas Paide LM polegi kodulehte? Vähemalt minul on raskusi selle leidmisega.

              Kommentaar


                Kommentaar


                  ma arvan et 22aug võib kuressaarel raskusi tekkida , kui mängida sarnaselt nagu laupäev , sest kalevi väravad olid kobinad .

                  Kommentaar


                    Minu arust mitte ükski sats ei oska nii hästi ära kobistada kui Kuressaare, nii et hoopis meil võib raskeks minna!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas nurmalna Vaata postitust
                      Minu arust mitte ükski sats ei oska nii hästi ära kobistada kui Kuressaare, nii et hoopis meil võib raskeks minna!
                      njaaa , luckivad oma kolli ära ja siis passivad või passivad terve mäng ja siis kobistavad... või nojah , kui leetma mängib niikindlalt siis võib kuressaarel vägagi raskeks minna . skiperski on kuressaare ainuke mängija kes võib peavalu teha veidike

                      Kommentaar


                        No kui Leetma peale lootma jäädakse siis võib endal kuri karjas olla.
                        Algselt postitas JT8055
                        Olge aktiivsemad!

                        Kommentaar


                          Endiselt ei saa sellest lausest midagi aru ja edit nupp on kah abiks.

                          http://www.last.fm/user/kurat_

                          Kommentaar


                            Ma pole ka nii ülbikuid täis tiimi ja selle fänne veel näinud, kui Paide

                            Kommentaar


                              Mida sa krutid siin! Paides taome trumminahad katki!
                              Ganvix!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Elari#3 Vaata postitust
                                Ma pole ka nii ülbikuid täis tiimi ja selle fänne veel näinud, kui Paide
                                karta on, sa elad kuskil Saare peal ..
                                sigpic
                                Knock, knock?
                                "Who's there?"
                                A midget who couldn't reach the doorbell!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X