320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paide Linnameeskond

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Unustad fakti, et U19 pole teps mitte ainult Paide poistest koosnev punt, vaid ka robikond Märjamaa poisihakatisi seal mängimas.

    Suudab Kure mängida, suudate ka teie.

    Kommentaar


      Algselt postitas PraS Vaata postitust
      Suudab Kure mängida, suudate ka teie.
      Küsimus ei ole ML-s mängimises, vaid Paide jalgpallis üleüldiselt. Keskendud aiapostile.

      Kommentaar


        Meistriliigasse jõudmine ja seal mängimine on suur võit Paidele. Ükskõik, kas sinna jäädakse püsima või mitte. Infrastruktuuri on arendatud põhjalikult ja loodud head eeldused jalgpalli arenguks.

        Olen nõus nurmalna öelduga, et noortejalgpall on jäänud kohe väga unarusse. Teatud aastakäikude kohas haigutab suur auk, kellega pole tegeletud.Õnneks on siiski kõige nublumad V. Kurimi poolt üles korjatud. Muidugi on selles oma osa treenerite puudusel. Treenerid on enamasti fanattid, kes teevad treeneritööd põhitöö kõrvalt ja see aeg pole piiramatu - au neile.

        Jalgpall sellises väikelinnas peab põhinema püramiidil, millel on lai põhi ja igal astmel tublisid spordipoisse, keda juhitaks entusiasimi ja distsipliiniga treenerite poolt.

        Kunstmuru väljakut ma siia konteksti ja halamisse ei topiks, sest see on üdini positiivne

        Kommentaar


          Nurmalnalt õige jutt noorte kohapealt.. ausalt öeldes pole Järvamaal praktiliselt enam üldse jalka trenne kus käia. Ganvixis lõpetati ka pmst. ära, peatreener tegi sohki ja tõmbas Soome ära.. trenne ei toimu üldse. Ja omavanustes (93) ei toimu niikuinii midagi, Viki kunagi tegi aga lõpetas järsku tuimalt ära. Kumakese trennid pidavat ka üsna mõttetud olema.. hetkel teemegi lihtsalt tüüpidega niisama ise trenni, et saaks mängida vähemalt. treenerit meil ei ole aga teeme ise harjutusi ja asju. Ehk teisisõnu on väga sitt lugu, siin noortega.

          Kommentaar


            poolaeg 2-2 siis, võimalust on veel
            Kuri keel on teravam, kui nuga

            Kommentaar


              Paide!!! pange kotti 2-2
              www.ehrakennus.ee
              Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

              Kommentaar


                Pole ime, et paide 2 kolli löönud-Zelinski on keskkaitses

                Kommentaar


                  zelinski punane:
                  www.ehrakennus.ee
                  Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

                  Kommentaar


                    Paide võiks ära võita ja kui Kalju ära teeb Kurele on Kure taas esiliigasse minema kui peaks üleminekumängud kaotama.

                    Kommentaar


                      penalt üle ?!?!
                      noob

                      Kommentaar


                        oot, kas siis ainult tv14 ülekanne hilines tunni jagu? st. pole otse?
                        just löödi 2:0
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          krt jh kirjas on otseülekanne

                          Kommentaar


                            kloun

                            Algselt postitas v50 Vaata postitust
                            Paide võiks ära võita ja kui Kalju ära teeb Kurele on Kure taas esiliigasse minema kui peaks üleminekumängud kaotama.
                            unista edasi kloun,hakka aga valmistuma lumejalkaks

                            Kommentaar


                              kes sul siin kloun on ? kommenteeri mujal

                              Kommentaar


                                kõll põles noore mehena läbi!
                                Ganvix!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X