320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paide Linnameeskond

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Trans - Paide pildid http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1387

    Kommentaar


      Miks Roobad pole linnameeskonna eest mänginud viimastel mängudel?

      Tänasel mängul ei osatud oma võimalusi ära realiseerida. Kütt puterdas ikka mitmel korral. Kaljule jäi üks-kaks kindlat kollast näitamata. Kiirrünnak võeti Paidel julmalt maha ja Rikberg lonkis poolaja vile järel väljakult minema. Loodame, et midagi tõsist polnud.
      Väravat on vaja, Paide! Kured, Tulevikud ja Lootused olgu ära võetud, muidu saame järgmisel hooajal taas Warriorite ja Vaprustega madistada.

      Kommentaar


        Kuulujuttude järgi Roobad enam ei mängi Linnameeskonnas, kuna neid häiris see, et noored poisid olid nii õhku täis olevat, kui midagi õpetasid neile siis kohe oli vaja tähtsat mängima hakata.
        Aga see kõigest kuulujutt, täpsemalt ei tea.

        Kommentaar


          Sisekliima pole ka just vist väga hea. Tänases mänguski ei suuda kodanikud nimega Tubarik ja Kalda end vaos hoida ja kellegi omade eksimuse järel kasutab selliseid väljendeid, et oh sa mu meie. See pole esimene kord, kui nii on. Lomp ja mõni veel rahustas neid. Ning endiselt ma ei väsi kordamast, et varumeestepink on liialt lühike meil. Loodame, et peatreener toob varsti normaalsed täiendused juurde

          Kommentaar


            Algselt postitas SoccerGoal Vaata postitust
            Sisekliima pole ka just vist väga hea. Tänases mänguski ei suuda kodanikud nimega Tubarik ja Kalda end vaos hoida ja kellegi omade eksimuse järel kasutab selliseid väljendeid, et oh sa mu meie. See pole esimene kord, kui nii on. Lomp ja mõni veel rahustas neid. Ning endiselt ma ei väsi kordamast, et varumeestepink on liialt lühike meil. Loodame, et peatreener toob varsti normaalsed täiendused juurde
            võrreldes Kaljuga tundus Paide sisekliima parem, Jevdokimovist oli lõppus aru saada, et tahab oma hattrickut kätte saada.
            Eksmusi teeb iga mängija, kuid kui mängija kipub neid tegema palju ja tihti oleks õigem valik asendada teda.
            Mängijaid võiks tõesti duublist või noortemeeskondadest juurde võtta, see annaks ka noortele moraali juurde. eilses mängus oli 3 varumeest, 1 neist väravavaht, pärast rikbergi vahetamist oli selgelt näha et reinaru jäi rohkem kaitsvaks poolkaitsjaks, seega ka rünnaku efektiivsus vähenes tunduvalt

            Kommentaar


              Tore on see Paide elu. Venemaalt siis hooaja alguses šnegurotska hilinenud kingikott Lootusele ja nüüd Ö-inimöstölö. Vägisi aetakse minema Meistriliigast.
              Aga eks homme ole näha, kas see on ainult tühipaljas vabandus ja minu, kui Paide fänni kibestumus, või pole see Meistriliiga lihtsalt enam õige koht meie jaoks.
              sigpic
              It's all about Football, Football and Nothing else.

              Kommentaar


                Tubli Rooba!

                Õhtuleht – uudised, arvamused ja meelelahutus, lisaks sport, galeriid ja videod.Sõnumid otse elust, veebis, mobiilis ja paberil!

                Kommentaar


                  Tere, Esiliiga!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas SoccerGoal Vaata postitust
                    Tere, Esiliiga!
                    ära veel poisse maha kanna,ootame juuli ära ja ehk siis tuleb meeskonda täiendust.Ei ole ju paide kehvem kui need kaks võltsmeeskonda kes võiks ikka ise esiliigasse langeda
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      Ei kannagi, aga tundub küll, et läheb Esiliiga poole aina rohkem.
                      Teiseks Roobad mõlemad on läinud, kuulujuttude järgi olid meie tublid noored mängijad arvanud endast liiga palju ja selle pärast Mella ja Urmas minema läksidki. Noo pagan võtaks, kui sul on selline duo meeskonnas ja sa hakkad egotsema veel nende ees, siis ... x-(
                      Neli punkti on masendavalt vähe, see võistkond vääriks rohkem. Me pole tegelikult nii kehvad, kui paistab. Loodame, et täiendused on head ja Ellram vähemaltki tuleks tagasi. Kõike head, Paide! Proovin ikka kodumängudel kohal olla, isegi halval ajal, aga olen kohal!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                        ära veel poisse maha kanna,ootame juuli ära ja ehk siis tuleb meeskonda täiendust.Ei ole ju paide kehvem kui need kaks võltsmeeskonda kes võiks ikka ise esiliigasse langeda
                        a muidu mul pole kure vastu midagi
                        Algselt postitas JT8055
                        Olge aktiivsemad!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                          a muidu mul pole kure vastu midagi
                          pole seal ju kuret kuidagi mainitud
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                            pole seal ju kuret kuidagi mainitud
                            Lootus ja Tulevik siis v
                            Algselt postitas JT8055
                            Olge aktiivsemad!

                            Kommentaar


                              Raskeks läheb nüüd, aga siiski, meeskond peab ise ka midagi ära tegema püsimajäämise nimel. Mina ka veel meeskonda maha ei kannaks, kuigi olgem ausad, pink on küll kuradi lühike, kui isegi kolme vahetust teha ei ole.
                              Ja olgu mis on, aga mina olen endiselt sellel arvamusel, et Mella oli Linnameeskonna aju ja ilma ajudeta seda mängu ei mängita.
                              sigpic
                              It's all about Football, Football and Nothing else.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas elBiD Vaata postitust
                                Raskeks läheb nüüd, aga siiski, meeskond peab ise ka midagi ära tegema püsimajäämise nimel. Mina ka veel meeskonda maha ei kannaks, kuigi olgem ausad, pink on küll kuradi lühike, kui isegi kolme vahetust teha ei ole.
                                paneme lootused juulikuu peale ,et meeskonda suudetakse täiendada väärt mängijatega.muidugi tõsine löök on see,et vennad roobad lahkusid
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X