320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paide Linnameeskond

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
    Lootus ja Tulevik siis v
    Selge see, et ta mõtles neid, Kure on ju juba püüdmatult läinud Paide jaoks.

    Kommentaar


      ärge nüüd oma roobadega täis kah kusege ennast. Kui mella mängis oli koguaeg kuulda viginat, et mees on vana, aeglane, vigane, närvitseja kellel alati aluspüksid mängu ajal välja paistid - asjad mida mina olen koduvalt kuulnud einevate inimeste käest. Kuid nüüd tundub, et jumal on meie seast lahkunud. Paide fännid üldjuhul ei loe seda lehte siin, kuid ei saa vist mainimata jätta seda, et fenomenniks on see - kes mängib, see on praht, see kes lahkub on parim mis Paidega on juhtunud ja teda ma tahame tagasi, tuleb tagasi on muidugi praht jälle.
      Muidugi, see on täiesti õige et pink on lühike ja nii on raske (kuid mitte võimatu.)

      Kommentaar


        Algselt postitas SoccerGoal Vaata postitust
        Ei kannagi, aga tundub küll, et läheb Esiliiga poole aina rohkem.
        Teiseks Roobad mõlemad on läinud, kuulujuttude järgi olid meie tublid noored mängijad arvanud endast liiga palju ja selle pärast Mella ja Urmas minema läksidki. Noo pagan võtaks, kui sul on selline duo meeskonnas ja sa hakkad egotsema veel nende ees, siis ... x-(
        Neli punkti on masendavalt vähe, see võistkond vääriks rohkem. Me pole tegelikult nii kehvad, kui paistab. Loodame, et täiendused on head ja Ellram vähemaltki tuleks tagasi. Kõike head, Paide! Proovin ikka kodumängudel kohal olla, isegi halval ajal, aga olen kohal!
        Pigem arvas Mella endast liiga palju.
        Enesekriitika puudumine + teiste (PIDEV KORDUV TAHTLIK) mahategemine - ei võrdu kindlasti mitte teiste meeste egotsemisega.

        Kommentaar


          Algselt postitas tuuletallaja Vaata postitust
          ärge nüüd oma roobadega täis kah kusege ennast. Kui mella mängis oli koguaeg kuulda viginat, et mees on vana, aeglane, vigane, närvitseja kellel alati aluspüksid mängu ajal välja paistid - asjad mida mina olen koduvalt kuulnud einevate inimeste käest. Kuid nüüd tundub, et jumal on meie seast lahkunud. Paide fännid üldjuhul ei loe seda lehte siin, kuid ei saa vist mainimata jätta seda, et fenomenniks on see - kes mängib, see on praht, see kes lahkub on parim mis Paidega on juhtunud ja teda ma tahame tagasi, tuleb tagasi on muidugi praht jälle.
          Muidugi, see on täiesti õige et pink on lühike ja nii on raske (kuid mitte võimatu.)
          Kogu aeg oli kuulda viginat? Vaevalt, et kogu aeg, iga mängija eksib ja mõne eksimuse pärast ei saa hakata virisema kohe.
          Mul on jumalast savi, kas kellegil paistavad alukad või mitte ja milleks üldse sellisele asjale tähelepanu pööratakse ma ei saa aru? Kas muud pole vaadata või? Fakt on see, et Roobad andsid palju juurde meeskonnale.
          Kuulsin ka kuulujuttu, et üks mängija tahab lahkuda meeskonnast, pakkumine olevat juba Tulevikult tulnud. Lahkumise soov oli tingitud just sisekliima pärast.
          Keegi, kes täpsemalt teab võiks öelda nimed välja, kes meil meeskonnas ilged egoistid on. Nende tegutsemise pärast meeskond niimoodi laiali jooksebki.

          Kommentaar


            Algselt postitas SoccerGoal Vaata postitust
            Kogu aeg oli kuulda viginat? Vaevalt, et kogu aeg, iga mängija eksib ja mõne eksimuse pärast ei saa hakata virisema kohe.
            Mul on jumalast savi, kas kellegil paistavad alukad või mitte ja milleks üldse sellisele asjale tähelepanu pööratakse ma ei saa aru? Kas muud pole vaadata või? Fakt on see, et Roobad andsid palju juurde meeskonnale.
            Kuulsin ka kuulujuttu, et üks mängija tahab lahkuda meeskonnast, pakkumine olevat juba Tulevikult tulnud. Lahkumise soov oli tingitud just sisekliima pärast.
            Keegi, kes täpsemalt teab võiks öelda nimed välja, kes meil meeskonnas ilged egoistid on. Nende tegutsemise pärast meeskond niimoodi laiali jooksebki.
            Kuidas sa aru ei saa, et Mella ja Kalda ongi need kes selle sisekliima sellele tasemele viisid!? Nende pärast mängijad lahkuvadki. Roobad võisid ju juurde anda, aga pidev sõimamine (mitte vigin, nagu sina mainisid, vaid konkreetne sõim) ja eelmainitud enesekriitika puudumine küll kuidagi meeskonnale kasuks ei tule. Kuskil on piir ka ja ega poisid mingid jobud ei ole, et ennast lõpmatuseni sõimata lasevad. Ja nüüd tuleb välja, et viimased on sellepärast egoistid?

            Kommentaar


              Algselt postitas SoccerGoal Vaata postitust
              Kogu aeg oli kuulda viginat? Vaevalt, et kogu aeg, iga mängija eksib ja mõne eksimuse pärast ei saa hakata virisema kohe.
              Mul on jumalast savi, kas kellegil paistavad alukad või mitte ja milleks üldse sellisele asjale tähelepanu pööratakse ma ei saa aru? Kas muud pole vaadata või? Fakt on see, et Roobad andsid palju juurde meeskonnale.
              Kuulsin ka kuulujuttu, et üks mängija tahab lahkuda meeskonnast, pakkumine olevat juba Tulevikult tulnud. Lahkumise soov oli tingitud just sisekliima pärast.
              Keegi, kes täpsemalt teab võiks öelda nimed välja, kes meil meeskonnas ilged egoistid on. Nende tegutsemise pärast meeskond niimoodi laiali jooksebki.
              no see alukate teema rohkem naljaga... tglt need olid pikad liibukad or smt

              Kommentaar


                kas mulle tundub või teile ka, et LM ei löö paljusid võimalusi ära? http://www.youtube.com/watch?v=8uni2KqReUY
                noob

                Kommentaar


                  Sõltumatult öeldes, terve Paide meeskond võiks ümarlaua taha maha istuda ja asjad selgeks rääkida. Internetis rääkimine, see unustage ära. Tähtsaim on siiski see, et Paide suudaks alles jätta mõned chanceid ka ML püsimajäämise suhtes... esiliiga pole pooltki nii huvitav kui ML. Tulemas on tähtsad mängud mis otsustavad ära kõik.

                  // Kõik Paide fännid võiksid mitte kiruda siin ühe või teise inimese üle, parem mõelge kuidas meeskond taas ühtseks Paideks muuta, keda me teame.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas synapse Vaata postitust
                    kas mulle tundub või teile ka, et LM ei löö paljusid võimalusi ära? http://www.youtube.com/watch?v=8uni2KqReUY
                    Lõpus need paar võimalust - ma ei nimetaks neid paljudeks võimalusteks. Ennem suunaks Kurele kriitikanooled, et võimalusi ära ei kasutanud, kui meie omadele.

                    Teiseks: Muidugi tuleb mõelda, kuidas meeskond paremini toimima hakkaks, aga kriitikat ON vaja. Võiksime mitte kiruda? Pagan, sa mängid Meistriliigas, kui sa midagi valesti teed, siis vahetevahel peab kritiseerima. Või hakkame neid "kukununnutama", kes mängupäeval nosu täis tõmbavad?
                    Mehed peavad peeglisse vaatama, kuigi kardan, et nii mõnigi ei leia motivatsiooni selleks, et rohkem trenni teha või hakata korralikumaks vms.
                    Ma siiski arvan, et me poisid kukuvad Esiliigasse tagasi. Ei usu, et tehakse mingi come-back.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas SoccerGoal Vaata postitust
                      Lõpus need paar võimalust - ma ei nimetaks neid paljudeks võimalusteks. Ennem suunaks Kurele kriitikanooled, et võimalusi ära ei kasutanud, kui meie omadele.

                      Teiseks: Muidugi tuleb mõelda, kuidas meeskond paremini toimima hakkaks, aga kriitikat ON vaja. Võiksime mitte kiruda? Pagan, sa mängid Meistriliigas, kui sa midagi valesti teed, siis vahetevahel peab kritiseerima. Või hakkame neid "kukununnutama", kes mängupäeval nosu täis tõmbavad?
                      Mehed peavad peeglisse vaatama, kuigi kardan, et nii mõnigi ei leia motivatsiooni selleks, et rohkem trenni teha või hakata korralikumaks vms.
                      Ma siiski arvan, et me poisid kukuvad Esiliigasse tagasi. Ei usu, et tehakse mingi come-back.
                      Loodame, et tuleb sarnane come-back nagu Tammekal eelmine hooaeg! Kuigi lootus on lollide lohutus..
                      noob

                      Kommentaar


                        Selle asemel, et siin foorumis kiruda ja kritiseerida võiksite paidekad pundi kokku panna ja meeskonda häälekalt toetama hakata, esimestel mängudel ju miskine seltskond oli ja käis toetamas, kuid nüüd on see ära vajunud.. Usun, et fännid ja häälekas toetus annavad meeskonnale tohutult juurde ja tekitab tunde nagu ikkagi ei mängita ainult iseendale..
                        Minu üleskutse teile on, et pange punt kokku ja toetage Linnameeskonda, uskuge, see annab neile palju juurde ja motivatsioon on kindlasti palju kõrgem.
                        Paidel on tohutu potensiaal publikuga sama teha mis Rakvere kossus, kasutage seda.
                        FC Flora

                        Kommentaar


                          Tundub, et mäng ise ei andnud fännidele motivatsiooni. Võib-olla nende kannatus katkes.
                          Ganvix!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Varikonto Vaata postitust
                            Tundub, et mäng ise ei andnud fännidele motivatsiooni. Võib-olla nende kannatus katkes.
                            Tõeline fänn toetab alati nii heas kui halvas, hea näitena võib tuua eelmisel hooajal Tammeka, kes ilma fännideta tõenäoliselt ei oleks tõusnud, muidugi oli oma osa ka võõrjõul aga fännid on need kellele mängitakse ja kes annavad jõudu igas olukorras pingutada maksimaalselt lõpuni ning võidelda iga palli eest nii, et veri ninast väljas. Praegu on meeskonnal seis raske ja pinged üleval, publikut on ka vähevõitu ja keegi tribüünilt ei erguta ja siis tekibki selline alla andmine..
                            FC Flora

                            Kommentaar


                              Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                              Tõeline fänn toetab alati nii heas kui halvas, hea näitena võib tuua eelmisel hooajal Tammeka, kes ilma fännideta tõenäoliselt ei oleks tõusnud, muidugi oli oma osa ka võõrjõul aga fännid on need kellele mängitakse ja kes annavad jõudu igas olukorras pingutada maksimaalselt lõpuni ning võidelda iga palli eest nii, et veri ninast väljas. Praegu on meeskonnal seis raske ja pinged üleval, publikut on ka vähevõitu ja keegi tribüünilt ei erguta ja siis tekibki selline alla andmine..
                              Naljamees oled. Roni pilve pealt alla ka pühi veri nina alt ära.
                              Ganvix!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas synapse Vaata postitust
                                Loodame, et tuleb sarnane come-back nagu Tammekal eelmine hooaeg! Kuigi lootus on lollide lohutus..
                                Ees on jah tähtsad mängud, kust on lootust punkte saada, Tammeka, Tulevik, Lootus. Viimast kahte peab eluhinnaga võitma, muidu on suhteliselt kindel see langemine esiliigasse

                                // Olen käinud vaatamas peaaegu igat Paide mängu, tahaks millalgi taas võidurõõmu tunda!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X