320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paide Linnameeskond

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas nurmalna Vaata postitust
    Vasakkaitses eelistaks näha Varendit Kalda asemel, ent Kalda sai ka enam-vähem hakkama. Negatiivsena tooks välja Misha, kes tundus olevat laisk ja ei andnud endast kõik(samas mängis nii vähe ja raske öelda, aga tal on taset küll väga palju), vb oli selles, et mäng oli selleks ajaks tehtud juba.

    Lompi eelistaks ka kaitses näha, mitte ääres, ainuüksi võimsa füüsisega on raske seal ees. Mina näen teda konkureerimas Mägiga kaitsja kohale, tugevamate vastaste vastu pigem eelistada Lompi, kuna temast raskem mööda saada, kui ise vaja rünnata, siis Mägi parem. Samas tuleb nentida, et Lomp tegi täna väga palju kaitsetööd.
    Ma nägin küll eilset mängu lünklikult, kuid varasemalt on mängitud ikka 541. Kalda oli keskkaitsjatest vasakpoolseim ning äärekaitsed olid vast Mägi ja Lomp.

    Kommentaar


      Muhe oli ka see, et vaheajal tribüüni taga peetud palli mängus, kus võib võita Husqvarna mootorsae ja murniiduki (kui olen õieti aru saanud), võitis üks üpris noor poiss mootorsae

      Vaene Sarap, kes pidi TV14-s Järvela koha sisse võtma. Eksis nimedega ja Ühisgümnaasiumist tegi ka Gümnaasiumi
      Kellegagi koos kommenteerides on ta üks parimaist, aga üksi ei ole väga pädev. Vb oli asi vähese ettevalmistuse taga, mine tea.

      Kommentaar


        Mulle täpselt vastupidi, just Sarap meeldis, tundus pädev ja no näha et, treener, jagab süviti ikka neid asju.

        Aga jah Märt, panin lampi, LOmp oli ikka äärekaitse, töötas liht väga palju ees.

        Kommentaar


          TV14 kandis mängu üle. Kas netis tervet mängu või tipphetki ka üleval on? Youtubest ega mujalt ei ole midagi leidnud...

          Mõned hetked tahaks veel üle vaadata kuna kohapeal videokordusi ei olnud ju...
          PES.PLANET

          Kommentaar


            Algselt postitas Heku Vaata postitust
            TV14 kandis mängu üle. Kas netis tervet mängu või tipphetki ka üleval on? Youtubest ega mujalt ei ole midagi leidnud...

            Mõned hetked tahaks veel üle vaadata kuna kohapeal videokordusi ei olnud ju...
            Ei kantud siin midagi üle, tuleb homme. Niiet näed samamoodi TV live`s nagu teisedki homme kanalist TV14.
            Algselt postitas alehis
            "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
            Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

            Kommentaar


              Teises teemas öeldi, et homme näeb TV14'st. Täna üle ei kantud.

              Kommentaar


                Ahjaa...jätsin ütlemata, et rääkisin Paide - Kure mängust

                EDIT: kohe täitsa vaikus sellekohta? Njah..
                PES.PLANET

                Kommentaar


                  Juhuslikult märkasin Paide - Tuleviku karikamängu kordusest Paide omapärast lahendust olukorras, kus pall tulnuks vastasele anda. Järgnes üpris tugev löök Tuleviku mängija pihta ja tagasipõrkunud pall jäi Paidele.

                  Polnud ilus käitumine, ei oska öelda, mis selle tingis, võimalik, et kohtuniku soovitus anda pall Tulevikule ei olnud nende arust õiglane.

                  Kommentaar


                    Normaalne ju, Paidekad on targad.

                    Kust kordust näha saab?

                    Nõmme sai samas mängus pingil punase?
                    noob

                    Kommentaar


                      On ainult üks ATS SILLASTE!!!!11

                      Kommentaar


                        Paide on tõepoolest Melli tulemisega teise hingamise saanud
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          Nu uskumatu halb II poolaeg Paidelt mängida üks väljakul rohkem ja olla 3:1 ees ja lõpuks mäng kaotada,see näitab veidike ebastabiilsust.
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Aga mida sa tahad Paide suguselt amatöörmeeskonnalt saada?

                            Kahju, kui nüüd selline kaotus tuleb. Tammeka kolmanda värava puhul täname ilusti kohtunikku

                            Kommentaar


                              Algselt postitas SoccerGoal Vaata postitust
                              Aga mida sa tahad Paide suguselt amatöörmeeskonnalt saada?

                              Kahju, kui nüüd selline kaotus tuleb. Tammeka kolmanda värava puhul täname ilusti kohtunikku
                              Nõus viigivärava puhul oli tõepoolest kohtuniku apsakas aga juhtub,muidugi Tuleviku poolehoidijana on norm tunne,sest onju Paide, K Järve, Kuressaare otsene meie konkurent.
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                Nüüd kindlasti lähikonkurendid alistada, mis muud. Oleks see üks punktki tulnud, oleksin rahul olnud.

                                Mis pärast Koppel ei ole viimases kahes mängus mänginud, oskab keegi öelda?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X