320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paide Linnameeskond

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas 17 Vaata postitust
    kuule limpsi pulgakat, trans saab 0:- võidu
    No siis Narvas hundid söönud ja lambad alles. Tabelis 3 punkti ja kihlveokontoris viigi eest x6.

    Kommentaar


      Algselt postitas nurmalna Vaata postitust
      Minul oleks raske olla õnnelik ning tulla rivaalile nina alla hõõruma nende ebaõnne, kui mu enda meeskonda hoiab konkurentsis vaid reeglistik, mitte jalgpallimurul toimuv.
      Hahaa, väga hästi öeldud!

      Kui ikka 3 meest ei tohtinud mängida + veel mängiti vähemuses teise poolaja algusest saadik ja võeti viik endast tugevama vastu, siis ei või vist midagi ütlema tulla mõne "kollase" arvates
      Muidu on ju kohe "eufooria" ja "pilvedesse tõusmine".

      Pange oma suu kinni parem (paar kindlat frukti siin). Valesse kohta tulete plõksima ja jätate endast väga totaka mulje, mis omakorda jätab halva mulje ka teistest, vähe normaalsematest, Kure fännidest.

      Kommentaar


        no õnn on see, et sa ei saa ikka mitte midagi aru

        Kommentaar


          Algselt postitas 17 Vaata postitust
          Ebaõnn? Pigem lihtsalt juhendikriteeriumitest mitte kinni pidamine.
          Jah, saan aru, et kriteeriumitest mitte kinnipidamine, aga minu arvates seda võib ka ebaõnnena tõlgendada. Mind isiklikult huvitab siiski palliplatsil toimunu ning fakt on see, et Mella ei pannud meelega mängu valet mängijat, nagu ei teinud seda ka Sillamäe teie vastu. Ja selle tulemusena püsite te konkurentsis - see on minu jaoks ebaõnn.

          Kommentaar


            Samas lisan, et süüdistada on muidugi vaid klubi juhtkonda, 100% nende tegemata töö, aga mind isiklikult vihale ei aja, kuna Mella on head tööd teinud ning kui isegi selle tulemusena peame üleminekumäne mängima, siis ma olen kindel, et me võidame.

            Kommentaar


              23.10.2010 14:00 Narva JK Trans Paide Linnameeskond 0 : -*

              Kas Mell on lammas vms:S
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                miinusele on tärn ka veel juurde pandud, karm

                Kommentaar


                  kes talle vastab? kas tehakse kivi - käärid - paber ?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas elionpros
                    Kallis Miko Pupart, Andres Lugal on 4 kollast kaarti. Seega sinu näkku panemine siin ei aita eriti olukorrale kaasa. Paidel on üks punkt juures. Kuressaare võimalus esiliigas mängida suurenes.
                    sa oled peast sama soe nagu otse ahjust tulnud pagaripoiste rosinakukkel. loe juhendit, kallike.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas elionpros
                      Kallis Miko Pupart, Andres Lugal on 4 kollast kaarti. Seega sinu näkku panemine siin ei aita eriti olukorrale kaasa. Paidel on üks punkt juures. Kuressaare võimalus esiliigas mängida suurenes.
                      Ole palun hea ja ära lahmi nii palju.

                      Kommentaar


                        Miks mängijad ise oma kaartide seisu ei jälgi... eelmine mäng kohtunik, seekord...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas 17 Vaata postitust
                          sa oled peast sama soe nagu otse ahjust tulnud pagaripoiste rosinakukkel. loe juhendit, kallike.
                          ANNA talle õige link,kuskohast juhendit lugeda saab,ise on ta vist laisk,muidugi kui juhendist üldse aru saab
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            mind hakkas huvituma, kas Paide tahab minna ülemineku mängudele ja minna tõesti esiliigasse, et tehakse selliseid prohmakaid, see ei ole ju esimene kord. viimaste mängudega selliseid apse teha? vb pole Paidel rahasi ja mitte seda välja öeldes, teha nn. "apse"?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas almar Vaata postitust
                              mind hakkas huvituma, kas Paide tahab minna ülemineku mängudele ja minna tõesti esiliigasse, et tehakse selliseid prohmakaid, see ei ole ju esimene kord. viimaste mängudega selliseid apse teha? vb pole Paidel rahasi ja mitte seda välja öeldes, teha nn. "apse"?
                              no seda vaevalt, kuna paljud (kõik) klubijuhid väidavad, et meistriliigas on odavam mängida.
                              pommitaja

                              Kommentaar


                                Kas ma olen ainuke keda segavad FC Kuressaare pressiesindaja "17" üleolevust täis kommentaarid?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X