320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paide Linnameeskond

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas elionpros Vaata postitust
    Kas ma olen ainuke keda segavad FC Kuressaare pressiesindaja "17" üleolevust täis kommentaarid?
    Mitte et sa ise vähem üleolev oleksid...
    FC Flora

    Kommentaar


      Ma ei suuda ikka ära imestada, kuidas igal aastal leidub mõni selline ML või EL sats, kes lendab orki sellega, et lihtsalt ei suuda/oska/viitsi oma mängijate kollaseid kaarte kokku lugeda.
      Ja nagu eelpool juba küsiti - kas siis mängijad ise ka ei tea, kui palju nad kollaseid kaarte saanud on. 10 piires arvutamist õpetatati minu ajal juba esimeses klassis.
      "Ainult Eesti liigas ...", ütleks selle kohta O. Järvela

      Kommentaar


        Kahju Paidest, et sellisel rumalal kombel nii väärt punkti käest ära andsid...
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          jube kahju! ma olin kodus nii õnnelik kui flashscorest seisu nägin!
          noob

          Kommentaar


            Algselt postitas sosku Vaata postitust
            Ma ei suuda ikka ära imestada, kuidas igal aastal leidub mõni selline ML või EL sats, kes lendab orki sellega, et lihtsalt ei suuda/oska/viitsi oma mängijate kollaseid kaarte kokku lugeda.
            Nad peaksid äkki tihedamini Soccernet.ee'd külastama? Eelvaadetes on ju mängukeeldu kandvad mehed ära nimetatud.

            E: Räägin siis ML-ist.
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              Pean nõustuma sinuga, Kasper.

              Kommentaar


                Kuule, aga okei. Vaadake helgemat poolt (Paide poolehoidjad siis). Kui viimases kahes mängus on valusalt punktid käest võetud/ära antud, kuid näidatud mänguliselt, et suudetakse ja tahetakse, siis on ju lootust viimastelt mängudelt ka veel midagi oodata ja loota. Näiteks samamoodi mõtles ka Nurmalna, sain mina aru. Kutid on mitu head partiid järjest teinud ja väärivad ainult kiidusõnu. Tuleb nüüd need viimased mängud ka täiskäigul ära mängida ja siis vaatab edasi.

                Ja las need koerad hauguvad. Kui Kurel midagi kehvasti läheb, eks meil kõigil oleks samamoodi hea meel, kuna tegu ju otseste konkurentidega, aga kas just nende teemasse ilkuma minna..no igaühel omad meetodid.
                sigpic
                It's all about Football, Football and Nothing else.

                Kommentaar


                  head mängud on viimasel ajal küll tehtud ja tahaks et Paide püsima jääks, aga selliseid prohmakaid tehes ei väljendu see nii
                  Tulen kindlasti nov algul sinna ja vaatan millega üllatatakse.
                  Tõesti peaks ju mängijad teadma ka palju tal kaarte on, aga ei ütle miskit, vähe sellest, et juhtkonnal on asi kontrolli alt ära.
                  Paidet tahaks igaljuhul näha ML-s

                  Kommentaar


                    kahju paide poistest-peale korraliku mängu ja teenitud punkti olid väga õnnelikud kui tulid Narvas riideruumist....ja nii loll eksimus.

                    Kommentaar


                      kindlasti on paide treeneril paides mitu gruppi noori, mida treenida tuleb, ja siis läheb rõhk noortele. eks seetõttu võis ka selline inimlik eksimus sisse lipsata.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kriitikameel Vaata postitust
                        kindlasti on paide treeneril tallinnas suur pood, mida juhtida tuleb, ja siis läheb rõhk tellimuste koostamisele ja aruannete esitamisele. eks seetõttu võis ka selline inimlik eksimus sisse lipsata.
                        Väike parandus kui lubate

                        Kommentaar


                          Algselt postitas elBiD Vaata postitust
                          Kuule, aga okei. Vaadake helgemat poolt (Paide poolehoidjad siis). Kui viimases kahes mängus on valusalt punktid käest võetud/ära antud, kuid näidatud mänguliselt, et suudetakse ja tahetakse, siis on ju lootust viimastelt mängudelt ka veel midagi oodata ja loota. Näiteks samamoodi mõtles ka Nurmalna, sain mina aru. Kutid on mitu head partiid järjest teinud ja väärivad ainult kiidusõnu. Tuleb nüüd need viimased mängud ka täiskäigul ära mängida ja siis vaatab edasi.

                          Ja las need koerad hauguvad. Kui Kurel midagi kehvasti läheb, eks meil kõigil oleks samamoodi hea meel, kuna tegu ju otseste konkurentidega, aga kas just nende teemasse ilkuma minna..no igaühel omad meetodid.
                          Hästi öeldud. Viimane mäng kodus, potid, pannid kaasa ja lärmi tegema. Flora vastu vähemalt viik!

                          Kommentaar


                            Kuna mäng tühistati, kas siis mängus teenitud kaardid tühistatakse ka?

                            Kommentaar


                              Mängu ei tühistatud. Tulemus tühistati! Kõik mängus saadud hoiatused jäävad kehtima ning hr. Luga peab oma karistuse Sillamäe vastu ikkagi ära kandma. Lisaks on Paidel järgmine kohtumine mängukeelu all Reinsoo ja Sillaste.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas sosku Vaata postitust
                                Ma ei suuda ikka ära imestada, kuidas igal aastal leidub mõni selline ML või EL sats, kes lendab orki sellega, et lihtsalt ei suuda/oska/viitsi oma mängijate kollaseid kaarte kokku lugeda.
                                Ja nagu eelpool juba küsiti - kas siis mängijad ise ka ei tea, kui palju nad kollaseid kaarte saanud on. 10 piires arvutamist õpetatati minu ajal juba esimeses klassis.
                                "Ainult Eesti liigas ...", ütleks selle kohta O. Järvela
                                Mitte ainult Eesti vaid ka Euroopa liigas: http://www.uefa.com/uefa/footballfir...d+default+wins
                                http://ufa-gruztaxi.ru/16154

                                Kommentaar

                                Working...
                                X