320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paide Linnameeskond

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mägi nimetamine oli minu eksitus. Tegelikult sai viga Timo Lomp. Aga selline asi tõepoolest oli jah. Mets mängis ründes, väga palju palli ei saanud.

    Kommentaar


      Tuleb välja, et iga kord kui Raiko Mets ML-s mängu saab, viiakse keegi kiirabiga staadionilt minema.

      (vabandan juba ette labase nalja eest)

      Kommentaar


        Kõva.
        sigpic
        It's all about Football, Football and Nothing else.

        Kommentaar


          Paidekad, kas teil veits häbi ei ole, lasta oma kodukülas sillamäe fännidel end üle karjuda.
          Kas teil puudub igasugune oma küla ja klubi uhkus ning patriotism?

          Telekast vaadates tekkis esimene küsimus, kus mäng üldse toimub, kas Sillamäel?

          Kommentaar


            Algselt postitas kesa Vaata postitust
            Paidekad, kas teil veits häbi ei ole, lasta oma kodukülas sillamäe fännidel end üle karjuda.
            Kas teil puudub igasugune oma küla ja klubi uhkus ning patriotism?

            Telekast vaadates tekkis esimene küsimus, kus mäng üldse toimub, kas Sillamäel?
            Äkki nad ei pea seda meeskonda omaks? Trennid toimuvad näiteks Tallinnas. Nagu Tulevikul oli ja Viljandil on. Nende puhul pidasid publikuküsimuse spetsialistid seda väga oluliseks faktiks. Paidel on küll enamasti kohalike meestega tegu, aga ju siis ei piisa sellest. Mida publikuküsimuse teoreetikud sellest arvavad?

            Kommentaar


              Nähtavasti ei ole Paide LM vutiklubi, vaid tõesti nagu nimigi ütleb - tühipaljas järjekordne meeskond nagu meil Eestis tavaks on. Sparringupartner Florale...

              Pisikeses, suht kompaktses linnakeses ei tohiks ju ületamatult raske ülesanne olla end inimestele lähedale tuua, pidev agressiivne reklaam, klubi kunagistest koondislastest staarmängijate jt. mängijate külastused koolidesse, lahtised trennid, mängupäeval Kuma raadios iga poole tunni taga reklaam, intervjuud mängijatega, treeneriga jne. jne.
              Linn peaks vähemalt mängupäeval välja nägema värvidelt nagu pisikene Barcelona......

              Kommentaar


                Tubli Paide!Skoor oleks võinud Teie poolt olla veel suurem aga ebaõnne oli piisavalt!
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Ma kah ei saa aru sellest Paide rahvast . Ilmselt on huvitavam kusagil lont umbe tõmmata ,kui jalgpalli vaadata . Või lihtsalt teine teema ,et ei huvitagi absull , mängigu kellega tahes . Ei tea tõesti .!!! Väikelinnas ju ometigi kõik käe jala juures.. Tribüünid kõik puha olemas , kena staadion jne. Meeskond näitab täiesti korralikku ja hingestatud mängu .Tra oleks ma Paide elanik siis ma ootaks neid mängupäevi nagu lotovõittu.
                  FCF Forever

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kesa Vaata postitust
                    Nähtavasti ei ole Paide LM vutiklubi, vaid tõesti nagu nimigi ütleb - tühipaljas järjekordne meeskond nagu meil Eestis tavaks on.
                    No kurat, mismoodi see nimi sulle nüüd ette jäi? Ma saan aru, et üritad provotseerides inimesi Paides liigutama panna, aga lahmida pole ka vaja. Üldiselt ei häiri nii väga, et Sillamäe fännid üle karjuvad, vaid et vähe inimesi on. Kinnitan, et meeskonna peatreeneri kui ka manageri jaoks on samuti vähene publikuhuvi suur mure.

                    Sellist aktiivset fännamist ei saa kunstlikult tekitada. Küll aga saab publikuarvu jälle 300 peale tõsta, kuid see pole lihtne. Esiliigas suvel oli 300 juurde suht standard, Meistriliiga algusepoole ka. Aga huvi vajus, kuna 1) publikut huvitab rohkem edukas esinemine, kui tase. Esiliigat vaadati rohekem sellepärast, et head tulemused. Meistriliigas tase ju kõrgem, aga huvi hääbund. 2) Pole enam uus ja huvitav. 3) Esiliigas + 1. aasta Meistriliigas oli mängijate ning Paide elanike side ERITI suur, mängisid paljuski kutid, kes elasid ka Paides. Ja käis väga palju noori vaatamas. Nüüd käib noori vähem, kuna side mängijatega palju nõrgem.

                    Ma ise olen hea näide, enam ei ela Paides ning ei käi seal nii tihti. Ei hakanud täna mängu pärast Paide ka sõitma, muidugi oleks võinud...oleme ikka mõne sõbraga teinud aktiivset fänlust, aga nemadki ei ela enam Paides. Paratamatult on fänlus ära vajunud, kui selle tuumik on Tlnas.

                    Meeskond Mella all tohutult edasi arenenud ja suudame korralikult mängida kõigi vastu. Kuna pakke enam väga ei saada, siis on lootust, et publikuhuvi taas tõusma hakkaks. Varem oli raske vb agressiivset reklaami teha linnal, kui tuli Nõmme Kaljult mingi 0-9 saun. Väga ei mõju niimodi jalgpallikaugele inimesele.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kesa Vaata postitust
                      Nähtavasti ei ole Paide LM vutiklubi, vaid tõesti nagu nimigi ütleb - tühipaljas järjekordne meeskond nagu meil Eestis tavaks on. Sparringupartner Florale...

                      Pisikeses, suht kompaktses linnakeses ei tohiks ju ületamatult raske ülesanne olla end inimestele lähedale tuua, pidev agressiivne reklaam, klubi kunagistest koondislastest staarmängijate jt. ...
                      võta tabletid ära. Mängu vaadatakse lihtsalt vähe rahulikumalt, kui jommis slaavlased või täis flora kiilakad. Tule oma fantaasia maailmast välja. Paide linnameeskond on ju veel suht noor erinevalt ühest f tähega meeskonnas.
                      Ganvix!

                      Kommentaar


                        Mina ei näe nii madala pealtvaatajate arvu taga mitte ühtki vabandust.

                        Kommentaar


                          täna oli tugevalt üle 88 inimese. Ei saa aru, kes sellise arvu luges.
                          Ganvix!

                          Kommentaar


                            Nii head Paidet pole minu silmad varem näinudki.
                            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Varikonto Vaata postitust
                              võta tabletid ära. Mängu vaadatakse lihtsalt vähe rahulikumalt, kui jommis slaavlased või täis flora kiilakad. Tule oma fantaasia maailmast välja. Paide linnameeskond on ju veel suht noor erinevalt ühest f tähega meeskonnas.
                              Krt küll, mis jommis slaavlased, mis täis florakad, ma ei ole mitte kusagil maailmas näinud sellist ignorantsust kui meil Eestis. Ma ei ole näinud mitte kusagil mujal kui ainult Eestis vutilahingut, kus puuduvad koduklubil aktiivsed fännid..... Rahulikult ja vaikselt nohisedes... fakk, boring- igav, tõmmake välja lipud ja möllake, pange kasvõi pürot, küll tuleb siis ka rahvas statale.
                              Õhkkonna puudus on asja nimi, miks publikut pole ja juurde tule.

                              Teil Paides on MEISTRILIIGA klubi, kui paljud Eesti väikelinnad, alevikud, külad saavad uhkustada, et neil on esindusmeeskond mõne pallimängu kõrgliigas. Ja ikka ei huvita, mida te tahate, ainult võite, krt, ega mäng ainult võitudest koosne, oma linna au tuleb kõrgel hoida ja oma linna klubi toetada.
                              Kolkapatriotismi puudus on paideka, eestlase viga.

                              Mida teeb aktiivse vutipubliku sihtgrupp, ehk 16-28 a. Paide (Eesti) noor vabal ajal, kimab audirondiga ringi, paneb õlli kusagil burksiputka taga või sügab aiamaal mune, mida teevad nooremapoolsed mehepojad nädalalõpul õhtuti, tulgu parem staadionile, võtku mängu mõnuga ja fanniga, nii nagu mujal maailmas, mitte ainult minu fantaasiamaailmas. Mis on eestlase vigastus?

                              Ühte korralikku 10 a. nooremat Rootsi Kunni oleks teile sinna igavasse väikelinna vaikellu vaja.

                              Mingi Läti külakese Gulbene, milles elanikke nagu Paides 9500 ja veits peale, vutiklubi keskmine publik on 850, miks neil nii, meil mitte?? Näiteid oleks rohkemgi aga ei viitsi otsida.

                              Aga tublid olete ikkagi, liigatabelis kuuendad, krt küll ja kohalikud ei taha sellist Paide linna ja kogu Järvamaa uhkust, Paide Linnameeskonna mänge oma silmaga näha, ajuvaba, ainult Eestis.

                              Ja klubi tehku pidevalt reklaami, tooge mõnus toitlustus ja odav õlu staadioniväravasse, pakkuge klubi atribuutikat kasvõi poolmuidu, orgunnige huvilistele fännireise võõrmängudele, see muuseas ühendab potentsiaalseid fänne kõige effektiivsemalt.
                              Ühesõnaga klubil on väga palju võimalusi staadionile publikut meelitada, end inimestele lähemale tuua kui ainult on pealehakkamist.

                              Kommentaar


                                Paidelt tubli mäng, korralikult mängiti Sillamäe üle ! Kesale nii palju, et tel seal 400 000 inimest Tallinnas aga üle 200 inimese ei saa kohalegi EESTI SUURIM JALGPALLIKLUBI !

                                Kommentaar

                                Working...
                                X