320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paide Linnameeskond

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Täna on tõehetk. Paide mängud pealinna kolmiku vastu ei ole tänavu võite toonud ja kui tänagi siit midagi ei tule ega siis vist tule hooaja lõpukski.
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

    Kommentaar


      Paide võitis Kaljut Hiiul see hooaeg

      Kommentaar


        Ülivajalikud 3 punkti, et osaleda esikolmiku rallis. Nüüd tulevad järjest vastased, kellele ei tohi punkte kindlasti ära anda. Ootaks juba Lutsu ja Mo mängu tulemist.

        Kommentaar


          Ma ootaks millal Hadji Drame mängima saab hakata. On infot?

          Kommentaar


            Kommentaar


              See on üleminek, mis võib medaliheitluses kaarte segamini lüüa.
              reisisell.ee

              Kommentaar


                Nonii tundub põnev. Lubega pingile vast ei jää.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                  Nonii tundub põnev. Lubega pingile vast ei jää.
                  Nope. Anier toodi täpselt sellepärast nagu Florasse toodi Kallaste, et me loodame edu euroopas. Kui me vaatame hetkel olukorda, siis Järvelaid on täpselt 2x parem ja teravam mängija kui Kallaste. Nüüd me vaatame Anieri, kes pole mänginud ma ei tea mis ajast, siis meil on valikus Piht ja Lubega, kes on ilmselgelt hakanud kõmmutama, siis me oleme valiku ees, kus emotsionaalne raha lõi üle klubi väärtus hinnangud, kus me kasvatame mängijaid.. aga tegelt ei kasvata ka ikka. See on nii läbihähtav mäng jep, et ainult loll ei saa aru sellest feik moraalitsemisest, mida üks jalgpalli pealik meile räägib pidevalt.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                    Nope. Anier toodi täpselt sellepärast nagu Florasse toodi Kallaste, et me loodame edu euroopas. Kui me vaatame hetkel olukorda, siis Järvelaid on täpselt 2x parem ja teravam mängija kui Kallaste. Nüüd me vaatame Anieri, kes pole mänginud ma ei tea mis ajast, siis meil on valikus Piht ja Lubega, kes on ilmselgelt hakanud kõmmutama, siis me oleme valiku ees, kus emotsionaalne raha lõi üle klubi väärtus hinnangud, kus me kasvatame mängijaid.. aga tegelt ei kasvata ka ikka. See on nii läbihähtav mäng jep, et ainult loll ei saa aru sellest feik moraalitsemisest, mida jalgpalli meil üks pealik siin räägib pidevalt.
                    Ära nädalavahetusel kommentaare kirjuta. Purjus peaga tulevad need natuke liiga rumalad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas jaapstam Vaata postitust
                      Ära nädalavahetusel kommentaare kirjuta. Purjus peaga tulevad need natuke liiga rumalad.
                      Jep, need üheööliblikad on mulle alati meeldinud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                        Jep, need üheööliblikad on mulle alati meeldinud.
                        Kas mina meeldin sulle ka?

                        Kui sa aru ei saanud, siis olen hr jaapstamiga ühel meelel. Või veelgi enam - ära purjus peaga kommentaare kirjuta (ka nädala sees).
                        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas dareth Vaata postitust
                          Kas mina meeldin sulle ka?

                          Kui sa aru ei saanud, siis olen hr jaapstamiga ühel meelel. Või veelgi enam - ära purjus peaga kommentaare kirjuta (ka nädala sees).
                          Absoluutselt nauditav, kui nii tark ja erudeeritud inimene võtab aja ja energia vastata kell kaks öösel trollipostitusele, nii jätkata härra nurk

                          Kommentaar


                            Oli Anieril siis Eestist veel pakkumisi?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                              Jep, need üheööliblikad on mulle alati meeldinud.
                              Sa torkisid seda kunagist esi trolli hetkel

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -vandersell- Vaata postitust
                                See on üleminek, mis võib medaliheitluses kaarte segamini lüüa.
                                Paidel on 83 k€ maksuvõlga. Heideldakse suurema summa peale.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X