320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paide Linnameeskond

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Premium liiga tabelis teist kohta hoidev ja eilse 4:2 võiduga Narva Transi üle klubi ajaloo esimese medalikoha kindlustanud Paide Linnameeskonna peatreener Vjatšeslav Zahovaiko ei lubanud rahvuskoondise peatreeneri Karel Voolaidi sõnul ründajal Henri Anieril koondisega liituda.


    See lugu läheb siis kategooriasse. Paide Linnameeskond Mis toimub?

    Kommentaar


      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
      https://soccernet.ee/artikkel/paide-...ri-koondisesse

      See lugu läheb siis kategooriasse. Paide Linnameeskond Mis toimub?
      Mida sa saadad teda sinna, kui esimene valik on Sappinen ja teda asendavad Lepik ja Liivak. Kui sa ei ole FSM, siis pigem oled segaja anyway.
      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

      My spell checking is second to nine!

      Kommentaar


        A äkki Anier ise ei tahtnud minna ja kuna klubil pohhui siis võttis löögi endale?

        Kommentaar


          Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
          Mida sa saadad teda sinna, kui esimene valik on Sappinen ja teda asendavad Lepik ja Liivak. Kui sa ei ole FSM, siis pigem oled segaja anyway.
          Ma ei arva, et Anier mängida saaks, aga Eesti koondises võiks ikka nii olla, et peatreener valib, et keda ta mängitab ja kutsub .

          Kui Flora poleks sarnases olukorras Sappineni vms lubanud siis seda draamat siin foorumis ei jaksaks välja kuulata. Kui Anier ise ei taha mängida, siis on see ju veel suurem skandaal.

          Kommentaar


            Algselt postitas $$$ Vaata postitust
            https://soccernet.ee/artikkel/paide-...ri-koondisesse

            See lugu läheb siis kategooriasse. Paide Linnameeskond Mis toimub?
            Mis siis toimub?
            Kumb klubile tähtsam on- esimene hõbe ja kindlalt euroopasse või korduvalt pulk ninna, lennud ja võimalus, et su esiründaja on tühjaks pigistatud kui loetud päevad pärast naasmist üks hooaja tähtsamatest mängudest peetakse?
            INTER ARMA CARITAS

            Kommentaar


              Ja tekib taaskord võimalus, kus meie terviseamet paneb kõik koondislased 14päevaks karantiini!

              Kommentaar


                Algselt postitas marcello Vaata postitust
                Mis siis toimub?
                Kumb klubile tähtsam on- esimene hõbe ja kindlalt euroopasse või korduvalt pulk ninna, lennud ja võimalus, et su esiründaja on tühjaks pigistatud kui loetud päevad pärast naasmist üks hooaja tähtsamatest mängudest peetakse?
                Kas olid sama meelt kui MLSist ei lubatud Lindpered koondisesse? Või kui ei lubaks Saudi Araabia klubi Metsa jnejne.

                Kommentaar


                  Tur on Paidest koondises. Anier ongi koondise jaoks juba rahvusvaheliselt liiga tuntud.

                  Kommentaar


                    ma ei tea, kutid. Koondis peaks ikka kõige tähtsam olema...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                      ma ei tea, kutid. Koondis peaks ikka kõige tähtsam olema...
                      Miks peaks koondis olema tähtsam? See on siiski selline nagu poolvabatahtlik asi ju. Paide maksab talle palka ja boonust, Paidel on ambitsioone ja turniiritabel eriti ei luba kahel rindel sõdimist. Seega mu arust väga tark valik - kui oleks invakoondis millegi tähtsa peale mänginud, siis Anieril oleks mõtet koondisesse sõita, praeguses olukorras palligu seal florakad ise

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
                        Miks peaks koondis olema tähtsam? See on siiski selline nagu poolvabatahtlik asi ju. Paide maksab talle palka ja boonust, Paidel on ambitsioone ja turniiritabel eriti ei luba kahel rindel sõdimist. Seega mu arust väga tark valik - kui oleks invakoondis millegi tähtsa peale mänginud, siis Anieril oleks mõtet koondisesse sõita, praeguses olukorras palligu seal florakad ise
                        Ma ei nõustu.
                        Ta ei vali praegu palga ja koondise vahel, sest üks ei välista teist. Koondises mängimisega kaasnevad mõned ebamugavused, aga need ei takista tal paidet esindamast.

                        Lihtsalt, see nõuab teatavat pingutust.

                        Ja see, et mängija ei ole valmis selleks pingutuseks, ütleb mulle nii mõndagi.

                        Kommentaar


                          Kas koondise esindamine kaalub mängija tervisiliku olukorra üle?

                          Kommentaar


                            Miks ta kaasa sõidab siis?

                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Respekt +1

                              Kommentaar


                                Väga hea, et ta olemas on ja plaan B pole enam Lepik.
                                Eesti mõistes väga kõva kvaliteeti näidanud Paide eest.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X