320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paide Linnameeskond

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuna see uus staadion tulema pidi üldse? Ennem või pärast halli

    Kommentaar


      Uskumatu, kui palju Peldile on antud uusi võimalusi - ennustan, et Paide eest teda järgnevatel hooaegadel mängimas ei näe.

      Kommentaar


        Algselt postitas nurmalna Vaata postitust
        Uskumatu, kui palju Peldile on antud uusi võimalusi - ennustan, et Paide eest teda järgnevatel hooaegadel mängimas ei näe.
        Võimaluste andmise põhjus on ju loogiline- pole kedagi teist võtta. Jaa ta on kindlasti ka järgmisel hooajal Paides, sest, pole kedagi teist võtta. Eestlane/KTM.

        Kommentaar


          Millega see yusuff tegeleb? Uskumatu vennike. Kalevi ees peab mütsi kergitama, noored lükkavad nagu vanad kalad (jah 10v11 aga ikkagi) Yakovlev pani mõnusa mammu lõppu tordile.

          Kommentaar


            Paide ja Kalju vahel käib praegu võistlus "Ma ei taha kolmandat kohta"

            Kommentaar


              Yussifi mõlemad kollased kuskil lambi kohas. Hooaja lõpus poiss ikka täitsa segi läinud peast.

              Kommentaar


                Muidu poleks väga hullugi, aga masendav on see, et Voolaid on veel järgmine aasta ka pukis.

                Kommentaar


                  Algselt postitas tomm Vaata postitust
                  Muidu poleks väga hullugi, aga masendav on see, et Voolaid on veel järgmine aasta ka pukis.
                  Hakkan kahtlema kas on. Euro mängudes olid head tulemused, aga satsi mängima stabiilselt ega mõistlikult pole saanud. Tippude vastu mängud ei õnnestu ja nõrgemate vastu tuleb sisse mänge, kus ikka totaalselt alla lati joostakse.

                  Pidev eksperimenteerimine on ikka üsna arusaamatu. Iga mäng on erinev formatsioon ja erinevad mängijad või samad mängijad erinevatel positsioonidel. Paidel on selle hooaja lõpus otsustamise koht. Kas anda veel armuaega järgmise hooaja alguseni või võtta uus treener. Ma soovitaks leida välismaal näiteks mingi hea treener või meelitada mõni noorem treener Paidet vedama ja mitte jätkata praeguse treeneriga.

                  Kommentaar


                    Voolaidi käe all oli Paide LM see hooaeg olnud Euroopas Eesti mõistes tublim ühe (play-offi) mängu meeskond, samas ei ole enam tasemel regulaarse turniiri meeskond. Zahhovaiko käe all tulid samuti sisse mõõnaperioodid aga jõuti sellegi poolest poodiumikohtadele, Praegu käib Kaljuga mäng 'kumbki ei taha kolmandaks tulla' tiitlile. Eks Paide juhtkonnal mõteainet, kas antakse Voolaidile veel üks šanss või leitakse asemele keegi teine. Igatahes minu jaoks ei andnud Voolaidi tüüri juurde toomine meekonna arengule eriti midagi juurde. Jah, conv. liigas näidati iseloomu ning võideti paberil tugevamad Kaukaasia meeskonnad aga eestikatel näidatakse nõrka iseloomu, ei suudeta keskenduda isegi tabelis nõrgemate vastu. Mängijate valik, nende oskused lubaksid võidelda kindlasti esikolmiku nimel.

                    Kommentaar


                      Euroruni eest, on aktsiaid veel, et aasta jagu pukis olla, kui just täielikku fopaad ei tule järgmisel hooajal

                      Kommentaar


                        Kuidas see oligi, kas neljas koht tähendab, et euromänge saab ta järgmine aasta ainult telkust vaadata?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
                          Kuidas see oligi, kas neljas koht tähendab, et euromänge saab ta järgmine aasta ainult telkust vaadata?
                          Kui karikavõitja on top4 sats, siis saab neljas koht ka. Kui karikavõitja on keegi muu, siis ei saa.

                          Kommentaar


                            Ragnar Klavan siis tantsusaatesse. Ma ise ei oska öelda kui tõsine vigastus on, et tantsima saad minna, aga klubi aidata väga tähtsates mängudes ei saa? Lihtsalt see ainult minu arvamus, aga lihtsalt ei kõla hästi klubi ei esinda aga iga pühapäev lased tantsu

                            Kommentaar


                              Algselt postitas asko23 Vaata postitust
                              Ragnar Klavan siis tantsusaatesse. Ma ise ei oska öelda kui tõsine vigastus on, et tantsima saad minna, aga klubi aidata väga tähtsates mängudes ei saa? Lihtsalt see ainult minu arvamus, aga lihtsalt ei kõla hästi klubi ei esinda aga iga pühapäev lased tantsu
                              Kui Klavanita Paide ei suuda 3ndat kohta välja mängida, siis nad ei vääri seda 3ndat kohta.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X