320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paide Linnameeskond

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Täna on plaanis Esiliiga kesksele kohtumisele Paidesse sõita,kus siis vastamisi kohalik Linnameeskond ja Kuressaare.
    Autos on esialgu veel paar vaba kohta.Kui soovijaid on siis võib helistada 52 14 160
    FCF Forever

    Kommentaar


      Siit oleks ju ometi pidanud kolm ära tulema. Mäng oli täiesti Paide oma. Teise poolaja suve oli ikka klass rsk :P Nauditav mäng.
      sigpic
      It's all about Football, Football and Nothing else.

      Kommentaar


        Eilne Paide külastamine läks asja ette. Mängu korraldus oli vaat ,et Parim ,mida ma Eestis Meistri ja Esiliiga peale kokku olen näinud. Toitlustus oli viimase peal .Karastusjoogid , siider ,õlu kuumad suupisted ,jäätis jne. Puhtad välikäimlad ,mida Arenal asuvate haisvate ja üleajavate peldikutega ei saa võrrelda.Üllatavlt kobe oli ka suveniiride laud.Lisaks sallidele sai osta ka meeskonna pildiga muud träna nagu kruusid ,kalendrid .Mõni asi jäi ehk natuke jalgpallivõõraks aga peaasi ,et inimesed näevad vaeva ja tahavd teha. Kogu aeg sai infot ka teiste mängude tulemustest .Vaheajal oli mingi lastevõistlus võimendus oli korralik,mitte mingi ruuporiga pinisemine. Rahvas oli samuti kenasti kohale tulnud. ja selline kohalik entusiasm hakkas kohe silma .Inimesed elasid südamest kaasa selline ehe fännamine. Kui see staadion veel omale korraliku katusega tribüüni ka saaks siis mina paneks hindeks küll 5+
        Platsi servas pingil istudes ikka mängu eriti hästi ei näe ja pinkegi oli tunduvalt vähem kui rahvast.
        Igatahes jõudu Paide rahvale ma ei tea ,kuidas teised aga mina sain küll superhea jalgpallielamuse. Mäng oli samuti seda väärt ,et 100 km kohale loksuda. Kindla peale külastan sel suvel veel mitut Paide kodumängu. Ka kaks minuga kaasas olnud semu jäid mängu ja muuga väga rahule.
        FCF Forever

        Kommentaar


          Mulle ka meeldis, aga samas osade kohalike suhtumine oli väga imelik.

          Kommentaar


            80 aastaste vanameistrite kommentaarid annavad küll vaid vürtsi juurde, kui neid silmas pidasid.

            Aga eks noori hooplejaid leidub ikka jah, väikelinna värk ju.

            Kommentaar


              Kusjuures tundusid need papid kõikide linnade vanameistrite peale, keda ma staadionil kohanud olen, kõige kompetentsemad, sest nad isegi said aru, kui mõni Paide kutt miskit valesti tegi vms, üldjuhul on taolised härrased ikka väga-väga-väga tihedate silmaklappidega.

              Kommentaar


                Algselt postitas nurmalna Vaata postitust
                Aga eks noori hooplejaid leidub ikka jah, väikelinna värk ju.
                Nojaa, seda siingi nähtud

                Kommentaar


                  vanahärra kelle vürsikatest kommentaaridest jutt on ei kellegi muu kui levadias palliva kristjan marmori vanaisa. minu teada ka ise omal ajal üsna arvestatav mängumees olnud.

                  Kommentaar


                    Mina kutsun Paide pühapäevi pereüritusteks. Selline "oma" värk see väikelinna värk meil. Hing on sees noh. Tore et vastukaja ka saab, eks tulge siis jälle!
                    sigpic
                    It's all about Football, Football and Nothing else.

                    Kommentaar


                      Rain "Allmighty"
                      Kurat.
                      Kartsin seda mängu natukene, aga näedsa. Mäng oli tegelikult meie oma ju. Oleks pidand ikka kolm saama. Kuldar pani hästi ära neile ikka. Kahju, et Rauno järgmise mängu vahele peab jätma Hüüdsin sulle ka et ole rahulikum, kohtunik vahtis mitu korda. Aga ega sind ei peata keegi ju :P Saan aru sust, ise olen ka väga keevavereline palliplatsil. Igatahes jäta küljekohtunikud teinekord meie hoolde, küll meie töötame, sina tööta platsil Minu arust mängisid viimne kui üks Paide poiss täna perfektselt. Vaatan, et Herkki on hoo sisse saanud viimaste mängudega. Väga hullu paneb ikka seal ees. Priit oli jälle nagu välk. Keio sai ka platsi teisele poole vahepeal isegi . Kurat, jah, et lõpus õnn meie poolt ei olnud, mitu head võimalust oli, aga ei kobistanud ära ikka. Minu poolt suur kummardus ja 10 punkti teile mehed! Sellist võitlusrikast mängu tahaks ka järgmine nädal näha.

                      PS! Söötude kohta ei kobise, täna oli super! (Y)

                      Kommentaar


                        Tere tulemast foorumisse "lihtne fänn",
                        Tore näha, et võõrast teksti kopeeritud said, oleks võinud siis tsiteerida või oma kommentaari ka lisada, aga see selleks.
                        Ehk tutvustad ka ennast nüüd !

                        Rain
                        sigpic
                        It's all about Football, Football and Nothing else.

                        Kommentaar


                          Miks Ellram enam platsile ei saa?

                          Kommentaar


                            To Rain !

                            Kopeerisin jah Sinu juttu, kuna pole varem eriline jutuvestja siin olnud, siis ka puudus tsiteerimise kogemus. Sorry.
                            Olen Paide LM tegemistega üsna hästi kursis ja mul puudus võimalus ise Kuressaare vs Paide mängu näha, siis olin Sinu kommentaaridest meeldivalt üllatunud - seetõttu, et kirjeldasid üsna pikalt kes ja mida mängus tegi. Huvitav on niisuguseid kommentaare lugeda. Tavaliselt piirdutakse ühe lausega. Loen edaspidigi Sinu kirjutisi.

                            Kommentaar


                              Ära nüüd valesti aru saa, ma olin lihtsalt üllatunud veidi ja kuna see teks on pärit Paide LM kommuunist, siis ma mõtlesin, et ehk ma siis tunnen/tean sind. Igatahes kui sellest mängust paremat ülevaadet tahad, siis tseki seda:

                              Eesti ja välismaised jalgpalliuudised, tulemused ja statistika, pildid ning videod, meelelahutuslikud ja arvamusartiklid, foorum ja kommentaarid.


                              Kõike paaremat,
                              Rain
                              sigpic
                              It's all about Football, Football and Nothing else.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Ivan Julm
                                aaaaaaaa.......... Get a room !
                                Mida sina pärdik siit üldse tahad? Su seitsmest postitusest on kõik siiamaani ainult laim ja pask olnud, mine palun oma ilaga siit kohe kiiresti minema. Ära seda teemat siia küll rikkuma tule. Tänjkju!
                                sigpic
                                It's all about Football, Football and Nothing else.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X