320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paide Linnameeskond

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
    No sõidame jah, pange õlled valmis, teeme enneolematut fänlust! Aga jah, pange natuke salle valmis, teeme natuke vahetust

    Pantrid ka kohal ehk
    Loomulikult pantridtulevad, võtame trummid ka kaasa. Paide saab osaliseks sündmusele
    Parem võita kolmas koht kui kaotada finaalis esimene

    Kommentaar


      hea kui oma maakonna meeskonnal hästi läheb aga kas selle meeskonnaga ülemineku mängudel mingit imet suudetakse teha selles ma veits kahtlen aga muidugi seda ma loodan.sobivam vastane peaks olema tulevik,sest mänguliselt peaks kalev ja tartu tugevamad olema
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
        hea kui oma maakonna meeskonnal hästi läheb aga kas selle meeskonnaga ülemineku mängudel mingit imet suudetakse teha selles ma veits kahtlen aga muidugi seda ma loodan.sobivam vastane peaks olema tulevik,sest mänguliselt peaks kalev ja tartu tugevamad olema
        Ära ütle kunagi et kunagi ei suudeta. Aga võistkonnad on tugevad, aga Kalev on see hooaeg halvem.
        Parem võita kolmas koht kui kaotada finaalis esimene

        Kommentaar


          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
          sobivam vastane peaks olema tulevik,sest mänguliselt peaks kalev ja tartu tugevamad olema
          Tüüpiline budu arvamus, mis platsil viimasel ajal ei kajastu

          Kommentaar


            Algselt postitas urmar Vaata postitust
            Tüüpiline budu arvamus, mis platsil viimasel ajal ei kajastu
            see seisukoht on mitte tabelit vaadates vaid mängustiililt sobivam
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Algselt postitas budulojus Vaata postitust
              see seisukoht on mitte tabelit vaadates vaid mängustiililt sobivam
              Nojah, aga kuidas saavad Kalev ja Maag mänguliselt tulevikust paremad olla? Vähemalt viimasel ajal? Mul on tunne, et sa ei soovi Paidet MLi, kuna tahad neile tugevaimat võimalikku vastast.

              Kommentaar


                Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                see seisukoht on mitte tabelit vaadates vaid mängustiililt sobivam
                ei nohh pmst nagu karikamängus oli viljandi paidest üle ja viljandi praegu heas hoos ka tundub.
                FC Flora

                Kommentaar


                  Algselt postitas urmar Vaata postitust
                  Nojah, aga kuidas saavad Kalev ja Maag mänguliselt tulevikust paremad olla? Vähemalt viimasel ajal? Mul on tunne, et sa ei soovi Paidet MLi, kuna tahad neile tugevaimat võimalikku vastast.
                  kle iga kell võiks paide kõrgliigas olla.ma LOODAN et nii ka läheb,tegemist ju koduakndi klubiga ja mis saab mul selle vastu olla et meistriliiga peaaegu koduõuele tuuakse
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                    kle iga kell võiks paide kõrgliigas olla.ma LOODAN et nii ka läheb,tegemist ju koduakndi klubiga ja mis saab mul selle vastu olla et meistriliiga peaaegu koduõuele tuuakse
                    Mitte peaaegu vaid tuuaksegi. Paidel on olemas identitiet, ta on linnavõistkond. Tal pole sissetoodud poisse eriti , oma noored kes tahavad tõestada. Aga et MLis mängida on vaja neil paart uut poisse. Kuna neil on vaja kogemust ja töötajat kes paneks vennad mängima. Aga isiklukult tahan Paidet MLi.
                    Parem võita kolmas koht kui kaotada finaalis esimene

                    Kommentaar


                      Budu, sa kui vana TVMK fänn enam fanerkat ei toetagi või? Mis sundis sind meelt muutma ja nüüd kõvaks Paide poolehoidjaks hakkama?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas sosku Vaata postitust
                        Budu, sa kui vana TVMK fänn enam fanerkat ei toetagi või? Mis sundis sind meelt muutma ja nüüd kõvaks Paide poolehoidjaks hakkama?
                        Paide Barca(H)(Y)
                        Parem võita kolmas koht kui kaotada finaalis esimene

                        Kommentaar


                          Juhul kui Paide kõrgliigasse saab, kas siis kaob "flora" ära?
                          Paide Fc?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                            Juhul kui Paide kõrgliigasse saab, kas siis kaob "flora" ära?
                            Paide Fc?
                            Hea küsimus, tahaks isegi seda teada .
                            Parem võita kolmas koht kui kaotada finaalis esimene

                            Kommentaar


                              Kas Paidel koduleht on`?
                              Parem võita kolmas koht kui kaotada finaalis esimene

                              Kommentaar


                                Taniano, kasuta edit'it palun.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X