320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paide Linnameeskond

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas 17 Vaata postitust
    Paide JK Kalju linnameeskond?
    Põhiline on see, et kui Kuresaare fännid käivad Florat toetamas, siis on kõik OK

    Kommentaar


      fc flora kuressaare aivar pohlak?

      Kommentaar


        Tubarik sa ei oska nalja teha

        Kommentaar


          Ei, väga kõva ikka, et Paide võidu sai. Olen alati arvanud, et Kalju fännid on mingid roosas kostüümis pederas*id aga kurat täitsa normaalsed käivad ikka teisi ka fännamas, repsekt teile. Ja sorri, et nii sitalt teist arvasin :d

          Kommentaar


            Loodan et lähete vastamisi Viljandiga, sest siis on teil suuremad võimalused. Hoiame Kalevile järgmises voorus siis pöialt.
            Tublid olete.

            Kommentaar


              Kuule 17 - Tubarik ei käi siin eriti nalja viskamas , ma arvan, et need naljad kuuluvad kellegile nooremale

              Kommentaar


                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                Põhiline on see, et kui Kuresaare fännid käivad Florat toetamas, siis on kõik OK
                Ära mind enda ja 17 sõnasõtta võtma hakka

                Kommentaar


                  Algselt postitas 17 Vaata postitust
                  Paide JK Kalju linnameeskond?
                  Ma saan su kibestusest aru, Kurel ju ainult kaks fänni, sina ja siis see prillidega sõps sul
                  sigpic
                  It's all about Football, Football and Nothing else.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                    Loodan et lähete vastamisi Viljandiga, sest siis on teil suuremad võimalused. Hoiame Kalevile järgmises voorus siis pöialt.
                    Tublid olete.
                    keegi vähemalt on minuga ühel meelel et tallinna tulevik on paidele sobivam vastane
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      Algselt postitas fizth Vaata postitust
                      Suur tõenäosus, et ülemineku mäng on Pärnu Vaprusega!
                      Aga kindel ei saa milleski olla
                      Vaprus juba esiliiga nimekirjas, üleminekumäng toimub ikka 9. kohaga. Ehk siis Tulevik või Kalev, Suur tõenäosus, et Kalev on vastaseks.
                      sigpic
                      It's all about Football, Football and Nothing else.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas elBiD Vaata postitust
                        Vaprus juba esiliiga nimekirjas, üleminekumäng toimub ikka 9. kohaga. Ehk siis Tulevik või Kalev, Suur tõenäosus, et Kalev on vastaseks.
                        maakatel on ikka pikad juhtmed, siin kõikjal räägitakse, et TVMK loobub, vähemalt vägagi tõenäoliselt ja tema ajab ikka oma joru. Ma ise ka maakas, aga mul on vist lühemad juhtmed.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas urmar Vaata postitust
                          maakatel on ikka pikad juhtmed, siin kõikjal räägitakse, et TVMK loobub, vähemalt vägagi tõenäoliselt ja tema ajab ikka oma joru. Ma ise ka maakas, aga mul on vist lühemad juhtmed.
                          ära solva ennast urmar,sa ei ole maakas vaid pluutolane!!!!!!!!!!!!!!
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                            ära solva ennast urmar,sa ei ole maakas vaid pluutolane!!!!!!!!!!!!!!
                            ei ole võimalik, kuna mul pole nii pikki juhtmeid.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas urmar Vaata postitust
                              maakatel on ikka pikad juhtmed, siin kõikjal räägitakse, et TVMK loobub, vähemalt vägagi tõenäoliselt ja tema ajab ikka oma joru. Ma ise ka maakas, aga mul on vist lühemad juhtmed.
                              Sa sitt ei saa ikka aru, et kõik ei veeda oma päevi soccernetis, vaid tegelevad muude asjadega ka. Jah?
                              sigpic
                              It's all about Football, Football and Nothing else.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas elBiD Vaata postitust
                                Sa sitt ei saa ikka aru, et kõik ei veeda oma päevi soccernetis, vaid tegelevad muude asjadega ka. Jah?
                                Sain aru, õigemini nüüd tean.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X