320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paide Linnameeskond

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
    Aga siiski müts maha nende ees ,kes viitsisid ülekannet teha. Muideks vaatajaid oli tõsiselt palju. Eks kõik see näitabki suhtumist jalgpalli ,sporti tervikuna ja inimeste edumeelsust. Igatahes olen pühapäeval Pärnus kohal ja ausalt öeldes ei oska kelle poolt olla. Mõlemad klubid on sümpaatsed.
    Nagu reporter mainis, oli mingil hetkel 136 netist vaatajat.

    Kommentaar


      Paide on kindlasti100 korda sümpaatsem,kui Pärnu.
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        Algselt postitas kaitz Vaata postitust
        Paide on kindlasti100 korda sümpaatsem,kui Pärnu.
        Idina Huikaitz
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Paide on kindlasti100 korda sümpaatsem,kui kaits

          Paidest muljed igati head. Vallitorni söögikoht oli kahjuks kinni, läksime siis keskväljaku ääres olevasse restosse. Väga meeldiv oli, eriti kena baaridaam

          Imestama pani keskväljakul lehviv USA lipp.

          Võtsime kohe laulu üles

          Barack, Barack
          Obama, sul oleme truud
          Rise and rise again until lambs become lions!

          Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

          Kommentaar


            Algselt postitas SixtySix
            Paide on kindlasti100 korda sümpaatsem,kui Abja.

            jah,vähemalt pole Abjas "veel" muustrahvusest sisse toodud söödikuid.OK pange nüüd edasi
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              Algselt postitas kaitz Vaata postitust
              jah,vähemalt pole Abjas "veel" muustrahvusest sisse toodud söödikuid.OK pange nüüd edasi
              Mis sa arvad, et keegi tahaks IV liigat mängida ka v, kus te olete üllaülla viimasel kohal-

              Kommentaar


                Tublid Paidekad
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Algselt postitas ballack
                  keegi meist eksib. kas on olemas veel üks Paide Flora või on see klubi siiski alustanud mõned aastad tagasi neljanda liiga lääne tsoonist: http://www.jalgpallihaigla.ee/files/...ga_tabel05.htm
                  Andeks sõber! Unustasin mainida, et sellest ajast olen oma sõpradele pöialt hoidnud. Enne seda oli üks kolm aastad musta minevikku, mis on muidugi parem kui lilla (viljandi) tulevik!

                  Enne seda aga olin ise ka Paide ridades, küll aga teise treeneri all ja mudas....mudas......

                  Aga täna võtan Paide ja selle meeskonna ja hetkeseisu terviseks.

                  Ega ma's paha pärast! Tsau!
                  sigpic
                  It's all about Football, Football and Nothing else.

                  Kommentaar


                    Ahjaa, pühapäeval näeme pärnakad. Teid oli vähe, aga teid oli kuulda Wooooooooooooord!
                    sigpic
                    It's all about Football, Football and Nothing else.

                    Kommentaar


                      Tere Tulemast Meistriliigasse!!!!!!!!!!
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        Tubli Paide! 100% Meistriliiga kohta väärt!

                        Kommentaar


                          Palju õnne kõigile paide mängijatele ja fännidele.nüüd peate tribüüni ehitama hakkama.
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                            Palju õnne kõigile paide mängijatele ja fännidele.nüüd peate tribüüni ehitama hakkama.
                            muide , miks sina flora süsteemi kuuluvat meeskond toetad ? lojus

                            Kommentaar


                              hah, eks ta ole. : D
                              Õnnitlused ka minu poolt kõigile ja kuradi rahul ikka.
                              !!!

                              Kommentaar


                                Ausalt öeldes poleks uskunud aga tõesti ,kui Pärnu ikka nii sitt oli siis kobigu hooajaks-kaheks esiliigasse ja kui korralikku meeskonna jälle kokku saavad siis ootame teid tagasi.
                                FCF Forever

                                Kommentaar

                                Working...
                                X