320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paide Linnameeskond

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas elBiD Vaata postitust
    Kibestunud ja murdunud Pärnu poolehoidjad. Teie olete ju peksupealinna poisid, teil tuleb see pihku peksmine paremini välja. Ja nüüd kaduge siit esiliiga teemasse pubekad. Saage üle.
    Njah, esiliiga teemat pole olemas. Teid siin enne suure suuga karjumas igatahes polnud. Õigupoolest - te olete ju endiselt veel esiliigas.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Pärnu teemasse! Aitab ehk sellest sita ajamisest. Võiks ju lõputult ajada, kui sitt see Paide on ja kui sitt see Pärnu. Iga ühe jaoks on vastus erinev. Kokkuvõttes aga kogu sellel sõimul point puudub.

      Iga üks panustagu oma meeskonda toetusse rohkem, kui vastasmeeskonna laimamisse!

      Peace
      sigpic
      It's all about Football, Football and Nothing else.

      Kommentaar


        Me ei karjuks praegu ka, kui te ise ei nokiks koguaeg.
        Ei saa üldse aru, juba vana teema, sai nagu enam-vähem asjad räägitud, ei, ikka peab tulema siia ja hakkama mingit debiilsust suust välja ajama.

        Ärge tulge siia teemasse risustama ja kõik.

        Kommentaar


          Pohh ärme Pärnakatega jama, paar korda Pärnus pikemat aega viibinud ja seal ikka karmid kutid. Lubavad igaasja eest molli panna ja joovad ka koguaeg nad seal.

          Kommentaar


            Minus tekitab trotsi Kaitzi sugused inimesed ntx - seega vaadake oma mõned üksikud debiilikust fännid üle. Paide FC Flora LM vastu pole mul midagi. Esiliigas olin teie poolt, kahju, et Vaprusega mängima pidite, kuid osad teie fännid jätavad väga soovida. Edu.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Minus tekitab trotsi Kaitzi sugused inimesed ntx - seega vaadake oma mõned üksikud debiilikust fännid üle. Paide FC Flora LM vastu pole mul midagi. Esiliigas olin teie poolt, kahju, et Vaprusega mängima pidite, kuid osad teie fännid jätavad väga soovida. Edu.
              Naer,aga ok sinu rahustuseks võin öelda,et ma tõepoolest hoidsin Paidele pöjalt üleminekumängudes,aga fän ma siiski pole,lihtsalt uus klubi ML ja tänud Vikile suurepärase töö eest. Peace!. Järgmised jutud juba 2009A mängudes ML s.
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                Esimene vastane siis Narva Trans võõrsil :P
                sigpic
                It's all about Football, Football and Nothing else.

                Kommentaar


                  50 cent ja Kanye West lasevad jälle uued albumid välja?
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                    50 cent ja Kanye West lasevad jälle uued albumid välja?
                    Lihvi oma huumorisoont mees.
                    sigpic
                    It's all about Football, Football and Nothing else.

                    Kommentaar


                      Iga üks panustagu oma meeskonda toetusse rohkem, kui vastasmeeskonna laimamisse!

                      2: Aitäh Pärnu treenerile, kes vingus, et mängis Paides märjal väljakul ja jube paha pähh pähh oli. Seekord oli siis super väljak!!!!!
                      Aitäh Pärnu fännidele, kes niivõrd optimistlikult üleminekumängudele lähenesid, sest nüüd on oi kui hea
                      Aitäh Pärnu väravavahile, kes niikuinii mängida ei oska, suutis tõestada järjekordselt, et tõmblemine ja ilkumine väljakul on tema jaoks (2 liiga).
                      Aitäh Enamusele Pärnu mängijatele, kes loomulikult libedal ja lumisel väljakul libisemistele ja kukkumistele lisasid hüüdeid, nagu "aiiii" jne ja igast olukorrast midagi nutumaik suus nõudsid.


                      Peace[/QUOTE]

                      Ma läksin nagu selle jutu peale endast välja ja karta on et Pärnu fännid kibestunud on! Pärnus on umbes 100 inimest, keda vist üldse Vapruse käekäik huvitab, Paides on tüübid kohalikud kangelased, linn korraldab fännidele kohalesõidu jne.-.. motivatsioon oli Paidel kordades parem, sealt ka koduvõit ja ML. Eilne ei olnud aga kindlasti jalgpall, pigem mingi uisutamise - maadluse - suusatamise - oranziks värvitud pallli peksmise segu! Ühesõnaga loterii!

                      Kommentaar


                        Ühest asjast ma ainult aru ei saa.. milleks süüdistab elBiD pärnakaid? ma ei ole päris kõrvalseisja, seepärast ei saa päris erapoolikut hinnangut anda, kuid mulle jääb igal juhul rohkem silma elBiDi enda ning kaitzi räuskamine, sekka ka fizth. Keegi kolmas osapool võiks öelda, kuidas talle see tundub.
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          Pärnust on küll palju väga häid jalgpallureid üle eesti, aga ühte meeskonda ei saa pärnu kunagi kokku pandud
                          www.ehrakennus.ee
                          Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ELauter Vaata postitust
                            Pärnust on küll palju väga häid jalgpallureid üle eesti, aga ühte meeskonda ei saa pärnu kunagi kokku pandud
                            kui Pärnu mehed oleksid kõik ühes mansas koos, poleks meistritiitli võtmine just väga suur probleem

                            Kommentaar


                              Algselt postitas elx Vaata postitust
                              Ühest asjast ma ainult aru ei saa.. milleks süüdistab elBiD pärnakaid? ma ei ole päris kõrvalseisja, seepärast ei saa päris erapoolikut hinnangut anda, kuid mulle jääb igal juhul rohkem silma elBiDi enda ning kaitzi räuskamine, sekka ka fizth. Keegi kolmas osapool võiks öelda, kuidas talle see tundub.
                              Ilmselt pole elBiD veel suurt õnne ära seedida jõudnud. Samas paistab olevat ka paar tüüpi, kes kaotusevalu tõttu lokku löövad. Nii ta läheb. Eelmise aasta Kure-Kalju ärplemisega ei anna siiski praegust olukorda võrrelda.
                              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                              Kommentaar


                                Asi selles, et vapruse poolehoidjate ärplemine enne mängu tegi meile ka pahameelt, nüüd on lihtsalt hea mõelda, et sitturid, kes enne ohkisid, nüüd tagasi peaksid tõmbama. Kuigi lambakari seda ei tee. Pohhui ju.

                                Ma ei saa üldse aru mida te vingute, ise olite niikuinii juba esiliigasse kukkunud. TVMK andis lihtsalt õlekõrre, mida te ära ei kasutanud. Milleks enam see draama.

                                Kas saab nüüd nii, et paneks selle teema maha???
                                Kui ei siis minge ja olge sama "vinged" kui Levadia Ultrad
                                Saage lihtsalt üle juba.
                                sigpic
                                It's all about Football, Football and Nothing else.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X