320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kihlveopettused - pead hakkavad lendama

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zelee Vaata postitust
    Kes teab see teab teema?
    Raul ütles ära kenasti, uudised peaks tulema homme.
    FC Flora

    Kommentaar


      Suuri spekulatsioone võiks juba täna teha

      Kommentaar


        Algselt postitas Kerbs Vaata postitust
        Suuri spekulatsioone võiks juba täna teha
        Ei ole meie asi spekuleerida, lõppude lõpuks kui tuleb nimekiri, siis on ka selge.
        FC Flora

        Kommentaar


          Et kui nimekiri on avalik, siis saavad kõik tuima näoga sellest copy teha ? Kindlasti huvitav väljakutse.

          Kommentaar


            Algselt postitas Kerbs Vaata postitust
            Et kui nimekiri on avalik, siis saavad kõik tuima näoga sellest copy teha ? Kindlasti huvitav väljakutse.
            No aga kes sind keelanud on - kuku aga järjest nimesid laduma, kui hingel sellest kergem hakkab
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Kõik mõlemajalgsed keskkaitsjad, kes vasaku jala eest parema välisküljega pallist mööda löövad

              Kommentaar


                Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                Ei ole meie asi spekuleerida, lõppude lõpuks kui tuleb nimekiri, siis on ka selge.
                Kes ütles 'vaikus enne tormi'? Sina. Räägi või ei räägi. Oled targem sest said info otseselt, noh tubli. 5+.
                Inimesed ikka spekuleerivad kui keegi ütleb: homme midagi tuleb, mis sa ootad?
                Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                Premium Liiga Clubs News
                Facebook
                Twitter

                Kommentaar


                  Jutud käisid juba suvel, et sügisel tulevad need kõik nimed ilmsiks. Ju siis taheti rahuslikult hooaja lõpp ära oodata, ise olen kuulnud, et jutt on olnud mõnest Levadia mängjast. Eks homme oleme siis lõpuks targemad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                    Jutud käisid juba suvel, et sügisel tulevad need kõik nimed ilmsiks. Ju siis taheti rahuslikult hooaja lõpp ära oodata, ise olen kuulnud, et jutt on olnud mõnest Levadia mängjast. Eks homme oleme siis lõpuks targemad.
                    Asjad pidi juba enne gala ära klaarima, siiski juba hilja sai.
                    Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                    Premium Liiga Clubs News
                    Facebook
                    Twitter

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
                      Kes ütles 'vaikus enne tormi'? Sina. Räägi või ei räägi. Oled targem sest said info otseselt, noh tubli. 5+.
                      Inimesed ikka spekuleerivad kui keegi ütleb: homme midagi tuleb, mis sa ootad?
                      Spekuleerimine on rohkem sinu töö Mine kirjuta parem mõnest üleminekust kus mainid artiklist, et ollakse huvitatud ja siis klubi kommentaaris kirjutad, et huvi ei tunta
                      Minu arust on suht koht ideaalne aeg. Hooajal asjad venisid ja keset hooaega mainele selline vesi kaela tõmmata on ka ju suhteliselt halb, gala kui pidulik lõpetamine lasti ka mööda ja nüüd kui mitte midagi ei toimu ja uue hooajani on kolm kuud aega lastakse asi välja ja hooaja alguseks rahuneb uuesti maha ehk.

                      E: Ja sinu suureks südamerahustuseks võin öelda, et ei ole mul kindlaid nimesid või asju kes sellega kinni kukuvad.
                      FC Flora

                      Kommentaar


                        Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                        Spekuleerimine on rohkem sinu töö Mine kirjuta parem mõnest üleminekust kus mainid artiklist, et ollakse huvitatud ja siis klubi kommentaaris kirjutad, et huvi ei tunta
                        Minu arust on suht koht ideaalne aeg. Hooajal asjad venisid ja keset hooaega mainele selline vesi kaela tõmmata on ka ju suhteliselt halb, gala kui pidulik lõpetamine lasti ka mööda ja nüüd kui mitte midagi ei toimu ja uue hooajani on kolm kuud aega lastakse asi välja ja hooaja alguseks rahuneb uuesti maha ehk.

                        E: Ja sinu suureks südamerahustuseks võin öelda, et ei ole mul kindlaid nimesid või asju kes sellega kinni kukuvad.
                        Sa ei tea mis on vahet spekuleerimise ja kindel allika vahel. Aga mida sa teada?
                        Metsa kohta ma kirjutasin (sa vist Brandon inglise keelt palju ei mõista): Mets pakuti Basel'ile, aga klubi huvi ei tuntud. On nagu et ma pakkun sulle õlut, aga sa ei taha. Tähendab: Basel ei otsinud Metsa, pigem Pohlak/Lehiste pakuti Baselile (siin spekuleerin, kes tegelikult pakkus ei tea, aga kuni Pohlak ütles et hoolitseb ise, siis pole vaja palju ette kujutama...)
                        See tähendab.
                        Ja seda polnud spekuleerimine, vaid minu kindel allikas. Kui ei usu, ok, pole minu asi. Aga pole spekuleerimine.
                        Spekuleerimine on kui ma ütlen et Mets võib minna Arsenali, minu puhas spekulatsioon sest allikas mul pole.
                        Asi selgem, loodan. Kui pole, pole mitte midagi teha.
                        Samal ajal, kui teaksin midagi homme kohta, ei tuleks siia foruumis kirjutama puhas boasting. Keegi EJL'lt rääkis sulle, sa tead. Good!
                        Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                        Premium Liiga Clubs News
                        Facebook
                        Twitter

                        Kommentaar


                          mis saab Jahhimovitsist ja Paponovist, kelle disklaf aasta lõpus läbi saab?

                          Kommentaar


                            Loodan, et Infonetti minek

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
                              Sa ei tea mis on vahet spekuleerimise ja kindel allika vahel. Aga mida sa teada?
                              Metsa kohta ma kirjutasin (sa vist Brandon inglise keelt palju ei mõista): Mets pakuti Basel'ile, aga klubi huvi ei tuntud. On nagu et ma pakkun sulle õlut, aga sa ei taha. Tähendab: Basel ei otsinud Metsa, pigem Pohlak/Lehiste pakuti Baselile (siin spekuleerin, kes tegelikult pakkus ei tea, aga kuni Pohlak ütles et hoolitseb ise, siis pole vaja palju ette kujutama...)
                              See tähendab.
                              Ja seda polnud spekuleerimine, vaid minu kindel allikas. Kui ei usu, ok, pole minu asi. Aga pole spekuleerimine.
                              Spekuleerimine on kui ma ütlen et Mets võib minna Arsenali, minu puhas spekulatsioon sest allikas mul pole.
                              Asi selgem, loodan. Kui pole, pole mitte midagi teha.
                              Samal ajal, kui teaksin midagi homme kohta, ei tuleks siia foruumis kirjutama puhas boasting. Keegi EJL'lt rääkis sulle, sa tead. Good!
                              Seda et lähiajal info tulema peaks ei tohiks eriline üllatus olla ju. Aga nimedega seonduvast tean sama palju kui enamus siit ehk mitte midagi kindlat ja asjatult ma kellegi nime siia loopima ei hakka.
                              FC Flora

                              Kommentaar


                                Kui huvitavaid nimesid pakkuma peaks, siis kahtlustaks teiste hulgas Šmisko, Minkinen, Taar ja R. Kägo.

                                Lisaks:
                                SK 10, Kiviõli Irbis + Maksim Podholjuzin (Levadia), Aleksandr Kulinitš (Levadia), Stanislav Prins (Flora), Vitali Andrejev (Trans). Kindlasti veel mõned vähem olulised nimed.

                                Vaatame, palju tabab. Vaatame, paljude puhul süü suudetakse ära tõendada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X