320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kihlveopettused - pead hakkavad lendama

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
    Seda et lähiajal info tulema peaks ei tohiks eriline üllatus olla ju. Aga nimedega seonduvast tean sama palju kui enamus siit ehk mitte midagi kindlat ja asjatult ma kellegi nime siia loopima ei hakka.
    Olgu. Kui sa ei taha, sinu asi. Teised valivad muud. Mina ka ei spekuleeri. Kui mõned nimid peaksin ütlema, ainult need ma leidsin kohuse paberitel (http://www.rumodispo.com/magazine/be...candal-names): Kitto ja mõned rohkem Narvast, Fenin ja see Ajax hulg. Rohkem ei saa eeldada.
    Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
    Premium Liiga Clubs News
    Facebook
    Twitter

    Kommentaar


      Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
      Mina ka ei spekuleeri.
      Peab salvestama.
      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

      Kommentaar


        Algselt postitas dareth Vaata postitust
        Peab salvestama.
        Sa võid tatooveeringut teha. Aga see ongi piiratud selle teema arutelus
        Mul tavaliselt pole mitte midagi vastu spekuleerimine. Kui allikas on, siss pole spekuleerimine.
        Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
        Premium Liiga Clubs News
        Facebook
        Twitter

        Kommentaar


          Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
          Sa võid tatooveeringut teha. Aga see ongi piiratud selle teema arutelus
          Mul tavaliselt pole mitte midagi vastu spekuleerimine. Kui allikas on, siss pole spekuleerimine.
          Naised saunas on ka allikas.
          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

          Kommentaar


            Algselt postitas dareth Vaata postitust
            Naised saunas on ka allikas.
            Ahah! Kahjuks mulle, sauna ei meeldi. Siin foruumis võite olla kõikid targad, pole hull. Suur jalgpallieksperdid meil on

            Aga nüüd, jokes apart, annan sulle näide. Kirjutasin et Subbotini vastu oli Regensburgi huvi, enne kui see jabur toimus. Hiljem mängija kinnitas ise. Välja näeb allikas oli hea. Null spekuleerimine.
            Kui kirjutasin et Talbot hindas Metsa väga hästi, see oli lugu lugejast pildi toendiga. Kui pakkusin: kas skautis Fulhami eest või Inglismaa eest? See oli spekuleerimine. Aga tead sa, see on tööd: mõnikord pead ka oma peaga mõtlema
            Hiljem küsisin Hodgsoni käest kui Talbotiga Eesti kohta rääkis, ta ütles et ei, nendel on oma skaudid. Siiski mingi huvi Fulham'ist enam/vahem on olnud. Isegi kui Talbot oli siin puhkusel, jalgpalli inimene ei puhka kunagi.
            Head ööd
            Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
            Premium Liiga Clubs News
            Facebook
            Twitter

            Kommentaar


              Minu point on see, et allikad ei ole alati usaldusväärsed.

              Head ööd.
              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

              Kommentaar


                Algselt postitas dareth Vaata postitust
                Minu point on see, et allikad ei ole alati usaldusväärsed.

                Head ööd.
                Jah, olen nõus. Aga kui läbi aeg testitud, võivad olla
                HÖ!
                Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                Premium Liiga Clubs News
                Facebook
                Twitter

                Kommentaar


                  Kus lugu on siis? Või tuleb mingi pressikas?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas realking Vaata postitust
                    Kus lugu on siis? Või tuleb mingi pressikas?
                    kahtlustan,et ei tule mingit lugu. Terve hooaja on mingit mulli aetud,aga ei midagi
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      Algselt postitas realking Vaata postitust
                      Kus lugu on siis? Või tuleb mingi pressikas?
                      Öeldi, et täna ja sa nõuad juba kell 9.41 avaldust?
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Öeldi, et avalikustatakse aprillis, siis öeldi, et juunis, siis oli hooaja lõpus, siis peale galat ja jah, kell 9:41 viiendal detsembril "nõuan" avaldust.

                        Kommentaar


                          Millest need sipelgad püksis või mis valu selle teada saamisega on? Kui ollakse valmis, siis need ka avaldatakse, avaldamata ei jää.
                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Kommentaar


                            Ma kujutan ette, et asi on venima jäänud eelkõige juriidiliste takistuste tõttu.
                            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                            Kommentaar


                              kell 11:17 kus on see спiсокъ

                              Kommentaar


                                Võtke seda kui jõululaupäeva. Muudkui ootad kingituste avamist alates esimesest advendist. Vanemad ütlesid, et teeme 24. hommikul need lahti. Siis lükkavad edasi, teeme 24. õhtul. Siis lükkavad edasi, teeme 25. hommikul jne jne. Kui sa oled vaimse alaarenguga, siis sul on tõesti savi millal need kingid lahti teed, aga iga normaalne inimene on pettunud, et teda tillist tõmmatakse. Millegipärast on valdav enamus (näiliselt?) rahulikult ootavaid isikuid Flora avatariga

                                Kommentaar

                                Working...
                                X