320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

A Le Coq arena

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Replying to Topic \'A Le Coq arena\'

    ei tea, mulle meeldis see tartu õlledest kõikse rohkem.
    muide, just väljamaalt tulnuna kannan ette, et poola bensukast leidsin eriti shefi carlsbergi - limited edition, reljeefne purk suure jalgpalliga keskel uefa cupi finaali puhul. paraku jõin selle johmas peaga ära ja riiulisse see mul ei jõudnudki
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      #62
      Replying to Topic \'A Le Coq arena\'

      Originally posted by stiff


      õhtulehe õlletestis valiti football beer parimaks eesti õlleks
      ..aga eks ta üks mõttetu õlu oli..ei saanud vist isegi jalgpalli huviliste seas eriti populaarseks
      võiks öelda isegi, et tegemist oli veel sitema õllega kui seda on alekoki premium.
      Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

      Kommentaar


        #63
        Replying to Topic \'A Le Coq arena\'

        Staadion võiks juba täielikult valmis olla...

        Tegelikult on võrreldes eelmise aastaga hea seegi kui kiirelt nad seda praegu ehitavad.Ja staadioni ümrus loodetavasti tehakse ka korda.

        Staadioni sisemuselt meeldiks mulle rohkem,kui mängijad tuleksid väljakule staadioni keskelt ning riietusruumid asuksid seal kuid ehk siis insenerid ja arhitektid teadsid paremini.

        Kommentaar


          #64
          Replying to Topic \'A Le Coq arena\'

          Originally posted by stiff


          õhtulehe õlletestis valiti football beer parimaks eesti õlleks
          ..aga eks ta üks mõttetu õlu oli..ei saanud vist isegi jalgpalli huviliste seas eriti populaarseks
          maitseid on erinevaid, kuigi teatud õllereklaam ütleb teist. kuid selle testi kohta tahan seda õelda, et sellest võttis osa ainult mingi 4-5 inimest ja selle najal ei saa mingi edetabelit kokku panna.

          Kommentaar


            #65
            Replying to Topic \'A Le Coq arena\'

            Ma ei saa aru mida te ajate?!?!
            football beer on parim 6lu mis kunagi mu kurku on voolanud ja p\'a\'he hakkab ka nii et v\'a\'he pole

            Kommentaar


              #66
              Replying to Topic \'A Le Coq arena\'

              Ostsin hiljuti seda football beari sellepärast, et see olevat valitud parimaks õllemargiks. Minule see eriti ei maitsenud niiet forever Originaal
              Joga Bonito!!!

              Kommentaar


                #67
                Replying to Topic \'A Le Coq arena\'

                Www.worldstadiums.com tells that the capacity is 15000.
                Is that true ?

                Kommentaar


                  #68
                  Replying to Topic \'A Le Coq arena\'

                  Beh, it\'s 9300 right now but if the stadium ever gets completed it should be 15000

                  Kommentaar


                    #69
                    Replying to Topic \'A Le Coq arena\'

                    Paistab nii,et Mini Arena saab endale lõpuks ka tribüünid. ja see on küll hea ,sest õudsalt ebamugav on kogu aeg platsi äärest mänge vaadata.
                    Lõpuks leiti niipalju raha ,et nad valmis ehitada ,kui nüüd veel seal kohapeal ka mingi pubi avaks siis oleks pealtvaatajate soovid juba 50% -selt täidetud.
                    Teise 50% annaks klubi oma võitudega.
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      #70
                      Replying to Topic \'A Le Coq arena\'

                      Originally posted by ROOTSI KUNN


                      Paistab nii,et Mini Arena saab endale lõpuks ka tribüünid. ja see on küll hea ,sest õudsalt ebamugav on kogu aeg platsi äärest mänge vaadata.
                      Lõpuks leiti niipalju raha ,et nad valmis ehitada ,kui nüüd veel seal kohapeal ka mingi pubi avaks siis oleks pealtvaatajate soovid juba 50% -selt täidetud.
                      Teise 50% annaks klubi oma võitudega.
                      iseasi, kas kylmal talveperioodil, kui seal p6hiliselt m2ngitakse v2ga kaua ka 1 koha peal istumine k6ne alla tuleb.. (ja Reim ytles teles l6puks v2lja, et see jalan2rvi&seljavalu, mis l6puks op-ile viis, v6is ikka kyll liig k6vast v2ljakust tingitud olla..kui kunstmurust ja m2rtsikuust r22kida)

                      aga pealtvaatajad on meil t6esti tublid, eriti eelk6neleja- sirvin ma juhuslikult E.Naist, kuhu Manona-Veiko-naine-Visnapuu on sellise loo kirjutanud& m6tlen, et kes krt on see tibi, kellega paparazzi Kunni pildile on pyydnud&loost tuleb v2lja, et ilus tytar hoopis


                      Miks Sa seda teed?????
                      irww, nagu 8eldud juhuslikult j2i n2ppu kui vanemaid kylastasin..
                      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                      (Seinfeld, The Pitch)

                      Kommentaar


                        #71
                        Replying to Topic \'A Le Coq arena\'

                        Kahju, et see pilt nii väike
                        Go Gunners!!

                        Kommentaar


                          #72
                          Replying to Topic \'A Le Coq arena\'

                          Originally posted by vaikiv mees
                          aga pealtvaatajad on meil t6esti tublid, eriti eelk6neleja- sirvin ma juhuslikult E.Naist,
                          Miks Sa seda teed?????
                          Lugu ise on aga tore, annab lugejale teada, et isegi naisterahvad tohivad jalgpalli fännata

                          Kommentaar


                            #73
                            Replying to Topic \'A Le Coq arena\'

                            Selgus ,et Mini Arena saab hoopis valgustuse ja mina pidasin neid posti auke tribüünide vundamendiks . See aga tähendab,et pealtvaatajatele ikkagi ei mõelda. Kurb!
                            Mini Arenal toimub väga palju huvitavaid mänge. Paar tähelepanekut ka suurelt areenilt.
                            Nimelt on mitmest kohast juba betooni mõranemist märgata . See ,et vihmavett kõikjalt läbi sajab ei üllata vist kedagi.
                            Mulle tundub ,et Lilleküla jalgpallistaadioni valmimine on tegelikult lõplikult hukule määratud. Olemasolev kompleks on juba niivõrd armetus olukorras ,et sellegi parandamine ja korrashoid käib klubile üle jõu.
                            Kõige imelikum on aga see ,et jalgpallifännid ,ajakirjandus ,linnavõimud ,riik ja lihtsalt üldsus sellesse kõigesse nii ükskõikselt suhtuvad.
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              #74
                              Replying to Topic \'A Le Coq arena\'

                              Originally posted by ROOTSI KUNN
                              Kõige imelikum on aga see ,et jalgpallifännid ,ajakirjandus ,linnavõimud ,riik ja lihtsalt üldsus sellesse kõigesse nii ükskõikselt suhtuvad.
                              Ma ei nõustuks sellega, et jalgpallifännid suhtuvad Lilleküla staadioni käekäiku ükskõikselt. Usutavasti jookseb kõigil Eesti jalgpallisõpradel süda verd nähes, kuidas \"Jalgpallitempliks\" planeeritud ehitisest on saamas \"Jalgpallikabel\" või midagi veel kurvemat. Küll aga tekib küsimus, mida saaksid jalgpallisõbrad staadioni ehitamiseks omalt poolt teha. Tõenäoliselt peale probleemile tähelepanu tõmbamise suurt midagi. Lisaks on korraldatud ka talguid, kus aktiivsemad fännid on abiks käinud. Kahjuks entusiasmi najal staadioni valmis ei ehita. Seetõttu jääbki täiesti arusaamatuks riigi ja ka ajakirjanduse suhtumine Eesti riigi ühe visiitkaardi suhtes. Linnavalitsuse suhtumise taga on ilmselt linnaisade isiklik ebasümpaatia jalgpalli ja Aivar Pohlaku persooni suhtes. Riigieelarvest leitakse sadu miljoneid kroone uue kunstimuuseumi ehitamiseks, kuid rahvusstaadionile raha eraldadamine ei ole ilmselt isegi kaalumisel. Tõsi, sisuliselt eraettevõtmise toetamine riigieelarvest on ka omamoodi komplitseeritud. Kahjuks jõuame ikka ja jälle algusesse tagasi - peale jätkuva kurtmise suurt midagi polegi võimalik teha.

                              PS! Ehk õnnestub kolmapäevasel jalgpallikohtumisel FC Toompea - Eesti muusikud näiteks peaminister Partsile (kui ta muidugi mängib) teada anda jalgpallisõprade suurest murest. Iseasi, kas just jutule pääseb, aga ehk oleksid ka vastavasisulised plakatid abiks... Lihtsalt uitmõte...

                              Kommentaar


                                #75
                                Replying to Topic \'A Le Coq arena\'

                                Tänases Eesti Päevalehe Jalgpallilehes esitab Aivar Pohlak A. Le Coq Arena kohta kaks nägemust:
                                Minu optimisti pool ütleb, et kui kõik asjad õnnestub korraldada nii nagu ma soovin, siis on ta 2004. aasta sügiseks valmis. Minu realisti pool aga vastab, et kui asjad nii hästi ei lähe, siis pole valmimist niipea näha. Õnnetus on, et osa meie ühiskonnast peab jalgpalli minu isiklikuks äriprojektiks ja vaatab ka staadionile samasuguse pilguga. Sellist suhtumist on mujalgi.
                                Lihtsalt kommentaariks, et osaliselt staadion ju ongi Aivar Pohlaku isiklik äriprojekt, teisalt on tegemist riigi ja linna esindusstaadioniga. Eriti murelikuks ja kurvaks teeb aga Pohlaku lause intervjuu lõpus:
                                Kui ma jään staadioni ehitusega üksi, siis on kindel, et staadioni ehitus seiskub pikkadeks aastateks ning see on paratamatus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X