320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Publiku juurdekasv Eestikatel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kesa Vaata postitust
    Kokku 1505.....paraku ainult juhul kui kõik eelpoolnimetatud kohad on 100% täidetud.
    Jõudu vaidlemiseks, Petersoo...
    No ja siis eile vastastribüünil äkki 70 tuuri mõlema meeskonna fännidega ja peatribüünil pakuks mingi 25-30, kes istuvad viimastes ülemistes ridades, kus toole otseselt pole. Suurusjärku see muidugi ei muuda.

    Kommentaar


      Algselt postitas Wironia Vaata postitust
      et siis kivi meie kapsaaeda siis? nuh nuh.....

      Arvan, et koondise mängude külastatavus ütleb ise kõik mis öelda vaja - ehk keskmine tulu on ca 55000-60000 - siis on mõtet paigaldada, kuid need skännerid siiski loodud selleks et veenduda kas see triipkood on õige või mitte, kindlasti need annavad mingit reaalset numbrit, ent selle tõttu, et koondise mängule tasuta keegi ei pääse. v.a. mõned üksikud õnnelikud......

      Liigamängudel külastatavus on kuni 50 korda väiksem, lisaks sellele kehtivad mõned soodustused - näiteks oma akadeemia kasvandikud pääsevad tasuta, kohtunikud, teiste klubide mängijad ja treenerid vastava dokumendi ettenäitamisel. Ei tohi ära unustada, et klubi töötajatel on sõpru-tuttavaid keda samuti tihtilugu tasuta lastakse. Seega reaalselt 200 pealtvaatajast pileti eest maksab vaid 10....

      Lisaks sellele publikunumber isegi kui see pole pildi pealt vms võetud ka ei pruugi olla aus ja õige - kuna pealtvaatajate hulka kuuluvad klubi esindajate arvates ka turvamehed, tantsutüdrukud, meedia, pallipoisid. Mõnes linnas ka jalgpallurid ning treenerid arstidega.

      Seega 200 on tegelikult 150....

      Veiko ei pea jah iskilikult neid numberid üle kontrollima, lihtsalt meil miskipärast pilt on hästi moonutatud - Jõhvi 90 on reaalne 40, Paide 150 on reaalne 75, Levadia 1720 on nagu me teame 844..... No pmst kui keegi võtab hästi palju õlut viinaga palaval päeval siis tõesti eham-vähem 844st saab ka 1720 - seega mai mõistaks Levadiat kohe hukka....

      Aga e-riigi üle irvitamine siin pole nagu tark mõte - mine nuputa välja ise mingi publikuregistreerimisrakendus......
      Ma ei taha irvita mitte midagi siin, pane padruneid käppi ja ütle emale köökis jääma.
      Lihtsalt ma ei saa aru miks igal nädalal peaks selle publiku draama näitama kui palju lihtsamad solutsioonid on käes ja nina alla.
      12,000 inimest või 1,500 pole vahet. Mis tähtis on, kuidas neid õigesti ja vaidlematu arvestava. Praktiliiselt, ilma stressita ja kaasaegselt

      - ma 'developer' pole, aga olen kindel keegi Eestis kes seda oskab teha on Miks peaksin irvitama kellel on neid häid oskuseid, vastupidi kiidan.
      Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
      Premium Liiga Clubs News
      Facebook
      Twitter

      Kommentaar


        Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
        Ma ei taha irvita mitte midagi siin, pane padruneid käppi ja ütle emale köökis jääma.
        Lihtsalt ma ei saa aru miks igal nädalal peaks selle publiku draama näitama kui palju lihtsamad solutsioonid on käes ja nina alla.
        12,000 inimest või 1,500 pole vahet. Mis tähtis on, kuidas neid õigesti ja vaidlematu arvestava. Praktiliiselt, ilma stressita ja kaasaegselt

        - ma 'developer' pole, aga olen kindel keegi Eestis kes seda oskab teha on Miks peaksin irvitama kellel on neid häid oskuseid, vastupidi kiidan.
        oh jah......... pole sõnu

        Kommentaar


          Piletitulu läheb Tallinna Lastekodu Maarjamäe Keskusele uute jalgpallide ostmiseks.

          Kui suur summa siis heategevuseks läks ka? 500 eurot tuli ikka täis, mis eeldaks 100 piletiga pealtvaatajat?

          Kommentaar


            Algselt postitas Marts Vaata postitust
            Piletitulu läheb Tallinna Lastekodu Maarjamäe Keskusele uute jalgpallide ostmiseks.

            Kui suur summa siis heategevuseks läks ka? 500 eurot tuli ikka täis, mis eeldaks 100 piletiga pealtvaatajat?
            Kui oli 1700, nagu raiub Levadia, siis peaks raha vähemalt 6000 eurot tulema, kuna kõik ei osta piletit nagunii.

            Kommentaar


              Mind huvitab, miks Levadia sisestas EJL lehele mänguinfole järgmise jutu-

              2.50=5.jpg

              Kui väravas sellest juttu tegime, siis saadeti konkreetsel, aga viisakalt puu taha.

              Edit: loodetavasti väisavad foorumit ka Levadia tegelased. See küsimus on konkreetselt neile suunatud.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Rein, ei oska öelda miks, tavaliselt nad isegi ei kontrolli - liccalt tuled ütled et olen FB fänn vms keegi ei kontrolli, aga see siis kui noorem Kazakov on müügimiis

                Kommentaar


                  sellest e-pileti süsteemist klubidele ja täpsemast publikuarvust on siin foorumis ju jahutud piisavalt ennegi, aga midagi pole juhtunud. pole ilmselt huvitet pooli... klubide vastuseisust võib veel aru saada, aga EJL'i ükskõiksusest eriti mitte.


                  ja veel - tasuta pileti suudab ka vast igaüks ise välja trükkida vajadusel, see pole mingi argument.
                  Seisan üksi mere ääres
                  jalas kollased sandaalid
                  valged, merevahust sääred
                  hüüan: "Elagu skandaalid!"

                  Kommentaar


                    Miks see teema üleüldse oluline on? Ma saaks aru, et sponsorid on pahased. Aga reaalsuses pole ju jalkafännile mingit vahet, et mis number seal protokollis on.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Liit võiks kehtestada pearahamaksu klubidele: iga pealtvaataja (ükskõik kas piletiga või kutsega) pealt maksab klubi 1€ Liidule. Siis vist ei taha enam mõlema poolaja publikuarvu summeerida.
                      See on väga hea mõte, kuid sellele on elegantsem lahendus. Liit kohustab kõigil klubidel leidma publikusponsori ja kui publikuarv ületab nt 500, siis tehakse kõigile midagi välja.

                      Nagu NBAs, et meeskond viskab 100 punni ja kõik piletiga pealtvaatajad saavad tasuta pitsa.

                      Annaks põhjuse piletit osta ja klubid, kes on ihned, ei valetaks nii palju :P
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Miks see teema üleüldse oluline on? Ma saaks aru, et sponsorid on pahased. Aga reaalsuses pole ju jalkafännile mingit vahet, et mis number seal protokollis on.
                        Statistika poolest on täpsem pealtvaatajate arv sama oluline, kui mängu lõppskoor!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas chac Vaata postitust
                          sellest e-pileti süsteemist klubidele ja täpsemast publikuarvust on siin foorumis ju jahutud piisavalt ennegi, aga midagi pole juhtunud. pole ilmselt huvitet pooli... klubide vastuseisust võib veel aru saada, aga EJL'i ükskõiksusest eriti mitte.


                          ja veel - tasuta pileti suudab ka vast igaüks ise välja trükkida vajadusel, see pole mingi argument.

                          See kyll nyyd ylekohtune, just täpsema publikunumbriga on see aasta tugevalt tegeletud, et saada selgust mis seisud tegelikult on. Systeeme voib välja mōelda, vajalik on need ka t88le saada.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Defa Vaata postitust
                            See kyll nyyd ylekohtune, just täpsema publikunumbriga on see aasta tugevalt tegeletud, et saada selgust mis seisud tegelikult on. Systeeme voib välja mōelda, vajalik on need ka t88le saada.
                            Ma tahan küsida kuidas tegeletud? kui Veikot mängudel pole siis edastatakse suht lambist - nagu ühes linnas - tribüünil on 35 inimest edastatakse et 80......

                            Kommentaar


                              Algselt postitas budu Vaata postitust
                              See teema puudutab nüüd küll Tarva duublit,aga nu ikkagi neist peaks kasvama esindumeeskonnale järelkasv.
                              Eile siis toimus mäng Koerus,kus kohalik meeskond võõrustas Tarvas II-te. Mängu võitis õnneks küll kodumeeskond 3-0.
                              Olen mina ka oma elus käinud piisavalt jalgpalli vaatamas,aga eilne oli küll esmakordne. Teada on,et Koerus on jalgpall nr.1 spordiala ja alati on kodumängudel ka publik olemas,eile küll oli meid vaid 70.Meil ikka on kombeks omasi hüüete ja lauluga ergutada,usutavasti teevad ka enamus teisi fänne seda.
                              Kuid esimese poolaja lõpus nõudsid osad Tarva duubli mängijad (panen siis sõna sõnalt ühe noore,kes koguaeg on tukka sättis sõnad): "Võiksite oma plärakastid kinni panna,krdi kohalikud ahvid". Teine lisas veel,et kaduge ära.
                              Ok lasime selle nõudmise kõrvust mööda,kui see mis hakkas juhtuma peale lõpuvilet oli küll ikka väga koomiline ja lausa lapslik,ning vaevalt Tarva duubli mängijatest ilusa pildi jättis.
                              Nimelt peale mängu siirdus vastaste esindaja-treener peakohtuniku juurde ja nõudis,et härra märgiks raportisse,et kohalikud fännid liiga valjult ergutasid omasi ja see ei ole tegelt normaalne. Tuli välja,et jalgpalli peaks vaatama rahulikult ja mitte laulma,ning häälekalt kaasa elama.
                              Kuna kohtunik seda jama ei hakanud kuhugi kirja panema,siis esindaja-treener lubas kaebekirja saata Jalkaliitu.
                              Minu küsimus järgmine,kas Tarva duublis mängivad pehmod või milles on probleem? Mitte kunagi varem ei ole keegi hakanud sellise asja peale nutma,et koerukad omadele kaasa elavad. Ma ei kujuta ette,et nüüd keegi kaebaks Flora või Kalju fännide peale,et tegelased liiga valjult omasi toetavad.
                              Ma ise usun,et tõelised Tarva fännid toetavad ka omasi laulu ja hüüetega,aga selline nõudmine,et staadionil võiks olla vaikus,see oli üllatus!

                              Kas me sellist fännindust sooviksimegi?
                              Nu ma ei oleks eile küll suutnud ettekujutada,et Infoneti peatreener oleks hakanud peakohtunikule kaebama,et Flora fännid liiga innukalt omasi toetavad.
                              Aga sellised avaldused on küll jalgpallile anti-reklaam. Õhtuleht tundis ka selle teema vastu huvi ja lubati ka teisepoole argumente kuulda,aga vaikus sellel rindel. Ma loodan,et Tarva II peatreener tunneb häbi sellise avalduse eest!

                              Igatahes loodedavasti hakkab n.ö neid 12 mängijaid rohkem staadionitele tee leidma!
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Kui matsid väljakuääres meetrikaugusel nõmedusi kraaksuvad, nagu ilmselt oli, siis see pole küll õige fänlus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X