320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Publiku juurdekasv Eestikatel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Üldiselt kipubki vist nii olema, et tehakse arhitektuurikonkurss ja sealt siis valitakse võitja välja. Aga võistlevad arh.bürood teevadki siis ilusa kavandi, mis näeb kena välja, on stiilne-moodne jne. Ühesõnaga, võitmiseks peab kavand olema silmapaistev ja efektne. Praktilisusele rõhku ei panda, sest see võitu koju ei too. Aga tegelikult kõige odavam ja praktilisem olekski tellida selline "odav junn"

    Kommentaar


      Suurematest klubidest peaks Kalju ja Infonet tõsiselt mõtlema taoliste soetamisest. Taset on, saavutusi on, geograafilist identiteeti ka nagu Tallinna mõistes korralikult. Ainult inimestel pole kusagil olla. Niimoodi ei saagi väga publikunumber tõusta. Ise käisin viimatu Hiiul Kalju-Flora vaatamas augustis ja oli ikka külm küll tellingutel tuule meelevallas istuda.

      Kommentaar


        Algselt postitas MNa Vaata postitust
        Suurematest klubidest peaks Kalju ja Infonet tõsiselt mõtlema taoliste soetamisest. Taset on, saavutusi on, geograafilist identiteeti ka nagu Tallinna mõistes korralikult. Ainult inimestel pole kusagil olla. Niimoodi ei saagi väga publikunumber tõusta. Ise käisin viimatu Hiiul Kalju-Flora vaatamas augustis ja oli ikka külm küll tellingutel tuule meelevallas istuda.
        Pooldan su mõtet ja tribüünide vajalikkust aga piiranguks saab ilmselt asjaolu, et enamus klubid, kaasa arvatud Kalju ja Infonet, rendivad staadioneid linnalt / omavalitsuselt. Palju sa ikka võõra varasse investeerid.

        Kommentaar


          Algselt postitas Karter Vaata postitust
          Pooldan su mõtet ja tribüünide vajalikkust aga piiranguks saab ilmselt asjaolu, et enamus klubid, kaasa arvatud Kalju ja Infonet, rendivad staadioneid linnalt / omavalitsuselt. Palju sa ikka võõra varasse investeerid.
          Mis siis, et staadion linna oma on, sest Kalju ju jääbki seda kasutama, 80 pealtvaatajat mängudel, nagu Sillamäega oli. Palju nad sinna ise üldse investinud ongi? Kas üldse?

          Infol ilmselt ka sama case. Nüüd pidavat linn sinna kupli talveks peale panema.

          Kommentaar


            On 30. oktoobri pühapäevane päev. Õues on mingi +3 või +4 kraadi vms. Kalevi kunstmuru. Omavahel kohtuvad 2. liiga 12. võistkond ja 3. liiga 2. võistkond. Hakatakse selgitama, kes saab järgmine aasta mängida 2. liigas. See oli kusjuures sitaks soe päev tegelikult arvestades kuupäeva.

            Mul tekib küsimus, isegi Meistriliiga hooaeg on liiga pikk. Meil lubatakse terve järgnev nädal ainult lund. Laupäeval tulevad 2 ülipõnevat ja otsustavat mängu. Miks, kelle jaoks, mida me taotleme sellega, et 6. november lõppeb hooaeg? Lumetuisu sees selgub meister kõige põnevamas hooajas ever. Keda see staadionile minek veel meelitab?

            Ja nüüd tagasitulles selle üleminekumängu kohta. Protokolli järgi oli pealtvaatajaid 4, ok võib-olla oli ka 10. Aga kelle jaoks see mäng seal peetakse? Kas meil on madalamad liigad koosnemas vaid professionaalidest? Mida me taotleme amatöörjalgpalli play-offidega novembrikuus? Ausalt, ma olen suurim jalgpallifänn üldse, aga ka endal viskab selline debiilsus kopa ette. Minu arust on see debiilsus.

            Ja muide, selles mängus sai minu meelest vigastada vähemalt 5 mängijat. Minu meelest ei ole see kokkusattumus.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas gd77 Vaata postitust
              Viitsid saada neile meil ja küsi. Oleks tõesti huvitav teada kallid need on.
              Konkreetsete mudelite kohta öeldi mulle numbrid £11,195 + VAT ja £213,658 + VAT. Meie rahas oleks see väiksem variant siis umbes 12 500 € + käive. Vundamendi rajamine, transport ja kaadervärgi paigaldus tuleks veel hinnale muidugi lisaks.

              Mulle pandi meiliga kaasa veel hunnik pdf-materjali. Nagu arvata võis, siis valikuvõimalusi on nagu muda. Samas ma tahaks uskuda, et õiged meistrimehed leida, siis kohalikud saaksid väiksema raha eest sarnase asjaga hakkama (iseasi muidugi igast sertifikaadid ja nõuetele vastamine, millest mul pole halli aimugi).

              Kommentaar


                Algselt postitas Andres. Vaata postitust
                Konkreetsete mudelite kohta öeldi mulle numbrid £11,195 + VAT ja £213,658 + VAT. Meie rahas oleks see väiksem variant siis umbes 12 500 € + käive. Vundamendi rajamine, transport ja kaadervärgi paigaldus tuleks veel hinnale muidugi lisaks.

                Mulle pandi meiliga kaasa veel hunnik pdf-materjali. Nagu arvata võis, siis valikuvõimalusi on nagu muda. Samas ma tahaks uskuda, et õiged meistrimehed leida, siis kohalikud saaksid väiksema raha eest sarnase asjaga hakkama (iseasi muidugi igast sertifikaadid ja nõuetele vastamine, millest mul pole halli aimugi).
                Ma usun ka, et mõni kohalik ehitusfirma paneks selle raha eest 2 sellist püsti.

                Kommentaar


                  Algselt postitas MNa Vaata postitust
                  Ma usun ka, et mõni kohalik ehitusfirma paneks selle raha eest 2 sellist püsti.
                  Väga huvitav. Nii et Hiiu ja Lasnamäe saaksid mingi 100k eest korralikud tribüünid piisava arvu istekohtadega.
                  www.playmaker.ee

                  Kommentaar


                    Algselt postitas gd77 Vaata postitust
                    Väga huvitav. Nii et Hiiu ja Lasnamäe saaksid mingi 100k eest korralikud tribüünid piisava arvu istekohtadega.
                    Äärmiselt ehituskauge inimesena ma usun küll, et 100 kiloga saaks korraliku asja valmis.

                    Kommentaar


                      Pärnus valmis suve algul uus ja vast, et ilusaim staadion Eestis. Esimeses mängus pandi Levadiale ploomid ja rahvast oli 940. Kindlasti selle aasta parim jalkaelamus. Kõik väga vinks-vonks. Eelmisel nv-l vs Narva oli pealtvaatajaid vist ca 100, kuigi ilm oli täitsa nitsevoo. Ehk et minu arvamust pidi - hooaeg lõpeb liiga hilja ja Pärnu puhul on sportlik tase sitemast sitem. Arvan, et kui Pärnu mängiks momendil medalitele oleks 500 lõdvalt, võibolla rohkemgi staadionil. Heal staadionil on tore vutti vaadata, aga kui platsil toimuv on konkreetne okse, siis ei viitsi ise enam minna ja veel vähem kedagi kaasa vedada.
                      Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
                        Pärnus valmis suve algul uus ja vast, et ilusaim staadion Eestis. Esimeses mängus pandi Levadiale ploomid ja rahvast oli 940. Kindlasti selle aasta parim jalkaelamus. Kõik väga vinks-vonks. Eelmisel nv-l vs Narva oli pealtvaatajaid vist ca 100, kuigi ilm oli täitsa nitsevoo. Ehk et minu arvamust pidi - hooaeg lõpeb liiga hilja ja Pärnu puhul on sportlik tase sitemast sitem. Arvan, et kui Pärnu mängiks momendil medalitele oleks 500 lõdvalt, võibolla rohkemgi staadionil. Heal staadionil on tore vutti vaadata, aga kui platsil toimuv on konkreetne okse, siis ei viitsi ise enam minna ja veel vähem kedagi kaasa vedada.
                        Uue staadioniga kaasnes muusead piletihinna tõus 3-lt eurolt 5-le ja õlle hind 3 eurot.
                        Soomlastele odav..
                        Palju õnne!

                        2015 a-l maksis Pärnu kodumängude pilet 2 eurot ja madalaim publikuarv oli 190.

                        Kommentaar


                          Publiku teema on ju seetõttu põnev teema, et siin saavad kõikvõimalikud jalgpallilised aspektid kokku (sportlik sooritus, tingimused, stoori jms). Korralik staadion on üks stabiilselt mängudele käiva publikuhulga (põhi)eeldusi, ent siiski on see vaid üks element kogu kompotis. Ning eks esimene hooaeg on alati erilisem.

                          Kommentaar


                            Mind ikka imestab klubide käitumine sotsiaalmeedias (FB näitel) kolm päeva enne otsustavat viimast kohtumist.

                            Kulla punt:

                            1. Infonet - Ühtegi postitust seoses laupäevase mänguga, mis otsustab tiitli.
                            2. Levadia - Kodumängu üritus (70 osalejat) ja päise foto. Ühtegi postitust laupäevase mängu kohta või tiitlistaatuse kohta.
                            3. Kalju - Kodumängu üritus (181 osalejat), päise foto, küsitlus, Kuno üleskutse ja korduvad postitused.

                            Kalju ainuke, kes toodab, Levadia nõrk, Infonet null.

                            Ülejäänud:

                            4. Flora - Ühtegi postitust seoses laupäevase mänguga, mis otsustab Euroopas mängimise.
                            5. Sillamäe - Ühtegi postitust seoses viimase mänguga, mis otsustab nende lõppkoha.
                            6. Paide - Kodumängu üritus (32 osalejat) ja vale kuupäevaga päise foto. Ühtegi postitust seoses viimase mänguga, mis otsustab nende lõppkoha.
                            7. Narva - Ühtegi postitust seoses viimase mänguga, mis otsustab nende lõppkoha.
                            8. Tartu - Ühtegi postitust seoses viimase mänguga, mis otsustab nende lõppkoha.
                            9. Pärnu - Ühtegi postitust ega üritust seoses viimase kodumänguga (põhi)hooajal.
                            10. Rakvere - Kodumängu üritus (21 osalejat), päise foto, videoklipp ja viide, et tegu viimase mänguga Premium liigas.

                            Rakvere ainuke tubli, Paide proovib ka, ülejäänud null.

                            Seega kümnest klubist on 2 klubi, kes näevad vaeva, 2 klubi, kes miskit üritavad ja 6 kellel on täiesti savi.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas tudeng Vaata postitust
                              Mind ikka imestab klubide käitumine sotsiaalmeedias (FB näitel) kolm päeva enne otsustavat viimast kohtumist.

                              Kulla punt:

                              1. Infonet - Ühtegi postitust seoses laupäevase mänguga, mis otsustab tiitli.
                              2. Levadia - Kodumängu üritus (70 osalejat) ja päise foto. Ühtegi postitust laupäevase mängu kohta või tiitlistaatuse kohta.
                              3. Kalju - Kodumängu üritus (181 osalejat), päise foto, küsitlus, Kuno üleskutse ja korduvad postitused.

                              Kalju ainuke, kes toodab, Levadia nõrk, Infonet null.

                              Ülejäänud:

                              4. Flora - Ühtegi postitust seoses laupäevase mänguga, mis otsustab Euroopas mängimise.
                              5. Sillamäe - Ühtegi postitust seoses viimase mänguga, mis otsustab nende lõppkoha.
                              6. Paide - Kodumängu üritus (32 osalejat) ja vale kuupäevaga päise foto. Ühtegi postitust seoses viimase mänguga, mis otsustab nende lõppkoha.
                              7. Narva - Ühtegi postitust seoses viimase mänguga, mis otsustab nende lõppkoha.
                              8. Tartu - Ühtegi postitust seoses viimase mänguga, mis otsustab nende lõppkoha.
                              9. Pärnu - Ühtegi postitust ega üritust seoses viimase kodumänguga (põhi)hooajal.
                              10. Rakvere - Kodumängu üritus (21 osalejat), päise foto, videoklipp ja viide, et tegu viimase mänguga Premium liigas.

                              Rakvere ainuke tubli, Paide proovib ka, ülejäänud null.

                              Seega kümnest klubist on 2 klubi, kes näevad vaeva, 2 klubi, kes miskit üritavad ja 6 kellel on täiesti savi.
                              Infonetiga lood sellised, et kogu arutelu ja üleskutsungid toimuvad nende fänniklubi lehel.

                              Kommentaar


                                Infonet: You are right. All speculation about the last game, we left for our media. Regarding the organization of the game, all of the information discussed in our fan group.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X