320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Publiku juurdekasv Eestikatel

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

Algselt postitas dnb Vaata postitust

halvad ja madalamad kui enne koroonat

Premium liiga (jalgpall.ee) saad ise tutvuda kui kerid alla külastatavuse juurde
    Teoreetiliselt kui palju võis mõjutada see, et hooaega alustasid enamus satsid samal väljakul - Sportlandi kunstmuru peal? Ja ei saadud omas kodus mängida. Ma eeldan, et toonased numbrid olid maru madalad ka.

Kommentaar

Mängude kellaajad kisuvad väga ebasobivaks, kui ainult ühte staadionit saab kasutada.

Kommentaar

Vastab tõele, et keskmine per mäng jäi madalamaks kui 2019.
        Positiivne on see, et nii vinget sügiste mängude keskmist samas pole PL näinud. Tavaliselt on septembrist alates alati drop, seekord suutsime taset hoida, isegi kui tegelikult sportlikku pinget oli vähem.

Ma tänan kõiki, kes täitsid ka tagasisideankeeti. Üle 500 vastaja oli! Hetkel tegelen nende läbitöötamisega.

Alati on oodatud ka muljed, kas see hooaeg tundus kuidagi tribüünil teistmoodi ka? Kuidas oli atmosfäär?
        sigpic

Kommentaar

Minu meelest, võin muidugi ka eksida, meelitasid derbymängud Flora ja Levadia vahel tänavu stabiilselt hea arvu publikut? Plusspoolele võib kanda ka Pärnu publiku, hoolimata meeskonna kehvast minekust ei kandunud see kuidagi pealtvaatajate arvudesse.

2019 aasta numbritele mitte järgi jõudmine on täiesti ootuspärane. Koroonakriis paraku tähendas, et kogu kogukondliku tööd tuleb jälle otsast alata, sest kohalik jalgpall paraku on teema, mis inimestel kohe meelest kaob kui sellele pidevalt tähelepanu ei pöörata. Lisaks on liigast langenud Viljandi, kes parematel aegadel 4-500 inimest stabiilselt tribkale tõi.
          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

Kommentaar

Ja Tammeka publikunumber on ka minu meelest langustrendis. Ilmselt seotud eelmise hooaja väga kehva tulemusega.

Kommentaar

Working...
            X