320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Publiku juurdekasv Eestikatel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ballack Vaata postitust
    Nõustun. Sõbrad mul kes klubijalgpalli ei vaata Eestis need Kaljust ei tea midagi eriti...küll aga Florast ja Levadiast.
    Eksite, millisel klubil on koige rohkem pealtvaatajaid olnud viimased 2 aastat? Mis vahet seal on millise klubi särki taanlased ära tunnevad. Kaua on Kalju meistriliigas mänginud heh? Mitu korda euroopas? Mitu mängijat on müünud Taani ? Kust nad peaksid teadma ja kuidas on see seotud sellega, milline klubi on populaarseim EESTIS?

    Kuidas see piletite jagamine ei toiminud kui kohale tuli üle tuhande 4 saja asemel? Seda veel kehva ilmaga nagu on rääkiti siin? See on ju haigelt parem sellest, mis mujal toimub Floral ei tulnud veel paar aastat tagasi Levadia vastu osades mängudes tuhandetki kokku, kui mu mälu ei peta siis vist ainult paarsada JA SEE OLI SIIS KUI FLORA JA LEVADIA VOITLESID TIITLI PÄRAST! Kalju asi toimib väga hästi moelge, mis siis hakkab toimuma kui nad päriselt tiitli pärast kunagi voitlema hakkavad.

    Lisaks veel, mida rohkem fänne on staadionil seda monusam on mängule minna. Pohjus, miks ma ei viitsinud minna oli see, et statkal oli ainult mingi 50 inimest enamustel mängudel ja suht hale oli kohale minna ja üritada midagi karjuda... Kui ikka tuhat on juba koos siis on fiiling juba täiesti teine ja kui Kalju suudab seda stabiilselt teha hakkab see number kasvama veel enam minu meelest.

    Kuidas maakeeli rant oelda?



    Lisaks veel, miks peab jalkaliit klubide eest hakkama turundust tegema? Kas klubid sellest ise ei peaks hoolima? Kas Levada ise ei oelnud, et pohjuseks, miks ta ei investeeri rohkem Levadiassa on see, et keegi ei tule vaatama kui küsiti, miks ei panda kokku meeskonda mis saaks pohiturniirile paar aastat tagasi.

    Kommentaar


      Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust

      Gallacheriga peab taas paljuski nõustuma. Minu meelest oleks ok, olnud kui 15000 oleks kohale tulnud 10%. See oleks siuke norm. Aga siin on ka jälle selline konks, et kuna pileteid pandi postkastidesse mitte ei jagatud käest kätte, siis tõmbas see pileti emotsionaalset väärtust ehk tiba alla ja sprst tuli ka vähem kohale. Ei tasu alahinnata inimlikku kontakti. Samas on Kalju ses suhtes küll õige laine peal, et otsepostitust peetakse siiski üheks efektiivseimaks turundusettevõtmiseks.

      .
      Enne mängu ütlesime ka meedias välja, et ootame reaalselt kuskil 1500 inimest. Ehk tagasiside oleks 10%, mis on passiivse kampaania puhul normaalne.

      Natuke jäi sellest meie seatud numbrist puudu. Siin on 2 otseses seoses tegurit. 1) ilm - vahetult enne mängu alanud paduvihm. 2) Halvasti kujundatud mängukutse, mis meenutas flaierit või reklaamposti ja rändas väga paljudel otse prügikasti. See % oli uskumatult suur, kui paljud inimesed tegelikult ei teadnudki, et nad said tasuta kutse mängule. Siin saame ainult iseennast süüdistada ja teha sellest tulevikuks järeldused.

      Aga ma leian, et meil pole siiski põhjust häbenemiseks. Võtsime südameasjaks, et saaks jälgpalli mängida täis tribüünide ees ja see ka õnnestus.
      Tegemist oli kõrgeima publikunäitajaga sel aastal ML-is. Üldkokkuvõttes võib jääda rahule, kuna need inimesed, kes olid kohal said kindlasti hea emotsiooni.
      "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
      www.facebook.com/jkkalju

      Kommentaar


        Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
        Enne mängu ütlesime ka meedias välja, et ootame reaalselt kuskil 1500 inimest. Ehk tagasiside oleks 10%, mis on passiivse kampaania puhul normaalne.

        Natuke jäi sellest meie seatud numbrist puudu. Siin on 2 otseses seoses tegurit. 1) ilm - vahetult enne mängu alanud paduvihm. 2) Halvasti kujundatud mängukutse, mis meenutas flaierit või reklaamposti ja rändas väga paljudel otse prügikasti. See % oli uskumatult suur, kui paljud inimesed tegelikult ei teadnudki, et nad said tasuta kutse mängule. Siin saame ainult iseennast süüdistada ja teha sellest tulevikuks järeldused.

        Aga ma leian, et meil pole siiski põhjust häbenemiseks. Võtsime südameasjaks, et saaks jälgpalli mängida täis tribüünide ees ja see ka õnnestus.
        Tegemist oli kõrgeima publikunäitajaga sel aastal ML-is. Üldkokkuvõttes võib jääda rahule, kuna need inimesed, kes olid kohal said kindlasti hea emotsiooni.
        Nüüd jääb ainult loota, et oskate needsamad tuhatkond Kalju poolehoidjat ka laupäeval A le Coqi meelitada.
        See oleks trikk, mis annaks alust arvata, et te mitte ainult Kalju, vaid siiralt kogu Eesti jalgpalli külastatavuse pärast muretseksite.

        Tegelikult pole Eesti jalkategelastel ML turundamiseks eeskuju vaja kaugelt otsida.
        Veikkausliiga on suomalaisen jalkapalloilun miesten pääsarja ja samalla pääsarjaa hallinnoiva organisaatio.

        Veikkausliiga on suomalaisen jalkapalloilun miesten pääsarja ja samalla pääsarjaa hallinnoiva organisaatio.


        Eesmärk võiks tulevikus sellesse seltskonda kuuluda

        Kommentaar


          Algselt postitas kesa Vaata postitust
          Nüüd jääb ainult loota, et oskate needsamad tuhatkond Kalju poolehoidjat ka laupäeval A le Coqi meelitada.
          See oleks trikk, mis annaks alust arvata, et te mitte ainult Kalju vaid siiralt kogu Eesti jalgpalli külastatavuse pärast muretseksite.

          ]
          Mõned helgemad pead tegid siin arvutusi ja leidsid, et kuskil 150 inimest võib olla see arv, mis Kalju tuleva laupäev ainuüksi enda poolt inimesi kaasa tõmbab.

          Aga ma usun, et tuleb palju pealtvaatajaid, kuna intriig on alles ja kasvanud peale Kalju võitu.
          "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
          www.facebook.com/jkkalju

          Kommentaar


            Intriig on juba homme, kui Flora-Levadia vastamisi lähevad. Usun, et seda mängu lähevad väääga mitmed kalju poolehoidjad vaatama!

            Kommentaar


              Vaadake kus täna on Arenal rahvast, miks eile sellist arvu polnud?

              Kommentaar


                Kommentaar


                  hea mäng,kuno

                  Kommentaar


                    väga positiivne (Y)

                    ainult kolm tillukest märkust teostuse kohta (aga need tõesti ainult norimiseks):
                    - kas Meistriliiga logo oleks pidanud ikka roosaks tegema
                    - minu meelest oleks lahe, kui lihtsalt kisa asemel oleks olnud mõni Kalju lauluke a'la "We love Kalju" vms.
                    - see vs-i pildis keerlemine võtab liialt tähelepanu ära, selle asemel võiksid näiteks olla logod pidavas vaikses liikumises.


                    kokkuvõttes igatahes väga positiivne! kas see jooksis ka LEDil?

                    Kommentaar


                      Tahaks ära märkida Levadia ponnistuse, et pealtvaatajaid oleks.Lõppenud nädalal tehti piletiaktsioon, mille käigus isegi raadios jagati pileteid. Kahju, et Soccernet.ee ega mõni teine väljaanne ei pidanud oluliseks sellest rääkida ja sellele läbi omakorda veel suurendada huvi mängu vastu.
                      Pealtvaatajate number ka täiesti korralik 550.

                      Üle mõistuse on muidugi see, mis Narvas toimub...20 pealtvaatajat !!!
                      "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                      www.facebook.com/jkkalju

                      Kommentaar


                        Kas kuskil on ka madalamate liigade publikunumbrid saadaval või need peaks ise käsitsi arvutama.
                        Igaljuhul vaatasin et III lõunas on suurimad ametlikud numbrid, 70 inimest, nii Järva-Jaanil kui Koerul. Mõlema keskmised sel hooajal ca 50.
                        Et rekord ikka enda kätte võtta oleme Järva-Jaani viimasel mängul selle ka ühe eesmärgina välja kuulutatud-> www.jjaani.tk
                        Võtan kandle ja Tiugu ühes ja elan jälle!

                        Kommentaar


                          2008 184

                          2009 189

                          Kommentaar


                            Novembris on lahe jalgpalli mängida!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                              Novembris on lahe jalgpalli mängida!
                              Märtsis ka.

                              Kommentaar


                                Juba aastaid on publikunumbrid sama nigelad , väikeste kõikumistega. Aga ometigi ( ma ei tea viimaseid statistikaid ) harrastajate arv vist tõuseb ja noori andekaid kerkib kogu aeg esile ning noortekoondised on mõningast edu saavutanud. On siis suured publikunumbrid meie jaoks üldse olulised ? Kas publikunumbreid saab ,kuidagi siduda ala kandepinna laienemise või vähenemisega? Kas ala publikunumbrid soodustavad andekate noorte esiletõusu või vähendavad seda?
                                On meil üldse vaja eriliselt pingutada ,et rahvast tribüünidele meelitada ? Kuhu investeerida ? Kas kasvatada kogu aeg uusi noori ,et täita stabiilselt oma siseturgu ,kus mängib 10 meistriliiga klubi ja kellest igal aastal läheb 3-4 ,heal juhul 8-10 noort välismaale õnne otsima, lootuses edaspidi koondisele kasu tuua.?
                                Või osta kalli raha eest sisse paar tolmuahvi ,tehes klubid mõningal määral atraktiivseks , samas hoides kokku noorte kasvatamise pealt ?
                                Ma ei tea ,mis ülejäänud spetsialistid siin foorumis arvavad aga mulle tundub ,et Eesti meistriks tulemiseks pole mõtet mingite kalliste välismaalaste peale suurt raha raisata. Võid saavutada edu oma klubile,meelitad juurde ka publiku ,kuid pikas perspektiivis teed karuteene nii endale kui kogu alale. Kui saad aga odavalt kätte mõne omadest parema välismaalase siis miks mitte,kui raha on.
                                Vaielge vastu ,kui leiate ,et mul pole õigus aga minu meelest suur publikuhuvi ei ole paraku seotud ala edukuse , jätkusuutlikkuse ja andekate noorte esiletõusuga , nii imelikk kui see ka ei ole.
                                FCF Forever

                                Kommentaar

                                Working...
                                X