320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Publiku juurdekasv Eestikatel

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

Minu arust on see kultuuri küsimus. Ööklubides, baarides ja restoranides on suitsuruumid ja keegi ei kobise, et suitsu saab ainult seal teha, kui suitsuruumi pole tuleb suitsetada õues. Mina leian, et tribüünil suitsetamine on oma olemuselt ebaviisakas.
    Eriti odav oleks vaadata kuidas konid hambus ja klubi lipud käes oma lemmikmeeskonnale kaasa elatakse... Olgem ausad, see oleks labane!

Samas ma olen seisukohal, et staadionilt välja saata... kuskile aia taha suitsetama on ka täiesti jabur. Kuna kogu üritus on õues, siis võiks olla lihtne reegel, tribüünidel ei suitsetata. Mujal andku minna.

See on minu isiklik arvamus kui see kedagi huvitab
    www.jkkalju.ee
    www.facebook.com/jkkalju

Kommentaar

Kuno, kuidas saab väita, et riigid kus eelpoolnimetatud keeldu staadionitel jm. pole, oleksid kuidagi viletsama (vuti)kutuuriga kui meie, kas sealsed inimesed on ebaviisakamad kui meie?

Kas mitte me ise, oma tühjade (fänni)tribüünide ja just rõhutaks, meie klubidel puuduvate või puudulike fänniseltskondadega ole vutikultuuritud? Kas mitte meie turvad pole silmatorkavalt ebaviisakamad kui mujal?

Ainuke riik mida olen külastanud (ja Euroopa riike, kus ma pole vutti vaatama sattunud võib sõrmedel üles lugeda), kus staadionil olen põrganud fännisektoris tubakakeeluga, on Inglismaa.
      Ühes Londoni klubis sain aga kõige ebanormaalseme kogemuse, kus fännid tõmbasid tobi ja kallasid kurgust alla õlut täissuitsetatud peldikus pissuaaridele nõjatudes. Vaheajal kui staadioni siseruumid liigselt tossuseks muutusid, avati õnneks väravad, mis pidavat erandjuhtum olema.
      Vaat see oli minu meelest kultuuritus, milleni viivad täiskeelud.

Tavakülastajatele mõeldud küljetribüünid, ok keelake aga fännisektorid, kus seltskond karusem, elagu lõdvemate reeglitega elu.

Kommentaar

No üle reguleerimise poolt ma ei ole... Turvade küsimuses ei oska kaasa rääkida, mul pole ühtegi negatiivset kogemust endal olnud ja see suitsu teema oli puhtalt minu isiklik arvamus. Samas ma olen suht tolerantne ja sellepärast ma mängule minemata ei jätaks kui keegi trimpkal suitsu teeb... Iseenesest me oleme Nõmmel mõelnud, et võiks vesipiibud saadaval olla... hea popsutada ja jalkat vaadata
        www.jkkalju.ee
        www.facebook.com/jkkalju

Kommentaar

Algselt postitas Kuno Vaata postitust
          No üle reguleerimise poolt ma ei ole... Turvade küsimuses ei oska kaasa rääkida, mul pole ühtegi negatiivset kogemust endal olnud ja see suitsu teema oli puhtalt minu isiklik arvamus. Samas ma olen suht tolerantne ja sellepärast ma mängule minemata ei jätaks kui keegi trimpkal suitsu teeb... Iseenesest me oleme Nõmmel mõelnud, et võiks vesipiibud saadaval olla... hea popsutada ja jalkat vaadata
          Krt. vesipiip on tõesti hea mõte . ILusate ilmadega oleks hea mattide peal baldeitada ja mulistada Istanbulis enne Gala mängu sai seda proovitud küll ja rohkem.
          Aga usu Kuno ! Kõige parem publikumagnet on siiski pingeline liigatabel nagu praegu,kus neli-viis klubi on lausa kullakonkurentsis ja selline seis võiks kesta kuni hooaja lõpuni . Mina olen kindel ,et siis lüüakse kõik publiku rekordid.
          FCF Forever

Kommentaar

Ma olen nõus Kunn! Aga seda pingelist seisu ongi vaja ühe piibuga nats leevendada ju... Eriti kuluks see Raulile ära, temaga on lausa võimatu mängu koos vaadata ju
            www.jkkalju.ee
            www.facebook.com/jkkalju

Kommentaar

Rootsikunn piibuga Hiiu statal oleks lege! Selline laul veel foonil
              http://gobarbra.com/hit/new-691e3988...beb624d205b69d
              www.jkkalju.ee
              www.facebook.com/jkkalju

Kommentaar

Vesipiibu poolt olen minagi, kuid tavasuitsetamist ei tohiks lubada. See pole koondisemängudel ka lubatud (PS: salaja võid teha)

Kuno, miks ma peaks Kalju fänniks hakkama?
                Kunn, miks ma peaks Flora fänniks hakkama?

Kommentaar

Sellele küsimusele pead ikka ise vastuse leidma
                  www.jkkalju.ee
                  www.facebook.com/jkkalju

Kommentaar

Päris korralikud pealtvaatajate arvud kõikidel, peale Viljandil.

Kommentaar

Trans tegi vooru parima tulemuse :O
                      Kesa millal see viimati juhtus?

Kommentaar

Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                        No tõeline viljandlane ei pea seda ollust ju oma kandi klubiks ,pigem tegemist ikka pealinna meeskonnaga !aga pealinnas isegi fänne vähe ja neile kahjuks ei jätku neid.Pohlak oleks pidanud ikka selle klubi Hiiumaale viima nagu üks variant läbi käis.Kärdla FC Viljandi
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

Kommentaar

Kas Kalju 227 inimese sekka on arvatud ka säästutribüüni rahvas ? Ühe mänguseisaku ajal loendasin seal kokku täpselt 70 (!) nägu.
                          Newton Heath 1878

Kommentaar

Hmm...Huvitav mis sai/on saanud projektist "säästuka kinnipanemisest" ehk siis reklaamplagude ette paigaldamisest säästuka avarale vaatele??

Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!

Kommentaar

Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                              Isegi ,kui mulgid FC Viljandit oma klubiks ei pea on 75 pealtvaatajat armetult vähe . Täiesti arusaamatu ,et Meistriliiga mäng ühes keskmise suurusega Eesti linnas mitte kedagi ei huvita. Huvitav palju Tuleviku mänge praegu vaatamas käib ?
                              FCF Forever

Kommentaar

Tulevikul Sörve vastu oli 130 silmapiiri kaemas, seega siiski rohkem.

Kommentaar

Working...
                                X