320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Publiku juurdekasv Eestikatel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ära hakkavad tüütma need Transi süüdistamised. Tõestagu siis, et keegi on süüdi ja löögu ta siis teistele hoiatuseks risti. Seni maani kuni aetakse jura, et me teame küll, aga midagi ei saa tõestada ja teha, hoidku parem suu kinni.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Ära hakkavad tüütma need Transi süüdistamised. Tõestagu siis, et keegi on süüdi ja löögu ta siis teistele hoiatuseks risti. Seni maani kuni aetakse jura, et me teame küll, aga midagi ei saa tõestada ja teha, hoidku parem suu kinni.
      Ära tüütab see ,et midagi ette ei võeta. Siin pole midagi enam vaja tõestada kogu jalgpalliüldsus nõuab ,et EJL võtaks ette konkreetsed sammud Narva elimineerimiseks. Mina igatahes kaalun tõsiselt ,et kas ma üldse enam ML-mänge külastan sel hooajal .Protesti märgiks .
      FCF Forever

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Ära hakkavad tüütma need Transi süüdistamised. Tõestagu siis, et keegi on süüdi ja löögu ta siis teistele hoiatuseks risti. Seni maani kuni aetakse jura, et me teame küll, aga midagi ei saa tõestada ja teha, hoidku parem suu kinni.
        Point on ju selles lauses: "Tasub meenutada paari aasta tagust Läti jalgpalliliidu ja Dinaburgi juhtumit, kus alaliit pidi kompromissi korras kahjutasu maksma, sest Rahvusvahelises Spordikohtus jäänuks nad tõenäoliselt kaotajaks." Lihtsalt kogu kihlveondus/mängudega hämamine on nii hämar teema, et seda ei saa sisuliselt 100% tõestada. Kui keegi just konkreetse rahasaamisega vahele ei jää, mille tõenäosus on nullilähedane. Praegu ongi nö tõestus see, et kindlale tulemusele tehakse ebanormaalselt palju panuseid ja see tulemus tulebki. Korduvalt. Jalgpallurid saavad alati öelda "meil oli lihtsalt sitt päev" ja tõestamine, et väravaesine lollimängimine oli sihilik, on ju võimatu.

        Eks Pohlak ja co lootis, et petumängude päevavalgele toomine kaotab need liigast, vahelejäämiskartuses, ära. Kuid nii ei läinud.

        Samas seni kuni liigas on Transid ja Ajaxid ning mõnede meeskondade väravates on kummalistest riikidest pärit ja üle mängu pirukaid tegevad kollkiiprid, siis polegi mõtet mänge vaatamas käia. EJL on selle mitte-midagi-tegemise riski võtnud ja vaadates publikunumbreid, ka valusasti vastu näppe saanud.

        Kommentaar


          Algselt postitas eika Vaata postitust
          Lihtsalt kogu kihlveondus/mängudega hämamine on nii hämar teema, et seda ei saa sisuliselt 100% tõestada. Kui keegi just konkreetse rahasaamisega vahele ei jää, mille tõenäosus on nullilähedane. Praegu ongi nö tõestus see, et kindlale tulemusele tehakse ebanormaalselt palju panuseid ja see tulemus tulebki.
          Täpselt.
          Samas võib ju Hiinas olla alati mingi rikkur, kes hängib "Hiina Triobeti" versioonis ja lükkab lihtsalt meeletuid summasid tundmatutele mängudele. All in.

          Kommentaar


            Transi mehed vaatavad ning muigavad kõige selle peale.

            Kommentaar


              Algselt postitas eika Vaata postitust

              Eks Pohlak ja co lootis, et petumängude päevavalgele toomine kaotab need liigast, vahelejäämiskartuses, ära. Kuid nii ei läinud.
              Siis on ta küll väga naiivne inimene.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                paistab jh nii et Trans teeb paar kokkuleppemängu (mõnega ei pruugi vahele jääda) ja neil on karikast poogen. Muidu on tubli sats ja pidevalt medalikohal, neil oleks suurepärane võimalus arvatavasti ka võita karikas, kuid paar kokkuleppemängu ja punktid kaovad. Narva mänge ei lähe mina kunagi vaatama.

                Ja mängude hajutamine laupäeva-pühapäeva suhtes oleks igati loogiline, eriti suvel. Teist aastat toimub Rahvaliiga ja enamus mänge on siiski lepitud kokku laupäevaks, seega kaks nädalavahetust kuus on ML kadunud publikust arvatavasti teatud kontingent. Seega suvised mängud minu arust tõsta pühapäevale, sest reede peale tööd siiski läheb rahvas arvatavasti kohe maale nagu räägitakse.

                Kommentaar


                  Tammeka- Sillamäe Pealtvaatajaid: 416
                  Trans - Levadia Pealtvaatajaid: 385
                  Kalju - Kuressaare Pealtvaatajaid: 350
                  Flora - Paide Pealtvaatajaid: 120
                  Viljandi - Ajax Pealtvaatajaid: 105

                  Kui Kalju publikunumber on täpne, siis tuleb Floral midagi tõsiselt ette võtta, et sarnase publikunumbrini jõuda...Kuidas on võimalik sisuliselt reklaamita meelitada Hiiule 350 nägu mänguks Kuressaarega aga Arenale 120 Paidega, kas loeti ikka õieti, kohalolnud, mitte Kalju fännid, kommenteerige..

                  Kommentaar


                    tammekal oli täna küll mõnusalt rahvast. ja respekt sillamäe fännidele, kes terve mängu kaasa laulsid. tammeka fänne eriti ei kuulnud, aga asi võis olla selles, et ma istusin neist kaugemal ka.

                    Kommentaar


                      Flora peab tõesti pea tööle panema ja mõtlema mis valesti on. Aga üldiselt päris heade numbritega voor!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
                        tammeka fänne eriti ei kuulnud
                        Eks siin ole omad põhjused ka, kuid ma ei tea, kas praegu on veel õige hetk neid siin lahkama hakata.

                        Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


                        Kommentaar


                          Kuskilt ei leia normaalsemaid pilte Eesti fännidest. Kuno, Kaljul on ju fänne, kust leian neist pilte?? Äkki teha mingi eraldi galerii kuskile? Flora kohta sain mõned. Kahjuks isegi Eesti koondise kohta on suht raske nii leida.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas dnb Vaata postitust
                            Kuskilt ei leia normaalsemaid pilte Eesti fännidest. Kuno, Kaljul on ju fänne, kust leian neist pilte?? Äkki teha mingi eraldi galerii kuskile? Flora kohta sain mõned. Kahjuks isegi Eesti koondise kohta on suht raske nii leida.
                            Küsi Cathilt. Ta on Kalju ametlik fotograaf.

                            Kommentaar


                              Mine vaata www.facebook.com/jkkalju seal on korralik galerii fännidest....
                              www.jkkalju.ee
                              www.facebook.com/jkkalju

                              Kommentaar


                                Transist ja Ajaxist tuleb lahti saada... Ausõna, kui nad jälle mingi ajuvaba poolkõva karistuse teenivad ning neid ei eemaldata, siis igasugune huvi kaob ka minul lõpuks ära...

                                Ma hakkan oma peas juba üha negatiivsemaid võrdlusi leidma.... EJL - ML... = Valitsus - banaanivabariik... Kurat, praegu hingitsevad siin ML'is/elanikkonna lammaste seas veel vähesed hullud, kes põhimõttelise/pimeda patriotismi ja jonni pärast jaksavad veel omalt poolt fänluse/ühiskonna arengusse midagi panustada... Määä, määä, määä, ma ei kavatse lambaks hakata, loodan, et ennem tuleb rusikas taskust välja... aga.... oeh, tõesti kurb olukord on.....

                                Pu*si!
                                Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X