320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Publiku juurdekasv Eestikatel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Teid on kuulda võetud: 28. Mai mänguaegu muudetud seoses Meistrite Liiga finaaliga.

    Kommentaar


      Algselt postitas kesa Vaata postitust
      Tammeka- Sillamäe Pealtvaatajaid: 416
      Trans - Levadia Pealtvaatajaid: 385
      Kalju - Kuressaare Pealtvaatajaid: 350
      Flora - Paide Pealtvaatajaid: 120
      Viljandi - Ajax Pealtvaatajaid: 105

      Kui Kalju publikunumber on täpne, siis tuleb Floral midagi tõsiselt ette võtta, et sarnase publikunumbrini jõuda...Kuidas on võimalik sisuliselt reklaamita meelitada Hiiule 350 nägu mänguks Kuressaarega aga Arenale 120 Paidega, kas loeti ikka õieti, kohalolnud, mitte Kalju fännid, kommenteerige..
      Ma usun, et Kaljul klubi sisene reklaam oli korralik ning ka FB levis asi ka minu silme ette. Igatahes klubi oma kasvandikke ja nende vanemaid tundus ikka meeldivalt palju mängul olevat. Nii, et pigem ma ei ütleks, et reklaamita meelitati kohale. Ning seal olid ju avatud baarid/söömiskohad jne, atraktiivsust jagus, ütleme nii

      Kommentaar


        Anname, siis foorumi külastajatele aru
        Kalju on hetkel panustanud kõvasti sotsiaalmeediasse, see on olnud meie turundusstrateegia hooaja esimeses pooles.
        Ajaline maht mida me sinna kulutame on väga suur. Tulemus on tegelikult näha, Kalju FB lehel on kohe fänne tsirka 2500 kui samal ajal näiteks Floral on neid kuskil 900.
        Kohe alustab Nõmme Kalju välimeedia kampaaniatega NEO Media pindadel ja lisaks käivad meil reklaamklipid stabiilselt Sky Plus raadiojaamas... Sinna juurde on teisi väljundeid veel ja veel...
        Ei möödu ühtegi Kalju kodumängu mille kallal klubi vaeva ei näeks ja reklaami ei teeks!

        Üks asi on imelik... kas teile ei tundu veider, et MEISTRILIIGAT arendatakse foorumites, pubides ja õlleklaaside taga?
        Kas üks üritus ei peaks seda ise tegema ja nii, et tulemust mõõta saaks?
        Kas keegi oskab öelda kes on Meistriliiga turunduse ja arengu eest vastutavad inimesed? Mina isiklikult isegi ei tea täpselt...

        Toon oma klassikalise näite uuesti välja.
        Kui näiteks festival nimega Õllesummer otsustaks, et nad reklaami tegema ei pea ja nad eeldaks, et nende eest peaks reklaami tegema Meie Mees, Tanel Padar, Lenna Kuurmaa ja kõik teised artistid kes seal esinevad, siis ma usun, et see üritus väga elujõuline poleks...

        Mille poolest erineb Meistriliiga festivalist või mõnest muust üritusest?
        Klubid kes osalevad Meistriliigas on esinejad ja selle asemel, et neile üritusel osalemise eest raha makstakse (nagu seda tehakse artistidele) maksavad klubid hoopis osalustasusid, trahve kohtunike poolt tehtud otsuste eest jne jne...
        Muidugi neli edukamat klubi saavad tänu oma tulemustele finants tuge läbi UEFA liigade.

        Kas te ei arva, et Eesti tähtsaima jalgpalli sündmuse "Meistriliiga" korraldaja peaks oma tähelepanu suunama selle suurejoonelise ürituse arengule?

        Me jääme igavesti siin foorumis asjadest rääkima, aga elu on näidanud, et kasutegur on sellest suur NULL!
        Võibolla peavad klubid ise omavahel seljad kokku panema ja ühiste huvide eest seistes palkama spetsialistid kes seda tööd teeks... Ma ei tea, aga midagi peab muutuma!
        www.jkkalju.ee
        www.facebook.com/jkkalju

        Kommentaar


          Meistriliiga turundusega tegeleb ehk Zelinski? Mulje jäänud selline
          Parem georg otsas kui Paul keres.

          Kommentaar


            Kuno, peaasi et te reklaami tegemist ei lõpeta, tagajärjed on teile juba teada.

            Algselt postitas Kuno Vaata postitust
            Kas te ei arva, et Eesti tähtsaima jalgpalli sündmuse "Meistriliiga" korraldaja peaks oma tähelepanu suunama selle suurejoonelise ürituse arengule?
            Eesti tähtsaim jalgpalli sündmus on siiski veel Eesti jalgpallikoondis. Publikuarve ei anna võrreldagi.

            Kommentaar


              Algselt postitas dnb Vaata postitust
              Kuno, peaasi et te reklaami tegemist ei lõpeta, tagajärjed on teile juba teada.
              EI Lõpeta, aga kaasa aitaks see kui liiga ennast õieti turundama hakkab ja lisaks ka mõned klubid jalad kõhu alt välja võtaksid!


              Eesti tähtsaim jalgpalli sündmus on siiski veel Eesti jalgpallikoondis. Publikuarve ei anna võrreldagi.
              Ma liigitaks koondise pigem siiski teise kategooriasse... selles mõttes, et neid pole mõtet omavahel võrrelda. Et jalgpall areneks peab kohalik liiga arenema ja Eestis tähtsamat kohaliku jalgpalli sündmust kui Meistriliiga POLE!
              www.jkkalju.ee
              www.facebook.com/jkkalju

              Kommentaar


                on ikka, 4 liiga
                b-day

                Kommentaar


                  Algselt postitas kala2 Vaata postitust
                  on ikka, 4 liiga:d:d:d
                  kui nii edasi läheb, siis võib sul isegi õigus olla
                  www.jkkalju.ee
                  www.facebook.com/jkkalju

                  Kommentaar


                    Soccernet küsib ja Kalju tahab teada: Kuidas peaks EJL kihlveopettustega tegelenud Ajaxit ja Transi karistama?

                    Kommentaar


                      Minule jääb arusaamatuks, kuidas Kalju viimasel kodumängul pealtvaatajate arvuks ainult 350 saadi, eriti kuna kodumängul Sillamäe vastu oli see number 409. Hetkel, mil ma tulin säästusektori poolsest künkast alla, oli VIP sektoris ja tribüünidel ikka väga palju rahvast. See rahvahulk oli minu arust tunduvalt suurem kui Sillamäe mängul. Lisaks oli säästusektoris ka pea kahekordne rahvahulk võrreldes varemtoimunud mänguga. Lihtsalt tahaks selgust saada, miks selline number. Ja, et mitte Kalju-vastu-halvasti-meelestatud-inimesi tagajalgadele ajada, siis mainiks, et see 350 tundus minu jaoks ikka jaburalt väike number.

                      Kommentaar


                        Neid numbreid panevad inspektorid, ei ole jaksu vaielda, kui oli 350 nende arust, siis oli... Päeval toimunud üritusel osales juba tsirka 100 mängijat ja rahvast käi släbi üle 300... sellele lisandus Kalju vs Kure mängupublik... Kesa võib rahulikult magada, sest number on tõesti pigem vähem kui rohkem
                        www.jkkalju.ee
                        www.facebook.com/jkkalju

                        Kommentaar


                          Kaljule võib kätte maksta see, et tribüün liiga väike, ei ole üldse mugav olla terve mäng püsti, loodan, et saate selle lisatribüüni varsti püsti, veel parem, kui saaks TTÜ stata juba ennem 2013a valmis Muidu on kõik teil väga paigas, lihtsalt võib öelda,et esimest korda mõne Eesti mansa kohta, et rahvast tahab rohkem tulla, kui tripka mahutab. Selle tõttu ei pruugi osad inimesed ka järgmine mäng enam kohale tulla.
                          Mõelge kiirelt mingi varuvariant välja, muidu varsti võite osadest nö fännidest ilma jääda, ja Kalju suured nimed võiksid ka juba ennast kokku võtta

                          Kommentaar


                            Tuleb nõus olla

                            Algselt postitas Juanito Vaata postitust
                            Kaljule võib kätte maksta see, et tribüün liiga väike, ei ole üldse mugav olla terve mäng püsti, loodan, et saate selle lisatribüüni varsti püsti, veel parem, kui saaks TTÜ stata juba ennem 2013a valmis Muidu on kõik teil väga paigas, lihtsalt võib öelda,et esimest korda mõne Eesti mansa kohta, et rahvast tahab rohkem tulla, kui tripka mahutab. Selle tõttu ei pruugi osad inimesed ka järgmine mäng enam kohale tulla.
                            Mõelge kiirelt mingi varuvariant välja, muidu varsti võite osadest nö fännidest ilma jääda, ja Kalju suured nimed võiksid ka juba ennast kokku võtta
                            www.jkkalju.ee
                            www.facebook.com/jkkalju

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                              Sillamäelt Tallinna sõidab 2.5h. Kui mäng lõppeb 18.45 siis kurat, aga tuleb ikka parajalt gaasi vajutada, et jõuda CL finaali alguseks teleka ette.
                              SEE ON VIST AINUS KORD KUS MA ÜTLEN, ET MÄNG PEAKS HAKKAMA KELL 14, PAREM MUIDUGI KELL 15.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas HABE Vaata postitust
                                Sillamäelt Tallinna sõidab 2.5h. Kui mäng lõppeb 18.45 siis kurat, aga tuleb ikka parajalt gaasi vajutada, et jõuda CL finaali alguseks teleka ette.
                                SEE ON VIST AINUS KORD KUS MA ÜTLEN, ET MÄNG PEAKS HAKKAMA KELL 14, PAREM MUIDUGI KELL 15.
                                politsei on seda sõnumit lugenud
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X