320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Publiku juurdekasv Eestikatel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Uhke on elada Järvamaal! Selline ülekaal ikka suht üllatava.Aga samas see 17,7 on ikka ka vähe,peab veel kõvasti tööd tegema,et rohkem rahvast mängudele tuua
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Väga äge numbrijada, kesa. Kui muidugi aega on, siis võiks võrrelda ka selle vastu, mida klubid ise oma sihtgrupiks nimetasid. On siis Lasnamäe Ajaxil Lasnamäe ja Tammekal Tartu vms.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Algselt postitas Aadu&co
        Ma siin vaatasin et, huvitav dskusioon on tekkinud. Ja mind polegi veel siin..
        Küsimus martinile. Miks häirivad valget Eesti kodaniku 2 sõna? neeger ja tibla.. hmm kas on sul nende sõnadega mingi isiklik tema v ?

        P.S Mul on väga hea venelasest tuttav kes nimetab kõiki mitte eesti keelt rääkivaid ja riiki mitte austavaid venelasi tibladeks.
        Äkki mõtte koht..
        Aga kesa arust on kõik venelased tiblad. Ta ju on nimetanud Eesti koondises mängivaid vene poisse tibladeks
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Jälgin alati kerge muigega, et kui tuleb juttu tibladest, asuvad mõned tegelased vasturünnakule. Eriti tunnevad end häirituna kolm tegelast, jätan nimed nimetamata. Lihtsalt selline väike tähelepanek.

          Kommentaar


            Algselt postitas urmar Vaata postitust
            Jälgin alati kerge muigega, et kui tuleb juttu tibladest, asuvad mõned tegelased vasturünnakule. Eriti tunnevad end häirituna kolm tegelast, jätan nimed nimetamata. Lihtsalt selline väike tähelepanek.
            Tõstan käe

            Kommentaar


              69. Ei midagi erootilist Viljandi ja Narva, kahe kõige masendavama toetajaskonnaga klubi kohtumise publikunumbris...

              Mis Kaljuga juhtus? Tuul puhus jalgpallifestivali publiku laiali? Ei vea teil selle ilmaga ikka üldse kohe...

              Kommentaar


                Algselt postitas PraS Vaata postitust
                Tõstan käe
                Tubli on.

                Kommentaar


                  Sai täna mõned õlled tehtud ja räägitud inimesega, kes ei ole mitte kordagi käinud Eesti Meistriliigat vaatamas kohapeal. Küsides, mis on olnud selle põhjuseks, sain enesestmõistetava (mitte selle, et tase on sitt, ta teab seda nvn, sest vaatab pederastlikku"suurt vutti"), et mitte keegi käi seda ju vaatamas. Nimelt TV6 on nimelt filminud vastastribüüni, ei oska küll ise kaasa rääkida, aga nii väidetakase. Kui mängu vaatab inimene, kes pole igapäevaselt seotud vutiga, kas ei teki mitte vastumeelsus, kui kedagi ei koti? Kas mitte gmail + orkuti atraktiivsus ei tekitatud mitte nii, et see polnud algselt kõigile kättesaadav, vaid atraktiivne ja ahvaldusttekitav veebikeskkond?

                  Ma tean, et ma olen teatud kasutajatega kuulumas tontide nimekirja kohalikus kategoorias (tulge öelge mulle seda suvepäevadel, ma pitsi ei sülita), aga kas keegi tõesti usub, nagu Aivar (keda ma viimaste sündmuste raames austan), et me võime igapäevaselt ürituste raames näha mingeid tonte, kellest saaks regular külastajad?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                    Sai täna mõned õlled tehtud ja räägitud inimesega, kes ei ole mitte kordagi käinud Eesti Meistriliigat vaatamas kohapeal. Küsides, mis on olnud selle põhjuseks, sain enesestmõistetava (mitte selle, et tase on sitt, ta teab seda nvn, sest vaatab pederastlikku"suurt vutti"), et mitte keegi käi seda ju vaatamas. Nimelt TV6 on nimelt filminud vastastribüüni, ei oska küll ise kaasa rääkida, aga nii väidetakase. Kui mängu vaatab inimene, kes pole igapäevaselt seotud vutiga, kas ei teki mitte vastumeelsus, kui kedagi ei koti? Kas mitte gmail + orkuti atraktiivsus ei tekitatud mitte nii, et see polnud algselt kõigile kättesaadav, vaid atraktiivne ja ahvaldusttekitav veebikeskkond?

                    Ma tean, et ma olen teatud kasutajatega kuulumas tontide nimekirja kohalikus kategoorias (tulge öelge mulle seda suvepäevadel, ma pitsi ei sülita), aga kas keegi tõesti usub, nagu Aivar (keda ma viimaste sündmuste raames austan), et me võime igapäevaselt ürituste raames näha mingeid tonte, kellest saaks regular külastajad?
                    ei saa ju kedagi sundida meistriliiga mängudel käima.Seda ei suuda isegi savi ets.see soov peab ikka inimeses endas tekkima. pigem las tribüünil olla see vähene tõeliste fännide seltskond, kui need n.ö võltsfännid!
                    Mina kui koerukas,võin meie fänniasjandusega hetkel suht rahul olla. eilses U-19 mängus Tääksi vastu ,saime publikuks 112 inimest!
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                      Sai täna mõned õlled tehtud ja räägitud inimesega, kes ei ole mitte kordagi käinud Eesti Meistriliigat vaatamas kohapeal. Küsides, mis on olnud selle põhjuseks, sain enesestmõistetava (mitte selle, et tase on sitt, ta teab seda nvn, sest vaatab pederastlikku"suurt vutti"), et mitte keegi käi seda ju vaatamas. Nimelt TV6 on nimelt filminud vastastribüüni, ei oska küll ise kaasa rääkida, aga nii väidetakase. Kui mängu vaatab inimene, kes pole igapäevaselt seotud vutiga, kas ei teki mitte vastumeelsus, kui kedagi ei koti? Kas mitte gmail + orkuti atraktiivsus ei tekitatud mitte nii, et see polnud algselt kõigile kättesaadav, vaid atraktiivne ja ahvaldusttekitav veebikeskkond?

                      Ma tean, et ma olen teatud kasutajatega kuulumas tontide nimekirja kohalikus kategoorias (tulge öelge mulle seda suvepäevadel, ma pitsi ei sülita), aga kas keegi tõesti usub, nagu Aivar (keda ma viimaste sündmuste raames austan), et me võime igapäevaselt ürituste raames näha mingeid tonte, kellest saaks regular külastajad?
                      Viimasel telemängus T.Kalev - Tammeka oli see kaameraasi küll nii, et filmiti suurt halli tribüüni kus polnud ühtegi(!) inimest. Päris masendav oli seda vaadata.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                        pigem las tribüünil olla see vähene tõeliste fännide seltskond, kui need n.ö võltsfännid!
                        Selline hoiak, et meil ei olegi pealtvaatajaid vaja, teeb kurvaks. Miks siis üleüldse teema publiku juurdekasvust ja veel enam nende kokkulugemisest? Kes on need saladuslikud võltsfännid? Kas sa arvad, et näiteks eile korvpallifinaalis olid suur osa kellegi fännid? Enamik läks lihtsalt mängu nautima. Hämmastaval kombel suudeti seda teha kedagi põlema panemata. Ilma lihtvaatajate arvu kasvuta ei ole lootustki fännide arvu kasvule. Jalgpall on ilus mäng ja seda on võimalik nautida ka otseselt kellelegi kaasa elamata. Miks muidu vaadatakse hea meelega näiteks suurvõistluseid või kaugeid liigasid? Katsuge veidi laiemalt läheneda jalgpallile.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Vähetuntud vutivaatleja Vaata postitust
                          ... Katsuge veidi laiemalt läheneda jalgpallile.
                          Proovige ka veidi laiemalt mõelda, et jalgpall on rohkem kui ainult mäng ise. See, et mäng on raskuskese on nagunii ilmselge. Kuid nõus sellega, et kui pole 'lihtsalt' pealtvaatajaid ei teki kuskilt iseenesest ka hardkoor fänne, kes mängule lisavürtsi annavad.
                          Ning Buduka 'tõelised vs võltsfännid' võrdlus/seisukoht jäi jah natukene kummaliseks.

                          -e- Ning niisama mängu vaatamise kohta, et mina näiteks ei suuda mängu algusest lõpuni ära vaadata kui pole kummagi võistkonna vastu mingitki sümpaatiat. Näiteks pole ma täiesti algusest lõpuni ühtegi el classicot vaadanud, tea kas sihukest inimest saab üldse jalgpallihuviliseks pidada..

                          Kommentaar


                            Ma olen ses mõttes Vähetuntud vutivaatlejaga nõus (oh imede ime), et prioriteet peab olema nö tavalise inimese staadionile saamine. Tulihingelisteks fännideks ei sünnita, nendeks saadakse.

                            A mis eilset korvpallifinaali puudutab, siis ma julgen väita, et suur enamik just olid kellegi fännid. See oli liiga põhimõtteline vastasseis Tallinn vs Tartu ja neutraalseid pealtvaatajaid oli seal tõenäoliselt vaid käputäis kui sedagi.
                            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                            Kommentaar


                              Põhjus miks kaamerad publikuga samale poole pannakse on stabiilse, maast kõrgema pinna olemasolu. Näitena võib tuua Tamme staadioni või Kadrioru. Vastasel juhul peab ehitama tellingutest platvormid, mis on kahjuks üsna ebastabiilsed. Sellist lahendust sai näha näiteks Sportland Arenal. Telepilt rääkis enda eest. Kui keegi on skeptiline, siis võib ju alati kohale tulla ja meeldivalt üllatuda. Kui sõbrad sellist imeliku juttu räägivad siis võiks neid kaasa kaagutamise asemel mängudele meelitada.

                              Iseasi on muidugi see, et re˛isöör võiks aeg-ajalt publikut näidata, nagu seda välismaal tehakse. See kummutaks ka skeptikute arvamused.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
                                Põhjus miks kaamerad publikuga samale poole pannakse on stabiilse, maast kõrgema pinna olemasolu.
                                või siis side- ja elektriühenduste olemasolu hoopis. loomulikult võib vedada 1000 meetrit kaablit, et kaamerpilt ka ülekandejaamani jõuaks.

                                kalevi staadionil avaldub see tühjus veel eriti tugevalt, kuid kindlasti peab publik pildis olema, et ka televaataja näeks, et mõni ogar on seda asja ka koha peale vaatama läinud. ja läheb võibolla järgmine kord ise ka, kui tuul pükse jalast ei kisu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X