320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Publiku juurdekasv Eestikatel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuidas Maarjamäel valgustus on? Kalev-Paide laupäeval oli küll ikka päriskuradi hämar lõpuks, udutas kah veel ja kõigele kirsiks mängiti oranzhi palliga...

    Kommentaar


      Täna siis jälle see päev kus intelligentne inimene suleb värisedes aknaluugid, kustutab tule ja vaatab hääletult "kodus ja võõrsil"!

      Madalam ühiskonna kiht ehk jõmmid asume staadionite poole teele.
      INTER ARMA CARITAS

      Kommentaar


        ...samas on juba see valve-intelligents arvutiklaviatuuride taga valmis et anda lõputut tuld teemal : Ma tuleksin ju mängule küll aga... see toss, see pähh keelepruuk, see õlu, see rassism jne. nju-nju-njuuuuu ja nju-nju-njuuu!
        RummaBastards!

        Kommentaar


          Ajasin oma muhumustris kampsuni selga ja lähme siis vaatame, kuidas Maarjamäel sibulasuppi süvvasse. Kalev pakkus borshi, ma selles mõttes noh. Et. Ausalt.

          Jõmmid, teele, tõepoolest.

          Kommentaar


            Algselt postitas markofkin Vaata postitust
            Kuidas Maarjamäel valgustus on?
            Täitsa veatu oli. Kõike nägi kenasti
            Eelistan Eesti vutti võõrale. Olgu see siis koondisemängud või ka meie oma ML. Kui hakkaksin ManU fänniks, siis ei muutuks sellest põhimõtteliselt mitte midagi. Oleksin üks kübe ookeanitäiest poolehoidjatest. Rooneyl on rohkem kui ükskõik, kas sa istud oma kulunud ManU särgiga pubis või mitte. Siin on iga fänn kullahinnaga ja kohalike klubisid toetades saad reaalselt midagist korda saata. Ja kui välismaalastel kõlbab siin mängida, siis mis perse pärast mul ei kõlba mänge vaatamas käia? - Myrgel

            Kommentaar


              Aga ruumiga oli ikka väljaku ääres kitsas, tuli üle teiste peade kaeda. Tore, et viitsiti kohale tulla.

              Kommentaar


                Vat ühest asjast ma ei saa aru. Levadia, Eesti mõistes ajaloo ja saavutustega klubi, igaaastane tiitli- ja medalinõudleja, aga vat tribüüne ei suudeta väljaku äärde orgunnida. Ok, üks on, see tagurpidi tribüün tõsiste fännide jaoks, aga see on vist kõik? Telepildis vähemalt rohkem näha pole. Vat see on häbi ja täiesti hämmastav kuidas aastal 2012 Meistriliigas saab selline asi üldse eksisteerida.

                Kommentaar


                  Aga ruumiga oli ikka väljaku ääres kitsas, tuli üle teiste peade kaeda. Tore, et viitsiti kohale tulla.
                  Täitsa veatu oli. Kõike nägi kenasti
                  Valgus oli tõesti veatu ja kuradi kitsas oli ka, tõesti, kogesin ise ära.
                  Nüüd Maarjamäe ja Kalevi kunstmuru valgust võrreldes, siis on seda enam selge, et Kalevil on paranemiseks ikka päris korralikult ruumi...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas MNa Vaata postitust
                    Vat ühest asjast ma ei saa aru. Levadia, Eesti mõistes ajaloo ja saavutustega klubi, igaaastane tiitli- ja medalinõudleja, aga vat tribüüne ei suudeta väljaku äärde orgunnida. Ok, üks on, see tagurpidi tribüün tõsiste fännide jaoks, aga see on vist kõik? Telepildis vähemalt rohkem näha pole. Vat see on häbi ja täiesti hämmastav kuidas aastal 2012 Meistriliigas saab selline asi üldse eksisteerida.
                    See suur 'tagurpidi' tribüün on neil vist üsna paikne ja muruväljaku jaoks ehk hooaja magusaima osa jaoks ikkagi väga õiget pidi. Seal kõrval on ka kaherealine tribüün, mida tõstetakse ümber olenevalt, millisel väljakul mängitakse.
                    Aga kõiges selles kurbuses on haiglaselt hea meel, kui tuleb tõdeda, et Meistriliiga mängul on rohkem vaatajaid kui tribüünidel kohti.

                    Kommentaar


                      Eelmine aasta oli Maarjamäel veel kaks tribüüni, samasugused nagu Sportlandis, aga juba hilissügisel neid enam polnud. Müüdi maha?

                      Kommentaar


                        maarjamäel olnud tribüünid pärinesid a. le coq arenalt ja iirimaa mänguks paigaldati need lisatribkadena lõunapoolse värava taha. praegu maarjamäel olevad kaks rida pärinevadki sealt.

                        Kommentaar


                          Et siis jah, pm Levadia ei tohigi end promoda ja reklaami teha, sest rohkem pealtvaatajaid kui Floraga mängul pm ei mahu Kurb, aga naljakas.

                          Kommentaar


                            Eesti jäähokimeistrivõistluste kolmandas finaalmängus alistas Tartu Välk-Kalev Kohtla-Järvel kohaliku Viru Sputniku 8:2 ja asus finaalseeriat juhtima 2:1 juhtima.


                            Hoki kogub ka Eesti mõistes korraliku numbri. Aga usun,et see aasta Meistriliiga vaadatavus kasvab
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Võtan hommikul Postimehe lahti ja vaatab vastu, et täna kell 18:00 Narva - Viljandi. Olgu, Narvas pole Postimehel just väga suurt lugejaskonda, aga no milleks? Kas tõesti ei suudeta kordki asju korralikult teha? Nii pole mõttet mänge turundada, kui kõigil pohhui. Kui ma tooks alternatiiviks, et loen lehest hokireklaami ja lähen halli juurde ning mängu pole, siis ma oleks ikka päris pettunud ja vaevalt enam väga huvitatud oleks hokimängule minemisest.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                                Võtan hommikul Postimehe lahti ja vaatab vastu, et täna kell 18:00 Narva - Viljandi. Olgu, Narvas pole Postimehel just väga suurt lugejaskonda, aga no milleks? Kas tõesti ei suudeta kordki asju korralikult teha? Nii pole mõttet mänge turundada, kui kõigil pohhui. Kui ma tooks alternatiiviks, et loen lehest hokireklaami ja lähen halli juurde ning mängu pole, siis ma oleks ikka päris pettunud ja vaevalt enam väga huvitatud oleks hokimängule minemisest.
                                Optimist ütleks, et vähemalt pole 20.00 ehk parem varem kui hiljem.

                                P.S. On ka Postimees vene keeles, mida vast Narvas loetakse. Kuid ma ei tea, kas seal oli sama reklaam.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X