320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Publiku juurdekasv Eestikatel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    väga hea algatus. aga oluline oleks, et see ei jääks üksnes ca 100 toetajaga FB leheks, vaid leiaks suuremat kõlapinda. ajakirjanikud, tööle!

    e: valgustuse kohta tahtsin ka seda öelda veel, et Kadrioru valgustus läheks rohkem maksma seetõttu, et rajada oleks vaja neli valgustusposti. Arenal sai lambid katuse külge panna, aga Kadriorus see ei toimiks, sest katuse äär liiga madalal. sellest ilmselt kallim hind
    Las kosub veidi ja siis kajastab laiemalt. Raske on kirjutada, et 50 inimest nõuavad korraliku valgustust. Laikige, sheerige..

    Kommentaar


      Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
      Las kosub veidi ja siis kajastab laiemalt. Raske on kirjutada, et 50 inimest nõuavad korraliku valgustust. Laikige, sheerige..
      Samas kui laiemalt ei levita, siis ei tulegi rohkem, kui paarsada inimest.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Seda valgustuse asja on vist küll üle 10 aasta aetud, räägitud jne. Probleem on selles, et staadion peaks olema linna oma. Kalju on seal ju ainult rentnik. Edasi arutlege ise, kest need probleemid tekivad... Hiiu kunstmuru muide ju ka linna oma...

        Kommentaar


          piinlik insident.

          Kommentaar


            Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
            piinlik insident.
            Tänud, ära parandatud!

            Kommentaar


              Täna kell 17:00 oli Tabasalus C klassi mängul 127 pealtvaatajat. Teisipäevases ML voorus ei olnud ühelgi mängul nii palju pealtvaatajaid. Võin ML klubidele Kendi numbri anda ja ta võib turundust õpetada.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Kes üldse mängisid.

                Seda va turundust võiks praktiseerida Tabasalus, kohaliku III liiga Tabasalu Jalgpalliklubi peal, mis peaks olema Tabasalu rahva, kogukonna, au, uhkus ja südametunnistus....paraku Tabasalu JK ei lähe kohalikele peale mitte, publiku keskmine 9, millega ollakse kogu Eesti liigavuti 10-ne kehvema meeskonnakese hulgas.

                Hullumaja, ma ei saa sellest aru, tittesid vaadatakse aga liigavutti mitte....

                Kommentaar


                  Algselt postitas kesa Vaata postitust
                  Hullumaja, ma ei saa sellest aru, tittesid vaadatakse aga liigavutti mitte....
                  eeeem. Mis siin imestada on? Lastemängudel on ju terve perekond kaasas kõigil. Alates vanematest ja vanavanematst kuni tädide ja onudeni välja.

                  Kommentaar


                    Tabasalu ja Infonet, minu arust oli terve Tabasalu gümnaasium kohal Lapsevanemate osakaal oli marginaalne.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      Tabasalu ja Infonet, minu arust oli terve Tabasalu gümnaasium kohal Lapsevanemate osakaal oli marginaalne.
                      Nojah, aga kui Tabasalu enda esindusmeeskond mängib keskmiselt 9 inimese ees, siis pole nagu mõtet kiirustada sinna turundusetunde võtma.
                      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                      Kommentaar


                        Linnalehe ajakirjanik Kristjan Roosi mõtisklused Eesti klubivuti teemal
                        Õige jalgpallielu keerleb klubijalgpalli ümber

                        Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mällar Vaata postitust
                          Linnalehe ajakirjanik Kristjan Roosi mõtisklused Eesti klubivuti teemal
                          Õige jalgpallielu keerleb klubijalgpalli ümber
                          Peab pisikese paranduse talle seal tegema...Kalju sai 2:2 viigi siiski võõrsil mitte kodus.

                          Kommentaar


                            Istusin Flora-Kalev mängul peaaegu ainsa inimesena läänetribüünil ning võtsin vaevaks pealtvaatajad täpselt kokku lugeda. Umbes viie-kuue mänguminuti järel oli inimesi kohal 123. Hiljem tuli juurde maksimaalselt paarkümmend inimest, kuid ametlikku protokolli kantud 200-t ikka kuidagi kokku ei saadud.

                            Lihtsalt infoks kesale ja teistele, kellele need väiksed arvud korda lähevad. Tundub, et jalgpalliliidule mitte.
                            Newton Heath 1878

                            Kommentaar


                              Delfi väitel on hetkel Kure- Kalju mängul lausa 15 pealtvaatajat! kas sellise publikunumbriga klubisi ikka on vaja meistriliigasse?http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/....d?id=65085590
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Usu jah Delfit, vankumatu tõe kuulutajat. Teadupoolest on juba kaljukaid mingi selline number kohale läinud, ilmselt rohkemgi...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X