320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Publiku juurdekasv Eestikatel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Keegi statistikaguru mingeid korrelatsioone külastatavuse ja staadioni täituvusprotsendi vahel suudab ka leida? Ehk kas Tammeka korralik publikunumber võib tulla ka sellest, et 400 inimest seal juba 25% staadionitäituvust (ma ju ei eksi?) ja kas Kalju publikunumbri ärakukkumine võib tulla hoopis liiga suurele staadionile kolimisest etc.
    Soccerways on täitsa olemas

    Kommentaar


      Algselt postitas dareth Vaata postitust
      Päris äge enesemääratluse ja Levadia toetamise/fännamise põhjus: Pohlaku-vastasus.
      Kusjuures enamus ongi Levadia fänniks selle pärast hakanud!
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Mina ei ole (ehk kuulun sinnapoole, kes Pohlakut ei vihka ). Hakkasin POOLDAJAKS eelmisel hooajal, kui klubi tegi koosseisuliselt läbi totaalse muutuse ning heitles tugevalt meistritiitli eest. Ning loomulikult sümpaatseimad mängijad Rätteli, Podholjuzhini, Raudsepa, Antonovi näol

        Kommentaar


          Kui mul enne oli mingigi sümpaatia Levadia vastu, siis peale paari aasta tagust Viljandi Tuleviku ja Levadia mängu ei ole sümpaatiast midagi alles. Peaaegu kõik kohapeal käinud Levadia fännid olid puhtehtsad juua täis ja narkari näoga VENED. Skandeeriti vene keeles, sõimati turvamehi, mängijaid, Viljandi fänne vene keeles. Ziga oi, Zaga oi, Zigasagazigasaga oioioi, no joptvõimatt blät.

          Debiilsus kuubis.

          Ei meeldi Vened.
          So self aware so full of shit

          Kommentaar


            Algselt postitas Francesco Vaata postitust
            Kui mul enne oli mingigi sümpaatia Levadia vastu, siis peale paari aasta tagust Viljandi Tuleviku ja Levadia mängu ei ole sümpaatiast midagi alles. Peaaegu kõik kohapeal käinud Levadia fännid olid puhtehtsad juua täis ja narkari näoga VENED. Skandeeriti vene keeles, sõimati turvamehi, mängijaid, Viljandi fänne vene keeles. Ziga oi, Zaga oi, Zigasagazigasaga oioioi, no joptvõimatt blät.

            Debiilsus kuubis.

            Ei meeldi Vened.
            No nagu näed, siis pole ainult venelased Levadia fännid. Aga eks nende moesuund on selline dress ja nahktagi ning näevad rahvuspäraselt välja sellised, mis minu normi järgi tundub pätilik välimus. Aga see mu subjektiivne arvamus, neil on eestlaste kohta kindlasti sama.

            Kommentaar


              [QUOTE=kesa;1537001]Enne okupatsiooni tegutses Tallinnas selline klubi nagu JS Estonia. Viiekordne Eesti meister muuseas.
              Tiblajunnid nimetasid ta 40-dal ümber Dünamoks, peale sakslaste poolt Eesti ajutist kommunismiterrori alt vabastamist taastati JS Estonia, tiblade uus okupatsioonspordivõim likvideeris klubi.
              Miks pole ettevõtlikke, kes sellise klubi taastaksid?
              Miks pole taastatud Esta, Puhkekodu, jt. Eesti põlisklubisid?

              Lihtsalt infoks, et 5kordset Eesti meistrit JS Estoniat ei saa taastada, see on juba tehtud, tõsi esialgu minu teada nime regamise/patenteerimisega, klubiline tegevus ootab paremaid aegu. Aga mida annaks täna näiteks Tallinna Puhkekodu taastamine? Tänases päevas tunduks naljaka nimega klubi, kel pole mingeid traditsioone, sest endisi mängijaid või muid linke ju pole? Või Esta? Ok, kui Tallinna lihakombinaat (kui selline on?) teeks oma satsi ja nimetaks selle Estaks, siis ma saaks aru ja oleks ka ühenduslüli sõjaeelse teemaga, aga kunstlikult? Milleks?

              Kommentaar


                Tallinna (?) "Puhkekodu" ideel võiks jumet olla küll - sinna koguks eeskätt koondise (eks)mängijaid (>30) kes väljamaalt tagasi tulevad ja veel enne lõpetamist eesti tippliigas mõned viimased magusad aastad mängida tahavad... paar täiendust noorte/väljamaalaste seast juurde ja päris hea satsi saaks kokku

                pareiko - šišov - bärengrub - palatu - kruglov - vunk - terja - zahho - vosko - neemelo - oper... jne
                Seisan üksi mere ääres
                jalas kollased sandaalid
                valged, merevahust sääred
                hüüan: "Elagu skandaalid!"

                Kommentaar


                  [QUOTE=reintore10;1537256]
                  Algselt postitas kesa Vaata postitust
                  Lihtsalt infoks, et 5kordset Eesti meistrit JS Estoniat ei saa taastada, see on juba tehtud, tõsi esialgu minu teada nime regamise/patenteerimisega, klubiline tegevus ootab paremaid aegu. Aga mida annaks täna näiteks Tallinna Puhkekodu taastamine? Tänases päevas tunduks naljaka nimega klubi, kel pole mingeid traditsioone, sest endisi mängijaid või muid linke ju pole? Või Esta? Ok, kui Tallinna lihakombinaat (kui selline on?) teeks oma satsi ja nimetaks selle Estaks, siis ma saaks aru ja oleks ka ühenduslüli sõjaeelse teemaga, aga kunstlikult? Milleks?
                  Olen ise samale asjale mõelnud, et miks ennast võõraste kuupäevade ja nimedega katta üritatakse. Võtame näiteks Kalju ja Tammeka, üks väidab, et on tuhandeid aastaid vana klubi (ok, 1923 vms) ja teine asutati 1989. Kas see, et Kalju on nüüd nii vana ja väärikas, on talle midagi juurde andnud või on tegemist sisuliselt vassimisega, sest tegelik number on väiksem kui Tammekal? Või isegi olulisemana - mida see vana asutamisaeg on juurde andnud?
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    ei näe küll midagi halba kui üritatakse leida sidemeid üle 50a ajasilla 30ndate eestiga... hämmastavalt vähe siiani teatakse selle aja asju. kuigi ometi on ju paljugi mis tõepoolest vääriks mäletamist ja teadmist.
                    ja ehk ka õppimist. kuidas näiteks toona suudeti kadrioru staadion rahvast täis tuua...
                    Seisan üksi mere ääres
                    jalas kollased sandaalid
                    valged, merevahust sääred
                    hüüan: "Elagu skandaalid!"

                    Kommentaar


                      [QUOTE=Martin;1537265]
                      Algselt postitas reintore10 Vaata postitust

                      Olen ise samale asjale mõelnud, et miks ennast võõraste kuupäevade ja nimedega katta üritatakse. Võtame näiteks Kalju ja Tammeka, üks väidab, et on tuhandeid aastaid vana klubi (ok, 1923 vms) ja teine asutati 1989. Kas see, et Kalju on nüüd nii vana ja väärikas, on talle midagi juurde andnud või on tegemist sisuliselt vassimisega, sest tegelik number on väiksem kui Tammekal? Või isegi olulisemana - mida see vana asutamisaeg on juurde andnud?
                      Aga miks mitte? Miks luua uus, kui on vana mis nõuab taastamist? Aastaarv on lihtsalt pealekauba.
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Kas Härra Martinit häirib see, et üritatakse vanu sidemeid taastada või see, et Kalju aastaarv embleemil on vanem kui Tammeka oma?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Karter Vaata postitust
                          Kas Härra Martinit häirib see, et üritatakse vanu sidemeid taastada või see, et Kalju aastaarv embleemil on vanem kui Tammeka oma?
                          Äkki sa seletaks, et milles see vanade sidemete taastamine seisneb ja välja näeb kas igakuiselt või -nädalaselt või isegi -aastaselt?
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Küsimus on järjepidevuses. Iseenesest oleksime võinud ju 91 aastal ka Vabariigi nullist alustada, aga õnneks seda ei tehtud. Ka tol ajal ei saanud nii mõnigi tegelane aru, miks ei võiks õigusjärgsusest loobuda ja poolele miljonile venelasele automaatselt kodakondsust anda..

                            Mis sidemetesse puutub, siis kahjuks on nende lõhkumiseks üks teine riigivõim väga palju vaeva näinud. Päris null see õnneks ka ei ole..

                            Kommentaar


                              Kalju puhul ei saa ma virinast aru - konkreetsed seosed on täiesti olemas.

                              Küll aga tekitas kunagi TÜ saalijalka MV-l natuke meh-tunde punt, kes nimetas end JS Meteoriks. Ühtlasi tahaks tervitada Bobikut!
                              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                              Kommentaar


                                Klikkisin kogemata selle teema esimesele lehele ja ei saanud algul arugi, et jutt käib nelja aasta tagusest ajast. Sealgi tuuakse samuti Tammekat esile, kes flaiereid jagades on saanud eeskujuliku arvu publikut staadionile. Üldnumbrid on küll läinud veidi paremaks, aga loodetud hüpet saavutatud pole.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X