320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Publiku juurdekasv Eestikatel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Täna Viljandis 391, Pärnus 390. Vägev raisk
    Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

    Kommentaar


      Paistab, et Lõuna-Eesti juurdetulekust Eesti jalgpall vaid võidab. Nn "vene klubid" on sihtgrupitud. Isegi Paidel oli päris hea publikunumber (196).

      Kommentaar


        Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
        Täna Viljandis 391, Pärnus 390. Vägev raisk
        Jep, Viljandis käisin, võin kinnitada.

        Tuleviku meestele soovitaks Pärnuga kodumänguks mõni kiirlahenduslik tribka kokku klobida - juhul, kui Pärnu mänguks juba murule ei kolita, sest kuuldavasti on Lillevere valmis kohe kui pisutpisutki kannatab, sinna üle kolima. Kunstmuru ääres need vanad tribkajupidd ajasid asja ära, aga rahvas seisis troppis mõlemal pool tribkaotstes ja väravaaugus kah veel. Publikuemotsiooni oli veel suts vähevõitu või, noh, üldse polnud, aga ehk ikka kohalik fännipunt tõmbab Pärnu mänguks lauluviisi kah üles, mh?

        Kommentaar


          Jääb loota, et uustulnukate puhul ei teki seda fenomeni, et algul tullakse uudse olukorra fenomeni ja esimese entusiasmi pealt kohale aga kui võite ja punkte kuigi regulaarselt ei laeku, vajub asi soiku.

          Kommentaar


            Uhked numbrid Viljandis ja Pärnus (kuigi Pärnus Mai staadion vist pole nii hea nagu Viljandi oma), tahan soovida Viljandile ja Pärnule:
            a) jääge PL'sse
            b) et tänased numbrid olid hooaja väiksemad

            Tervitusega Helsingist

            Kommentaar


              Pärnu nummer pandi muidugi klassikaliselt. Inspektori telefon heliseb. "Ääää, raske küsimus. No 400."

              Kui palju täpselt, saab EJL muidugi lindilt üle vaadata, kuid oli meeldivalt palju tõesti.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                Pärnu nummer pandi muidugi klassikaliselt. Inspektori telefon heliseb. "Ääää, raske küsimus. No 400."

                Kui palju täpselt, saab EJL muidugi lindilt üle vaadata, kuid oli meeldivalt palju tõesti.
                Ei ei ei, klubi ise peab nüüd edastama numbri liitu, muidu trahv....
                Üldse ei tohi EJL üle irvitada, nii palju vaeva näevad inimesed ja siis tuleb keegi maha tegema - pole viisakas ju

                Kommentaar


                  Algselt postitas Martin Vaata postitust
                  Pärnu nummer pandi muidugi klassikaliselt. Inspektori telefon heliseb. "Ääää, raske küsimus. No 400."

                  Kui palju täpselt, saab EJL muidugi lindilt üle vaadata, kuid oli meeldivalt palju tõesti.
                  Minu pileti peal oli number 420 ja sõbral 421. Ma ei tea kas need sealt patakast tulevad muidugi järjekorras aga iseenesest asja mõtte vist see oleks?
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    Vaevalt, et see nüüd seda näitab. Tammal oli paar hooaega tagasi mingid iks numbrid. Hiiul sai eelmine nädalavahetus eelmise hooaja piletid näiteks.
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Martin Vaata postitust
                      Pärnu nummer pandi muidugi klassikaliselt. Inspektori telefon heliseb. "Ääää, raske küsimus. No 400."

                      Kui palju täpselt, saab EJL muidugi lindilt üle vaadata, kuid oli meeldivalt palju tõesti.
                      Ei vasta tõele. Teise poolaja alguses tehti publikust foto ning kõik näod loeti ükshaaval üle.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Ei vasta tõele. Teise poolaja alguses tehti publikust foto ning kõik näod loeti ükshaaval üle.
                        Ise sa ei vasta. See kõik toimus sinu jalgade alla (Tofoa oli katusel).
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Martin Vaata postitust
                          Pärnu nummer pandi muidugi klassikaliselt. Inspektori telefon heliseb. "Ääää, raske küsimus. No 400."

                          Kui palju täpselt, saab EJL muidugi lindilt üle vaadata, kuid oli meeldivalt palju tõesti.
                          Kuidas tekib publikunumber? Ei väsi selgitamast Algse numbri vahendab mängu ajal inspektor, üldjuhul annab talle selle numbri klubi. Iga endast lugupidav, oma korraldust planeeriv ja publikut kõnetada sooviv klubi tahab teada, mitu inimest tal mängul on (võimalikult täpselt, mitte huupi) ja loeb selle erinevatel viisidel üle (kas klikib väravas, loeb ükshaaval üle vms). Selle eest ei ole keegi trahvi saanud, aga see on elementaarne korralduse osa.

                          Saadud number kontrollitakse alaliidu poolt üle - tehakse fotod mängu erinevatel minutitel, loetakse üle tol hetkel pildil näha olnud inimesed ja saadakse number. Ehk siis kontroll käib piinliku täpsusega ja publikunumbrites puudub õhk (tõsiselt ei saa võtta olukordi, kui teinekord keegi foorumisse kirjutab, et "seal mängul küll 400 inimest polnud!" ja kui küsin, et "kust sa seda võtad, kas sa lugesid?", siis kõlab vastuseks "mulle tundus". Kui me "tunde pealt" numbrit paneks, siis poleks see õige ja saaksime kõva kriitika).

                          Hea meel on sellest, et järjest rohkem on klubi esitatud numbri ja järelkontrolli vahe väga väike või sisuliselt olematu ehk siis klubid teevad korraldamisel head tööd.

                          Pärnu - Tammeka mängu puhul tehti ülelugemine eile õhtul ja number korrigeeriti märgatavalt kõrgemaks - 390st sai piltide põhjal 510.

                          Kommentaar


                            Heips, Mihkel! Eks ma olen näinud, kuidas mõned loevad ükshaaval inimesi, kuid mõned... Antud juhul oli siis selge, et inspektoril polnud mingit erilist ülevaadet ja tõenäoliselt polnud klubigi öelnud mingit numbrit (või polnud küsinudki), sest muidu ei saaks see eksimus ka nii suur olla. Ehk inspektor paiskas välja suvalise endale meeldiva numbri ja see, kes vastu võttis, muutis selle apetiitsemaks, et poleks päris naljakas täisarv, mille kallal hakataks kohe norima. Kas see on hea stiil ning kas üldse tasub inspektorilt midagi küsida, no ma ei tea.

                            Kas inspektor peab nt hiljem selgitama, et kuidas ta enam kui neljandikuga eksis või nii mööda hindas-küsis?

                            P.S. Ma pole üldse kindel, et see ennustamine peaks nende tööülesanne olema kõrgtasemel.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Martin Vaata postitust
                              Heips, Mihkel! Eks ma olen näinud, kuidas mõned loevad ükshaaval inimesi, kuid mõned... Antud juhul oli siis selge, et inspektoril polnud mingit erilist ülevaadet ja tõenäoliselt polnud klubigi öelnud mingit numbrit (või polnud küsinudki), sest muidu ei saaks see eksimus ka nii suur olla. Ehk inspektor paiskas välja suvalise endale meeldiva numbri ja see, kes vastu võttis, muutis selle apetiitsemaks, et poleks päris naljakas täisarv, mille kallal hakataks kohe norima. Kas see on hea stiil ning kas üldse tasub inspektorilt midagi küsida, no ma ei tea.

                              Kas inspektor peab nt hiljem selgitama, et kuidas ta enam kui neljandikuga eksis või nii mööda hindas-küsis?

                              P.S. Ma pole üldse kindel, et see ennustamine peaks nende tööülesanne olema kõrgtasemel.
                              Praegu, jah, ilmselt ei andnud klubi numbrit ja inspektor hindas, mitte ei lugenud. Jah, kõikumiste korral räägitakse asi üle.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas asdf Vaata postitust
                                Praegu, jah, ilmselt ei andnud klubi numbrit ja inspektor hindas, mitte ei lugenud. Jah, kõikumiste korral räägitakse asi üle.
                                Kas ka sel hooajal lähevad arvesse need kes tara taga seisavad?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X