320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Publiku juurdekasv Eestikatel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Mulle meeldiks, et mängud toimuks siis kui mul tekib vaba õhtu või päev ning tõmbaksin EJLi kõne peale "tehke see Infoneti ja Kalju mäng 2 tunni pärast ära, mul vaba õhtu" ja siis nad ajavad poisid kokku ja teevad mängu ära. Personaalselt kohale läheks muidugi ainult siis, kui ilm vahepeal pekki ei lähe.
    Ilusa ilmaga ka mõnikord ei saa personaalselt kohapeale minna, because Positivus and shit.

    Kommentaar


      Tõsi. Eks see põhiprobleem ikka selles on, et ilm on kas liiga sitt et staadionile minna või siis liiga ilus, et seda staadionil veeta. Ma ei tea, miks EJL selle probleemiga ei tegele.

      Tegelikult kiidaks, et on näha, et liiga on lõpuks foorumisse bänneripüsipinna sebinud. Parem hilja kui mitte kunagi. Võiks sinna peale ka järgmiste mängude kuupäevad sebida (või siis suunata kuhugi, kus on reaalselt info mängude kohta), oleks veel ägedam

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Kas probleem on praegu selles, et üks madalama liiga mängija soovib mängida ainult reedeti ja nädalavahetuse vabaks võtta? Või ka mina ei taha probleemist aru saada?
        Hakkab vaikselt kohale jõudma, kuid ma pole ainuke, kes seda sooviks. Pealegi jutt on ainult enda meeskonna kodumängudest, meile see sobib, mis ei tähenda, et teistel on võimalik seda teha. Staadioniajad ja muud takistused.
        Algselt ajati meid laupäeva pärastlõuna pealt ära ja see pidi jube populaarseks kodumaise jalgpalli tegema. Nüüd ajatakse reede pealt ja kodumaine tippjalgpall saab veelgi populaarsemaks.
        Mida ma tahan siin öelda on see, et teistel see aasta reede, eelmistel aastatel osaliselt laupäeval, järgmistel aastatel ei tea mis päevadel mängimise keelamine ei too mind teleka ette Sillamäe-Narva või Paide-Flora või mis iganes mängu vaatama.

        Kommentaar


          Algselt postitas jalkasõber Vaata postitust
          Hakkab vaikselt kohale jõudma, kuid ma pole ainuke, kes seda sooviks. Pealegi jutt on ainult enda meeskonna kodumängudest, meile see sobib, mis ei tähenda, et teistel on võimalik seda teha. Staadioniajad ja muud takistused.
          Algselt ajati meid laupäeva pärastlõuna pealt ära ja see pidi jube populaarseks kodumaise jalgpalli tegema. Nüüd ajatakse reede pealt ja kodumaine tippjalgpall saab veelgi populaarsemaks.
          Mida ma tahan siin öelda on see, et teistel see aasta reede, eelmistel aastatel osaliselt laupäeval, järgmistel aastatel ei tea mis päevadel mängimise keelamine ei too mind teleka ette Sillamäe-Narva või Paide-Flora või mis iganes mängu vaatama.
          Tahad pikka nv-d siis on võimalus ka esmaspäeva õhtuti mängida.
          FC Flora

          Kommentaar


            Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
            Tahad pikka nv-d siis on võimalus ka esmaspäeva õhtuti mängida.
            Nii mitmetki madalamate liigade satsid on mänginud eelmistel aastatel reedeti mitte ainult minu oma.

            Minu algse postituse mõte, olgugi ka omakasu silmas pidades oli ikka see, et teiste keelamine ei too teleka ette masse.
            Püütakse mingi valemiga leida viisi kuidas inimesi tuua teleka ette,aga kas need otsused seda teevad, kahtlen sügavalt.
            Meie kolka inimestena ei leia kahjuks seost ei Nõmme ega muude linnaosade satsidega.
            Ehk mängige reedel, aga laske ka kolkainimestel teha oma asja. Premium liiga sellest ei kaota midagi.

            Kommentaar


              ma saan nüüd aru, et kui on telekast premium liiga mäng, siis ülejäänud 10 tuhat vms harrastajat peavad olema teleka ees ja ei tohi ise mängida samal ajal?
              tell your mother, we are hooligans!

              Kommentaar


                Kui nüüd tõsiselt rääkida, siis reedeõhtu on amatöörsatsidele 2-4 liigatasemel kohati parim aeg mängude pidamiseks üldse. Kui jalgpalliliidust tuleb tõsine signaal, et me ei luba sel ajal teisi mänge (peale TV-mängu) pidada, siis on see ülimalt jabur.

                Vaatasin muidu II liiga Ida/põhi kalendrit ja oli tõesti kahtlaselt vähe reedeseid mänge võrreldes eelnevate aastatega.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Kui nüüd tõsiselt rääkida, siis reedeõhtu on amatöörsatsidele 2-4 liigatasemel kohati parim aeg mängude pidamiseks üldse. Kui jalgpalliliidust tuleb tõsine signaal, et me ei luba sel ajal teisi mänge (peale TV-mängu) pidada, siis on see ülimalt jabur.

                  Vaatasin muidu II liiga Ida/põhi kalendrit ja oli tõesti kahtlaselt vähe reedeseid mänge võrreldes eelnevate aastatega.
                  Meile öeldigi, et kui Premium liiga mäng, siis teised see aeg ei mängi ja kõik.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas jalkasõber Vaata postitust
                    Meile öeldigi, et kui Premium liiga mäng, siis teised see aeg ei mängi ja kõik.
                    Telemängust siis jutt.

                    Kommentaar


                      Ja kui ise mängu ei vaata, siis jätke vähemalt telekas sel ajal sisse.
                      www.playmaker.ee

                      Kommentaar


                        hmm, see on küll lauslollus mo arust(ma ei suuda seda ikka uskuda)
                        mina põhimõtteliselt ei vaata premium liigat telekast, kui on aega/viitsimist lähen staadionile(ilm ei ole oluline), muidu vb hiljem kokkuvõtteid ühe silmaga jälgin, sellest aitab.
                        tell your mother, we are hooligans!

                        Kommentaar


                          Olles täna Apollo kinos siis esimest korda nägin ma Premium Liiga reklaami väljaspool interneti EJL on ikkagi mingit tööd vahepeal teinud Premium Liiga reklaamisega ja mitte ainult nii, et reklaami näed Soccernetis ja jalgpalliliidu kodulehel

                          Kommentaar


                            Discover the magic of the internet at Imgur, a community powered entertainment destination. Lift your spirits with funny jokes, trending memes, entertaining gifs, inspiring stories, viral videos, and so much more from users.


                            Leedus algas ka see nädalavahetus liigahooaeg. Seda muidugi tingimustes, mis lubab nii seda mängu mängida kui ka vaadata. Teisel pool veel ka tribüün, et rahvast sümpaatselt palju.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                              https://imgur.com/a/MSAfa

                              Leedus algas ka see nädalavahetus liigahooaeg. Seda muidugi tingimustes, mis lubab nii seda mängu mängida kui ka vaadata. Teisel pool veel ka tribüün, et rahvast sümpaatselt palju.
                              Pole see al. 2015 a.-st veebruari lõpus hallis alustatav ülipikk hooaeg Leedu klubivutile mingit õnne õuele toonud, kui veel 2012 oli Leedu A Lyga keskmine publik 810, siis aasta aastast on liigahooaega Leedus pikendatud, publikuarv kukkunud 2017 - 478 peale ja enamus kunagisi klubitegijaid A-Lygast kadunud.
                              Järseim langus oligi 2015 a-l kui keskmine kukkus 679-lt 502-le

                              Samuti on Leedu klubivutt UEFA rankingus kukkunud rankingu 30-datelt ridadelt Eestist tahapoole 43-daks

                              Al. 2005 aastast oli Leedu A Lyga keskmine publik kõrgeim hooaegadel 2007 - 844, 2008 - 919, 2009 - 880.
                              Sel perioodil algas liigahooeag aprilli algul. 2005 - 741 ja 2006 - 642 alustati aprilli keskel.

                              2010-2014 algas hooaeg märtsi teisest nädalast ja publikuarv langes koheselt 2010 - 701, siis veidi tõusis 2011 - 781, 2012 - 810 ja algas langus 2013 - 744, 2014 - 679

                              al. 2015 alustatakse veebruari lõpus/märtsi alguses ja keskmine publik on vabalanguses 2015 - 502, 2016 - 493, 2017 - 478


                              Sarnane olukord Lätis, kui 2011 alusati veel aprilli algul, oli kekmine publik 507,
                              alates 2012, kui pikendati algust märtsisse (24. märts) ja mindi üle 36 voorulisele hooajale, kukkus publik kohe 393-le.

                              2013 toodi 27 voorulinśe hooaja algus juba 9. märtsile - keskmine publik langes 314-le

                              Keskmise publiku põhi saabus 2014, kui teistkordselt mängiti 36 voorulist hooaega, mis algas 21. märts - keskmine publik 279.

                              2015 - 488, 2016 - 389, 2017 - 445, on alustatud 10-da märtsi paiku ja mängitud 28 vooru.
                              Sarnaselt Leeduga on mitmed liigategijad Virsligast kadunud.

                              Kommentaar


                                ehk lühidalt kokkuvõttes:
                                Lühem hooaeg ja algus soojemate ilmadega on parem UEFA rankingule ja publiku numbritele?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X