320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Publiku juurdekasv Eestikatel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
    XII voorus siis 3 korda rohkem pealtvaatajaid, kui eelmistel voorudel. Natuke kurvaks teeb Viljandi 60 inimest aga üldine foon on positiivne.
    Järgmine voor tuleb vist kolmekordne langus, Tammekal ja Floral tuleb oma 200 kindlasti, aga teistel ~150(muidugi Sillamäe võib jälle üllatada).

    Kommentaar


      1611 on juba number mis tähendab midagi ! Järgmine kodumäng ma luban vähemalt tuhat inimest Hiiule mis läheb ka ametlikku protokolli kirja, aga muidu sama palju kes kirja ei lähe

      Kommentaar


        päris sant ajastus.

        Kommentaar


          Lisaks veel juurde, et klubid - tehke kiiremas korras fännikaupade müük. Ka see on turundus ja reklaam! Mõelge, läbi linna kõnnib näiteks Kuressaares 30 fänni, seljas FC Kuressaare kollased särgid ja sallid. Seegi paneb inimesi mõtlema
          Taux007, ma ei tea, kas oled Kuressaarest või mitte, aga 14 meie fännil, mina kaasa arvatud, on olemas kollane fännisärk ja paljudel ka sallid . Ainuke probleem on need fännid kõik kokku saada ja koos staadionile minna . Müümine nõuab aga ka klubi finantsi, kuid amatöörklubil on sellise asjaga raskusi, nagu teada on. See piletite jagamise mõte oli mul juba eelmine aasta ja see aasta nüüd võtsin ka mina "julguse kokku" ja läksin jagama. Eks õhtul näeme tulemust, kas oli abi

          Kommentaar


            Kus sa siis ära käisid. KG-s ja SÜG-is? Või kusagil linna peal veel.

            Kommentaar


              Elari, päris Kuressaarest pole, kuid Kuressaare süboolikat ka pole.

              Aga vahel võiks korraldada fännide poolt suuremaid aktsioone linnavahel? Esialgu tuleks ennast turundada ja kas või peale maksta, hiljem toob tagasi Peaks vähemalt. Aga tubli töö ka sealtpoolt. Ma tegelikult imestan, et Kuressaare publikunumbrid on väikesed, kuid meediapropagandat tehakse üpriski palju. Ei saa aru, kus see kala siin on.
              See lõputu võrrand..

              Kommentaar


                Algselt postitas Taux007 Vaata postitust
                Elari, päris Kuressaarest pole, kuid Kuressaare süboolikat ka pole.

                Aga vahel võiks korraldada fännide poolt suuremaid aktsioone linnavahel? Esialgu tuleks ennast turundada ja kas või peale maksta, hiljem toob tagasi Peaks vähemalt. Aga tubli töö ka sealtpoolt. Ma tegelikult imestan, et Kuressaare publikunumbrid on väikesed, kuid meediapropagandat tehakse üpriski palju. Ei saa aru, kus see kala siin on.
                Väga tubli ettevõtmine... Kuressaares on peidus VÄGA SUUR POTENSIAAL, tehke järjepidevalt tööd ja ma olen veendunud, et tulemus on käega katsutav
                www.jkkalju.ee
                www.facebook.com/jkkalju

                Kommentaar


                  Eelmisel aastal vist 18 protsenti publikuarv suurenes? Tänavu vist võib see arv suuremgi olla, kui ilmad-läksid-ilusaks aja publikunumbreid vaadata.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Taux007 Vaata postitust
                    Elari, päris Kuressaarest pole, kuid Kuressaare süboolikat ka pole.Aga vahel võiks korraldada fännide poolt suuremaid aktsioone linnavahel? Esialgu tuleks ennast turundada ja kas või peale maksta, hiljem toob tagasi Peaks vähemalt. Aga tubli töö ka sealtpoolt. Ma tegelikult imestan, et Kuressaare publikunumbrid on väikesed, kuid meediapropagandat tehakse üpriski palju. Ei saa aru, kus see kala siin on.
                    Ei saa ise ka aru, kus see kala on . Aga jah, tänasega koos andsin ühtekokku ära natuke üle 1000 pileti. Eks see lastele andmisega tekib ka kadu, aga tähtis on andmine ise . Ja Kuressaare sall näiteks müügil kodumängudel

                    Kommentaar


                      Elari, minu kogemus ürituste korraldamise juures ja selle õnnestumise juures on määravaks saanud personaalne kutse. Inimest on vaja personaalselt kutsuda, siis ta tuleb, muidu on mõtteviisiga "keegi pole kutsunud ja mind ei taheta sinna". Seega väga tubli töö!
                      Suve poole ehk kui töö kõrvalt aega üle jääb, tulen ja kaen asja ise üle. Seniks ja tänaseks - Olgu need 1000 piletit asja ette kasutatud!
                      See lõputu võrrand..

                      Kommentaar


                        I ringi statistika
                        II ringi statistika:
                        X voor: 850 inimest, keskmiselt 170 inimest, parim: Tammeka-Flora 280 inimest, halvim: Tulevik-T. Kalev 90 inimest
                        XI voor: 842 inimest, keskmiselt 168,4 inimest, parim: Paide-Kalju 280 inimest, halvim: T.Kalev-S.Kalev 85 inimest
                        XII voor: 2486 inimest, keskmiselt 497,2 inimest, parim: Kalju-Trans 1611 inimest, halvim: Tulevik-Kure 60 inimest
                        XIII voor: 900 inimest, keskmiselt 300 inimest, parim: Kure-T.Kalev 550 inimest, halvim: Trans-Tammeka 40 inimest(Flora-S.Kalev ja Levadia-Kalju 28.juuli)

                        P.S! Kalju-Transi publikuarv jääb 1611(hoolimata ametlikust arvust), sest käisin ka ise mängul ja seal oli tõesti väga palju rahvast.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Elari#3 Vaata postitust
                          Ei saa ise ka aru, kus see kala on . Aga jah, tänasega koos andsin ühtekokku ära natuke üle 1000 pileti. Eks see lastele andmisega tekib ka kadu, aga tähtis on andmine ise . Ja Kuressaare sall näiteks müügil kodumängudel
                          Väga tubli töö! Sinu piletijagamine kandis vilja. 550 on päris arvestatav publikuarv, kui nüüd stabiilselt selline hulk käiks oleks super

                          Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


                          Kommentaar


                            Narvas pealtvaatajaid 40 :S

                            iseenesest meeletu potensiaaliga linn...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                              ...Kuressaares on peidus VÄGA SUUR POTENSIAAL...
                              Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                              ...iseenesest meeletu potensiaaliga linn...
                              Sõna on "potentsiaal". Mitte norimise pärast vaid lihtsalt hakkas silma.


                              Kunole ütleks, et täna hakkas see Kuressaare potentsiaal natuke välja tulema :P

                              EDIT: Jep, Elarile ka kiidusõnad. Selgelt oli näha, et kampaanial oli tulemust. Sellest joodikust, kes seal tribüünide ees tuigerdas ja väljakule vahelduva eduga joosta üritas, oleks võinud kiiremini lahti saada. Paha oli vaadata teda seal laste keskel.
                              Algselt postitas aanvaller
                              raamatud on pededele!

                              Kommentaar


                                Elari, kiitus!!!
                                See lõputu võrrand..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X