320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Publiku juurdekasv Eestikatel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stauf Vaata postitust
    Sõna on "potentsiaal". Mitte norimise pärast vaid lihtsalt hakkas silma.
    tänud tähelepanu juhtimast. kontrollisin ja sul on õigus. ilmselt kuidagi lihtsalt kirjutamisstiili sisse juurdnud ja tegelikult ei teadnud hetkel seda.

    Kommentaar


      ise viskaks ka Elarile viieka, töö kannab vilja
      Algselt postitas JT8055
      Olge aktiivsemad!

      Kommentaar


        Elari, Mul tegelt õde käis ka täna umbes möödaminnes (rannast tuli ja esimest poolaega vaatas) FC Kuressaare mängul. Ta promost ei teadnud midagi, kuid küsisin, et mis talle meeldis või mis mitte, siis ta ütles, et igav oli. Vigu isegi ei tehtud, et oleks huvitav olnud. Las Jan teeb korrektuurid ja elavdab mängu!
        See lõputu võrrand..

        Kommentaar


          Elarile ikka väga suur kiitus! Kui kõikidel teistel klubidel samamoodi käitutaks mõned kodumängud ... usun, et see annaks nii mõnedki pidevad vutifännid juurde. Kui fännidele tegevust leida poolajal ja muud sellist, siis poleks noorte-vanade kohalemeelitamine üldsegi raske. Siinkohal peaks klubi pisut vastu tulema.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas Taux007 Vaata postitust
            Elari, Mul tegelt õde käis ka täna umbes möödaminnes (rannast tuli ja esimest poolaega vaatas) FC Kuressaare mängul. Ta promost ei teadnud midagi, kuid küsisin, et mis talle meeldis või mis mitte, siis ta ütles, et igav oli. Vigu isegi ei tehtud, et oleks huvitav olnud. Las Jan teeb korrektuurid ja elavdab mängu!
            Ega mäng oligi täiesti kohutav. See küll teise teema jutt, aga Kalevi surve oli suur ja kuidagi ei suudetud ise sellega kaasa minna. Jäädi rongi alla, ise palju võimalusi ei omatud ja nii see perse majas oligi.

            Aga teemasse, siis -

            atmosfäär super!!!

            Kommentaar


              Äitäh kõigile, kes mulle tänu või kiitust avaldasid, aga jah, asi läks minu meelest korda. Eesti-Brasiilia pileti võitis väikene tüdruk, Kure salli ka koolilaps, lõpus laulsid enamus lapsed kaasa ja tegi südame seest soojaks selline teema . Äitäh kõigile, kes kohale tulid

              Kommentaar


                On sul viga midagi?

                Kommentaar


                  Algselt postitas ^H!ghRoad. Vaata postitust
                  On sul viga midagi?
                  Miks mul midagi viga peaks olema ?

                  Kommentaar


                    Pendla enda kustutatud postitus:

                    Jagage tasuta pileteid nagu viimasel mängul Kuressaares, siis saate ka 500 inimest pealtvaatajaks
                    Poolajal lasid pooled muidugi jalga, kuna brasiilia mängupilet oli loositud

                    Kommentaar


                      Ok, vabandused ^H!ghRoadile . Aga meie keskmine siiski 211,3, mis kasvas oma 70 nägu, nii, et asi läks vägagi korda. Keskmine mida stauf ütles, on siiski Linnastaadioni oma, mis tõesti 280

                      Kommentaar


                        Hmm, Pohlak ütles oma etv.err intekas, et 1600 pealtvaatajat oli luul ja kõrge komisjon selgitas välja, et tegelt ikka 800. No ei tea, segane lugu.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                          Hmm, Pohlak ütles oma etv.err intekas, et 1600 pealtvaatajat oli luul ja kõrge komisjon selgitas välja, et tegelt ikka 800. No ei tea, segane lugu.
                          Pohlaku jutust käis läbi ebakõla, et kui U-19 mängudel loeti pealtvaatajateks kõiki, kes staadionilt korraks läbi astusid, siis Kalju mängul aga otsiti mingit nn.objektiivset nelja inimese poolt pakutud pealtvaatajate arvu keskmist.

                          Samas on positiivne, et EJL on palganud ML-t turundama sakslase.
                          Ehk hakkab mees nõudma inspektoritelt ja klubidelt saksalikult täpset pealtvaatajate kokkulugemist.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kesa Vaata postitust
                            Pohlaku jutust käis läbi ebakõla, et kui U-19 mängudel loeti pealtvaatajateks kõiki, kes staadionilt korraks läbi astusid, siis Kalju mängul aga otsiti mingit nn.objektiivset nelja inimese poolt pakutud pealtvaatajate arvu keskmist.
                            eks see tõde on kuskil olemas, kus ma ei tea.

                            aga üks loenduse vahe on see, et jalkaliit luges neid elektroonilise klikkeriga triipkoodi järgi ja neid kes piletita sees olid neid ei loetud. vähemalt nii sain ma aru. kalju puhul aga mehhaanile variant, kus kassas käsitsi klikatakse igaüht. vbla see oli siis kahtluse koht.

                            aga veelkord, mina ei tea kus tõde on... tore oleks kui teaks

                            Kommentaar


                              Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                              eks see tõde on kuskil olemas, kus ma ei tea.

                              aga üks loenduse vahe on see, et jalkaliit luges neid elektroonilise klikkeriga triipkoodi järgi ja neid kes piletita sees olid neid ei loetud. vähemalt nii sain ma aru. kalju puhul aga mehhaanile variant, kus kassas käsitsi klikatakse igaüht. vbla see oli siis kahtluse koht.

                              aga veelkord, mina ei tea kus tõde on... tore oleks kui teaks
                              Lahendus lihtne, piletid igale liigamängule selliseks, et oleks võimalik lugeda elektroonilise triipkoodi järgi.
                              Või kui läheb keeruliseks, orgunnida igale mängule usaldusväärne käsitsi klikkaja.
                              Kui sakslasel ülesanne Meistriliigat turundada, siis ilma tõeste külastusandmeteta vaevalt, et tüübil võimalik oma tööd hinnata.

                              Kommentaar


                                I ringi statistika
                                II ringi statistika:
                                X voor: 850 inimest, keskmiselt 170 inimest, parim: Tammeka-Flora 280 inimest, halvim: Tulevik-T. Kalev 90 inimest
                                XI voor: 842 inimest, keskmiselt 168,4 inimest, parim: Paide-Kalju 280 inimest, halvim: T.Kalev-S.Kalev 85 inimest
                                XII voor: 2486 inimest, keskmiselt 497,2 inimest, parim: Kalju-Trans 1611 inimest, halvim: Tulevik-Kure 60 inimest
                                XIII voor: 900 inimest, keskmiselt 300 inimest, parim: Kure-T.Kalev 550 inimest, halvim: Trans-Tammeka 40 inimest(Flora-S.Kalev ja Levadia-Kalju 28. juuli)
                                XIV voor: 380 inimest, keskmiselt 126,6 inimest, parim: S.Kalev-Kalju 140 inimest, halvim: T.Kalev-Paide 110 inimest(Tammeka-Levadia ja Flora-Kuressaare 18. august)

                                P.S! Kalju-Transi publikuarv jääb 1611(hoolimata ametlikust arvust), sest käisin ka ise mängul ja seal oli tõesti väga palju rahvast.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X